bugün

Babasının her şeyini bu çocuğa klonlamışlar bir tek yüzündeki nur eksik.
dünyada din olgusu olduğu sürece ve dünyayı sevap points toplama mekanı olarak algılayan topluluklar var olduğu müddetçe asla aç kalmayacak kişilerden birisidir.

karnı mı aç? parası mı yok? hor mu görülüyor? sakat veya hasta mı? yakını mı öldü?
ver coşkuyu. allah ezilenin ve mazlumun yanındadır diye bas bas bağır, tamamdır.
(bkz: ka ching)
(bkz: öbür tarafta kralsın be oğlum)

ayetlerde ve hadislerde dini bilgi vererek para alan kişinin münafık olduğu anlatılsa da, sadece kandillerde ve kadir gecesinde kur'anı eline alıp anlamayarak okuyup kendini rahatlatan halkımız ne yazık ki bunu göremiyor.
babasının ses tonu el hareketli bakışları konuşma stili bilgisi.. babasına resmen çok benziyor. bu taklit değil inançla öğrenmektir.
saltanat naibi.
Bazi kezbanlarin gereksiz yere sevgi besledigi zattir.
beşik ulemalığının günümüz temsilcisi.
an itibariyle muhteşem bir sohbet veren kişi..

Atv ekranlarında...
neo-hatiptir.
babasının üzerinden prim yapan velet...
sinirimi zıplatan velet.
junior hatipoğlu.
din diye hikaye anlatan babanın hikayeci oğlu. anlattıklarında ne ayet var, ne kuran sadece hikaye.

babası program başı 20 bin alıyor, bu velet de 15 bin alsa, ayda...
Abimin Üniversite arkadaşıdır kalbi temiz olan insandır iyi niyetli yardım sever insandır Allah yolunu açık etsin Allah yar ve yardımcısı olsun.
Az once zap yaparken atv de denk gelinen zat.

Babasi pezevenk olsa, kolonya tutardi muhtemelen.

Git kendi yolunu çiz lan ezik.
pek hoşlanmadığım insan.. babasını da sevmezdim..
Ulan dıyorum bu adam nerden cıktı ozenmıs derken nıhatın oglumuymus, ama kendısını begendım konusurken takılmıyor, etkıleyıcı.
Nihat Hatipoğlu'nun oğlu. Babasına benzemeye çalışıyor ama pek samimi gelmiyor.
boynuzun sonradan çıkıp kulağı geçtiği gibi babasını geçip gidecek olan güzel evlat.

http://videonuz.ensonhabe...it-olan-harise-bin-suraka
Çakmalığı dillere destan , yamuk ağızlı , yaşından en az 20 yıl yaşlı gösteren , babasının izinden giderse bi bok olamıcak çömez.
an itibariyle atv ekranlarındaki değerli islam alimi. büyük bir mehabbetle izliyor ve dinliyoruz kendisini.
diksiyon dersi alıp baba mesleğini icra eden hatip. ancak yapmacık.
babadan oğula nesildir.
şuan atv de rast geldiğim nihat hatipoğlunun oğlu zat. Sesi birebir babası yav. Sanki nihat hatipoğlunun kaydına playback yapıyo lan.

Bir müslüman olarak babasının anlattığı masallara gıcık oluyorum. Bu da onu kopyalıyor sadece. Az özgün ol. Kendi üslubun olsun abi. Dinlememeyi tercih ederim. Bunu veya babasını dinlemek yerine dini bir konuyu araştırmak öğrenmek bilgi sahibi olmak daha mantıklıdır. Zira ikisi de dini bilgi vermiyor. Sadece hikaye anlatıyor. Arkadan neyli fon olunca güzel birşey yapıyormuş gibi geliyor heralde.
az önce denk geldiğim çok üzücü bir tip. babası bile bir nebze katlanılabilir biriyken bu yaşta bu tavırlarıyla ekrana yumruk atmak istedim. insanlar kimleri dinliyor ya? otur internetten islam ile bir şey oku daha iyi. en azından masal gibi olmuyorlar.
aynı babası mübarek.
güncel Önemli Başlıklar