bugün

emlakçıdan da galericiden de kurtulmamızı sağlayan site.
hayvan satışını kaldırarak hayvanseverlerin gönlünü alan alışveriş sitesi. sonunda anladılar hayvanların satılık mal olmadığını ama halazır balık satışları devam etmektedir.
Dolandırıcılara çanak tutan sitedir. GET ismini verdikleri Güvenli(siz) E Ticaret sistemi sayesinde günlerdir sinrilerim bozuluyor. Bu siteden bir saat aldım. Kargo süresi 12 gün yazıyordu. Kargoya verilme süresi ise 2 gündü. 14 Gün sonra uyduruk bir kargo kodu girildi sisteme ve benim onay verme sürecim başladı. 3-4 gün aceba kargo sisteminde mi bir arıza var diye bekledim ama yok kod hatalıydı. Siteden kargo elime ulaşmadı kısmını seçerek işlemi iptal etmek istedim ama o da ne: Bana 3 gün süre veren sistem 3 gün sonra otomatik satıcıya onay vereceğini belirtiyor. Bu arada tabi kredi kartının ekstresi kesildi. Parayı ödedik bekliyoruz. 3 gün bekledim baktım ki para elden gidiyor. Sistemlerinden tekrar iptal etmeye çalıştım. Bu seferde 10 gün süre açıp satıcının geri gelen kargoyu onaylaması beklenmeye başladı. Yahu bana gelen giden bir şey yok. Ben kargo bana gelmedi diyorum, sistem adama geri göndermemi adamın geri dönüşü onaylamasını bekliyor. Yardım hattına mesaj attım hala bekliyoruz. Süre dolar para da satıcıya aktarılırsa mahkeme mahkeme uğraş şimdi.
Sözün özü uzak durun sahibinden. com üzerinden yapılan alışverişlerden. Ha satıcıyla direk işlemi halledeceğiniz ilanlar ararsanız o zaman lafımız yok güzeldir site.
en çok alışveriş yaptığım internet sitesi.
batman' in arabasının satılık oldugu alısveris sitesi.
http://www.sahibinden.com...an-arabasi-30683523/detay
10 dk da araba sattırabilitesi olan site .. demek ki amk milet elinde bok gibi para sotede çakal gibi beklio on lira eksik fiyata araba düşsün diye .lan hükümete helal olsun dedim ilk kez benzin beş lira olsun on lira olsun valla koymaz bu adamlara .ha site artık duayen olmuştur konusunda orası su götürmez.lakin doğu güneydoğudan verilen ilanlardaki piyasasının beş on lira altındaki arabalara kanmayın çok üzülürsünüz dağa kaldırıldığınızda.
çok sade gibi bir tasarıma sahip olmasına rağmen aksak topal bir al ver sitesidir. resimleri açılmaz favorilere eklenmez vs. kim yaptıysa andım onu.
sanırım yine serverları dolup taştığından çok yavaş hizmet veren sitedir.
ilan verdikten sonra 2 gün içerisinde sorunsuz bir şekilde ürün satılmasını sağlayan site.

burayı kullanmadan önce bir sürü olumsuz yorum okumuştum deneyip gördükten sonra fikrim değişti. ürün satmak için çok iyi bir site. yalnız şu konuda uyarmalıyım. alışverişlerinizi elden yapmayacaksanız get sistemini tercih edin. ürünü almadan parasını göndermeyin..
türkiye'nin en kaliteli e-ticaret sitesi. bu siteden araba aldık , araba sattık , arsa aldık hiçbirinde sorun yaşamadık. allah'ın izniyle gitarı da satıcam.
(bkz: daha sana ne olur yigidim).
Sitede bir problem yok fakat sitedeki insanlara dikkat etmek gerekir elektronik eşya alırken falan.Araç alım satımlarında hiçbir sorunla karşılaşmadıgım sitedir.
cebinden onaylı diye bir şey çıkmış kodu gönderiyorlar giriyorum hatalı diyor anlamadım ne ayak birde sitede şikayet kutusu bulamadım bende mi sorun yenilik iyidir ama hayatı kolaylaştırması açısından şuan bir şey göremedim.
gayet namuslu şekilde ticaretimi yapıyorum, satıyorum malımı müşteriler şukumu veriyor, güven ortamı oluşuyor filan. dolandırıcı vardır elbet ama referanslara bakmak lazım heralde adam 10 tane olumlu satıştan sonra namussuzluk yolunu seçmez.
Komşum olan kuruluş.
ilanlara yaptırmak istediği dopinglerle yayında olan ilanı arka sıralara itmek için uğraşan, üç kuruş para için müşterisinin gözünden düşmeye başlamış site.
aşırı derecede kurnaz satıcılarla dolup taşmış alış veriş sitesi, geçenlerde cep telefonu bakmak için siteye girdim sıfırı 600 lira olan telefonun 2. el fiyatı 450 ile 550 lira arası, dışardaki sabit telefonculara baktım 300-400 lira arası, anlaşılıyorki bu site bayağı bi sahibinden olmuş, aracıların sattıkları daha uygun.
taşınmazların emlakçılarda, araçların galericilerde olduğu günümüzde 'sahibinden' lafı sadece siteye aittir. sitede fiyatlar şişirilmekle birlikte satılan/kiralanan taşınır/taşınmazın ilanı kaldırılmayanların sayısı fazlacadır. ev kiralamak için aradığınız birçok kişiden 'kiralandı' sözünü işitebilirsiniz.**
yarak ekini sansürleyen site.. mesela açıklama kısmındaki bir cümlede ''başlayarak'' kelimesi geçiyorsa bunu ''başla***'' şeklinde gösteriyor.
ne desem bilmem ki...
çok yakında ücretsiz verilen ilanlarda kısıtlamaya giderek en büyük rakibi gittigidiyor com gibi ilan başına para almaya başlayacak olan site,en büyük artısını kaybedecek maalesef.
favorilerime eklediğim ilanın fiyatının düştüğünü iddia ederek gönderdiği maille dumura uğratmış site.

http://galeri.uludagsozlu.../r/sahibinden-com-188402/
2. el otomobil fiyatlarına yön veren sitedir.
bir nevî hayal taciri.
güncel Önemli Başlıklar