bugün

peki kardeşim.
Büyük islam bilgilerindendir. Ayrıca Kürtler için de çok önemli bi yere sahiptir.
Kendini ve tüm hayatını ittihad-ı islama adamış, tanımayanların ve ırkçı bozuntularının çamur attığı kürt asıllı olan ve kürt olması beni hiç rahatsız etmeyen üstad.
Arsenal'in yeni transferi.
ağzı kalabalık bir yobazdı o kadar. akıl hastasıydı, cahildi, kibirliydi ve de çok yalancıydı.
Sözlükte kendi adıyla açılmış 10-15 başlık olan ve psikolojik sorunlularca sabah akşam küfre uğrayan adam.
etrafındaki cahil çomarların eseridir.

kendisini peygamber sanmaktadır.

risaleleri kuranın yerine geçer. müritleri kuranı bırakıp risale okur.

dunning kruger etkisi üzerinde yoğun olarak hissedilir.

deli raporu bile vardır.
saidi kurdi'dir asıl adı. bitlisin hizan ilçesine bağlı nurs köyünde dünyaya gelmiştir. eserleri çoğu tarikat ve cemaat tarafından değiştirildiği için neler yazdığı tam bilinmemektedir. bir reklam aracı olarak kullanılmaktadır o yüzdendir ki bir çok insan iyi bir gözle bakamamaktadır.
buradakilerin hakkında bi halt bilmediği
risaleleri okununca insanın ne olduğunu rahatca göreceği saygı duyulması gereken bir adam.
Said Nursî’yi ve risâlelerini tanımadığım yıllar, ‘bedbahtlık’tır. 87 senelik ömründe eserlerine nasıl başlamışsa, öyle de bitirmiştir.
Hiçbir dünya büyüğüne dalkavukluk yapmamıştır.
Bu bizim memlekette büyük bir fazilettir.
Cemiyette hemen herkes anadan doğma bir dalkavuk olmuş…
Said Nursî bir kavga adamı.
Yalçın bir irade, taviz vermeyen bir mizaç…
Yakın tarihimiz tek bir mücahid tanımıştır, o da Said Nursî’dir…
Ben Müslüman mütefekkir deyince, celâdetiyle, cihadetiyle, onu tanıdım, başka tanımadım.
Hepsi pırt deyince kaçan, firar eden insanlar.
Bir tane, başka görmedim ki…
Her kahra, her cefaya göğüs gererek mücadele eden biricik dâvâ adamı…

Cemil Meriç
Sadece dili icin bile okunur.
Üstteki uzun açıklama lightsaber denilen tam anlamıyla yeni nesil din somurucusune gelsin.
yalancının önde gidenidir: (bkz: hayati organlarına üç kurşun yeyip sağ kalan kişi).
Geçmişte F tipi örgüt mensubu Olanların bugün sığındıkları yeni örgütÜn yıllar önce ölmüş lideri. Sıktılar ve sıkıldım bu yalancı,sahtekar adamlardan.
göğü varlik ve ayni zamanda tanrı kabul etmiştir.
kastamonuda insanlar evine geldiğinde onu yemek yer ya da yemiş gormemistir. böylece bir insanustuluk taslamış ancak taşınıp gittikten sonra tavanarasinda envai çeşit yiyecek kalintilari ortaya çıkmıştır.
14 yaşında ilimleri bitirmiş. muhahaha ha.
Kürtten olmaz evliya bende türkten olmaz insan desem ne hissedersin aceba ama demiyecem seviyene inmeyecem

By faşist.
fetö sikiklerinin fikir babası olan meczup.
çok güzel çay demlermiş, özellikle bergamutlu olanından. halıları asla silkmez her ay yıkatırmış. gökten yağmur yağdırdığını felan söyleyenler de var yersen tabi.
Sobayla konuşan çılgın kürt.
Yüzyıl yenileyicisi...
Darbecilerin fikir babası, çok gariptir ki aynı kişi iktidardakilerin de fikir babasıdır.
Sobayla konuşurken ilk muhabbeti kim açtı merak ettiğim konu..
Müritlerin türk başkentini bombaladığını öte dünyadan-eğer varsa tabi- zevkle izlediğini düşündüğüm masal anlatıcısı.