bugün

mehmet akife yapılan ikinci saygısızlıktır.
akp'ci gençliğin hemen sazan gibi atladığı olaydır.

yahu birader olayın ne safahatla ilgisi var ne mehmet akifle ne istiklal marşıyla. iddianameyi adam akıllı okudunuz mu bir kere? kitap için yazılan ön sözde atatürk'e hakaret olduğu belirtiliyor ve ek maddelerde muhakkak delil olarak sunulmuştur.

yahu bu at gözlüklerini çıkarmak bu kadar mı zor.

edit: eksileyen akp'cilere çok teşekkür ediyorum. okumadınız di mi iddianameyi? 177 sayfa fazla geldiyse bul diyerekten sefahat diye arasaydınız bari.
_ Recep abi biz sağmaya devam ediyoruz!
_ Sağın koçum sağın! Ben idare ediyorum onları!
(bkz: inek sağmak)
zeki trikonun bikini reklamları ile ilgili gazete haberlerinin de aynı metinde yer alması yanında solda sıfır kalan hadisedir.

Atatürk'e hakaret iddiası hakkında istanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın 31.08.2006 tarih ve 2006/9252-193 sayılı takipsizlik kararı verdiğini bilmeyen laikçi-ulusalcı papağanların * dikkate alınmaması önemle tavsiye olunur.

bu iddia adı darbe girişimleriyle anılan emekli bir generali başkan yapmış atatürk adını kullanarak siyaset yapan laikçi bir derneğin iddiası olup yargı tarafından reddedilmiştir.
niyetlerin aciga vurulmasi hadisesidir. diger bir ornegi icin (bkz: dogu silahcioglu)

muslumanlara topla tufekle saldirmalarindan korkuyorum.

rabbim akil fikir nasib eyle nasipsizlere...
güncel Önemli Başlıklar