bugün

(bkz: Oruspu çocuğu nasıl olunur)
Evli hasta bakıcı yapmış yani demek ki evli olmakta bir şey ifade etmiyor.

ilginç yani mal insan katsayısın da büyük bir artış var.

Bu durumun kaynağına inilmeli biran önce. Bu sapık zihniyetin kaynağı ney?

Bence bilgisizlik ve ahlak yerine din koymak. insanlar doğruyu bilmiyor, ahlakı bilmiyor.

Günah işlersem de tövbe ederim olmadı cehennemde cezamı çeker cennete giderim diye düşünüyorlar.

Birisi bu kişilere ahlak kavramını öğretmeli. Okulda bulunan din dersi yerine ahlak nedir dersi eklenebilir mesela.

Edit: eğer yanlış düşünüyorsam birisi farklı bir fikir söyleyebilir.
Comaristanda siradan bir gun, siradan bir olay, hosgeldin yeni turkiye.
dna testi yapılana kadar bir şey demiyorum, kız da kesin hedef gösteriyorsa adam suçsuz değildir, yalan söyleyecek değil...

ama yine de testin sonu çıkana kadar adamın suçsuz olma ihtimaliyle kendimi kandırmak istiyorum, yoksa bu kadar ırz ve haysiyet düşmanı hangi ara türedi diye felsefe yapmaktan huzur bulamıyorum.

yapacağınız namus bekçiliğini s2yim, amk hayvanları..!
Nereye gidiyor bu ülke. 17 yaşındaki kızdan ne istersin ki. Git evliymişsin karının yanına git azdıysan. Çoluk çocuğu rahat bırakın artık.

Ne bu çocukların böyle sapıklardan çektikleri? Denetimli serbestlik nasıl verilir bu şerefsize? Kız durduk yerde yalan mı söyleyecek beni hamile bıraktı diye? Böyle adalet olmaz olsun. Böyle yargı olmaz olsun.
utandığım olaydır.
bu ve bunun gibi olaylar ve medyadaki ve sosyal medyadaki bazı onun bunun evlatlarının bu olayları sanki sadece bu şehirlerde oluyormuş gibi göstermesi sebebiyle adı kirlenen güzel samsun; sanki her gün binlerce bu tarz olay oluyor gibi karalanıyor ona yanıyorum.
sorun il ya da coğrafyada değil, ilk önce bunu anlamakta fayda var.
sorun bu tür ahlaksız olayların meşrulaşması.
adalet yerini bulmadığı için bu olayları yapma konusunda cesaretlenen bu şeref yoksunu mahluklar halk tarafından cezalandırılacaktır diye umut ediyorum.
tasvip etmesem de; adalet bu olayda da yetersiz kalacağı için samsun halkı muhtemelen bu karaktersizin cezasını kendisi verecektir.
yakın zamanda yine 3. sayfa haberlerinde görürüz bu şerefsizin ismini..!!
samsun ve Adanada günün birinde uzaylılara tecavüz edildi diye bir haber duyarsaniz sasirmayin..

ulan bu kadar abaza olunmaz..
başlığı açmışsın, yazılmış, tartışılmış ve aradan 3 saat geçmiş.
şimdi yeniden şehir bakınızı vererek canlandırıyosun.
canlandır evet, konu sıcak kalsın, bu karaktersizleri ezelim, yokedelim ancak üstteki entrymde de belirttiğim gibi şehirle özdeşleştirmek ve şehri karalamak ayıptır.
başka bir bakınız ver, up yaz anlarım ama bu düpedüz artniyettir.
edit: başlık sahibi, tekrar girdiği entrysini silmiş.!
cezasını hapishanedeki abilerimiz en layık şekilde verecektir.
(#35770972) bakın 3 gündur su entry ile yönlendirme yapıyorum. Alıştırılıyoruz çünkü sosyal çöküntü had safhada. Kolay gelsin Yeni Türkiye.
ülkenin çivisinin çıktığının kanıtıdır.

o ne lan öyle.
abazalık her yerde.
sapıklık her yerde
tabi bir de unutmadan

yine (bkz: akp dönemin de olmuştur)
samsun'da suya kesin bişeyler karıştırıyorlar. hormonlar tavan amk. ulan sabah yiyişenler, şimdi tecavüz haberi... şaka bi tarafa tecavüz en ilkel insanlık suçlarından biridir. 17 yaşında kıza tecavüz edenin pedofilden bir farkı yok. tecavüzün her türlüsüne idam gelmeli. net.
Samsun denilince şaşırmadığım olay samsunlular kızlı erkekli farketmez sanki biraz şey oluyor.
insanlığımdan utanıyorum böyle haberleri okuyunca ,şeriat neden gelsin derseniz bu haberler bir numara olarak gösterilir . Onu adli kontrol şartıyla bırakan savciyada yazıklar olsun . Kendi başına gelse böyle bir karar verilebilir miydi ?
dini izin vermişse demek ki! müslüman ya herkes.
Bu oruspucocugunu diri diri yakacaksın hem burda yanmış olacak hem öbur tarafta.
buna da " o zaman kadın başına hastanede refakatçi kalmasaymış diyen mallar çıkmamış. nasıl çıkmamış hayret ettim doğrusu.