bugün

ibretlik olaydır.

(bkz: samsun)

--spoiler--

Olay, ilkadım ilçesi Zeytinlik Mahallesi’nde meydana geldi. Zihinsel engelli D.S., annesinin evde olmadığı sırada, cips almak için evden dışarı çıktı. Aynı apartmanda oturan ve ailenin akrabası da olan evli ismet A., genç kızı evine sokup iddiaya göre tecavüz etti. Kız bir süre sonra rahatsızlanınca ailesi tarafından doktora götürüldü.

Yapılan muayenesinde D.S.’nin hamile olduğu ortaya çıktı. Ancak D.S. olayı kimin yaptığını söyleyemedi. Gerekli izinler alındıktan sonra D.S.’nin karnındaki cenin alındı. Aile polise giderek şikayetçi oldu. Şüphelinin bulunması için, kızın oturduğu binadakiler ile şüpheli olabilecek kişilerle ve ceninden kan örneği alınıp istanbul Adli Tıp Kurumu Biyoloji ihtisas Dairesine gönderildi. Burada yapılan incelemenin ardından ceninin yüzde 99.9 ismet A.’dan olduğu tespit edildi. Çıkan rapor doğrultusunda polis şüpheliyi yaklaşık 3 ay önce gözaltına aldı. Polisteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen ismet A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

--spoiler--

http://www.mynet.com/habe...asi-bu-kadar-mi-2762892-1
bu memlekette idam şart. başka türlü bu işlerin önü alınamayacak.
Bu tür olaylar bizim memlekete mi özel bu bilmem ama bence değildir, engelliler üzerinde, akıl hastaları üzerinde bunun gibi birçok benzer olayı gerçekleştiriyorlar. Sadece sosyal hayatta da değil, hastanelerde dahil olmak üzere hemşireler, doktorlar, hasta bakıcıları böyle şeyleri bu tür hastalara yapıyorlar. Bu vakaalar eskiden daha fazlaydı kanımca ancak şu anda da olmakta.
Yani "insan" her yüzyılda aynı insan işte.
Samsun da cinsel içerikli bir haber duyunca daha haberi okumadan çoğu kişinin hemen "gene ilkadım ilçesidir" dediğini duyar gibiyim.

Evet ilginçtir ama samsunda bu ilkadım ilçesi bence üniversiteler ve devlet eliyle sosyologlar tarafından incelenmelidir.

kesin bir sorun var orada.
17'lik ifadesi bile toplumun özeti lakin küfüre buradan başlamayacağım.

Bu memleketin çivisi hep çıkık sadece bazen ortaya saçılır bazen saçılmaz.
akp döneminde olmuştur.
ayrıca 17lik ne lan dedirtir.
aynı zihniyete sahip olduğunu düşündürten beyandır.

ahlak yoksunu şerefsizlerin yaptığı eylemdir.
yazıktır.
bir kişi de bunun üzerine konuşmaz düşünmez.
hükümet bu artan tecavüz olayına ses etmez!
Hala dünyanın neden döndüğünü sorgulamaya sebep olan vahim olaylardan biri...

Yetin artık sapiklar...
pisliğin teki olan o adam daha da diycek bir şey yok.
pisliğin teki olan o adam daha da diycek bir şey yok.
bin tane mevzuatın bir tanesinin işlemeyeceği bir şekilde zanlı yargılanacak , olan yine masuma olduğu ile kalacaktır.

hep diyorum her zaman da diyeceğim , herkes kendini öldürurse ülkede ölecek kimse kalmaz mis gibi oluruz.

yeter artık amk ülkesi senden nefret ediyorum.
artık tıklayıp okumaya bile korkuyorum bu başlıkları, ulan diyorum neyse.

Bu iş ne zaman son bulacak? Cevabı yok.
güncel Önemli Başlıklar