bugün

bu eylem birseyler dusunurken de yapilmaktadir zaman zaman. hmmmm... efekti sayesinde daha kullanisli olmaktadir.
(bkz: piercingle oynamak)
kişi stres altındaysa oynaması son dereve doğaldır.*
karşı cins tarafından sakalınızla oynanıyorsa, a-erkekseniz çok hoşunuza gider mayışırsınız, b-bayansanız... *
genel olarak uzun sakal sahiplerinin yaptığı, içeriden çok derinlerden gelen, engellenemeyen anlam verilemeyen dürtü. ya bir piçlik düşünüyor ya da can sıkıntısından yapıyordur bunu.
kışın güzel olandır.
miss.
Genelde birsey dusunurken elin ansizin o sakali bulma durumudur.

30 yas alti daha cok oynar, sakalla olan ilk zamanlardir bunlar.30 dan sonra el gitmez oraya.
(bkz: sakallarla oynayan kesim)
tik haline gelen bir davranıştır uzayan kıllarla oynayarak insan anlamsız bir haz alır.
Etrafımdakileri rahatsız ettiğim özelliğim.
özellikle ders çalışırken yaptığım eylem, hele ki kpss sürecindeyseniz stres topu gibi gelir. *
erkeğin gerdan kırmasıdır.
Kızlara yakışmıyor.
bir de uzamış alt çene sakalını emmek vardır ki tırnak yemekten bir farkı yoktur. mikrop yuvası.
Çene altındaki sakallarımla çok oynardım, liseli kızların saçlarıyla oynaması gibi...
bir huy edinirseniz her düşünürken, canınız sıkkın olduğunda istemsiz bir şekilde eliniz sakala gider.
bence güzel bir eylem olsa gerek, erkek olsam sakalsız durmazdım.
sanırım erkekleri padişah gibi hissettiren eylem.
dışarıdan öyle görünmüyorsunuz, bilesiniz.
Takıntı haline geldi. Sıkıcı bir durum. Sürekli elin gidiyor, kırıp koparıp zarar veriyorsun. Sırf bu yüzden adam akıllı uzatamadım şu sakalı. Dışarıdan nasıl görünüyor bilmiyorum ama sinir bozucu bir durum. Saç uzunken saçı düzeltirsin, sakal uzunken sakala, sivilce varsa elin ona gider. Sanırım ellerimi bağlamam gerek olmayacak böyle.

Ekleme: Bunu övünç kaynağı zannedecek kompleksli sığırlar da varmış meğer. Bir şeydende nem kapmayın kardeşim.
Köseler icin üzücü hadisd.
Yok ki oynayalım.
ben uzattığım için sürekli aşağı doğru sıvazlıyorum.

(bkz: içeri girdiğimde sakalını sıvazlıyordu)
Bunu yaparak kendini o an seksi sana erkekler var inanın.

Yapmayın ablam, komik görünüyorsunuz.
Muhtemelen onlar da saçlarıyla oynayan kızlar gibi o an bulundukları ortamda değil de, okudukları veya izledikleri yerlerde olmak istiyorlardır.
Sakallı sözlük kızlarının çok rahat yapabildikleri şey.

Hayattan soğuturlar.
başlığı okuyunca denedim hiçbir keyfi yok ki lan.

oyumu sevdiğinin saçıyla oynamaya veriyorum ben.