bugün

sadizm ve mazoşizm karışımı olan yani çifte kavrulmuşluk gösteren kişilere konulan teşhistir.
dünyanın en mükemmel ikilisidir. mazo "ığğğğğh acı çektir banaaaa" diye kıvranırken sado hiçbir şey yapmaz.
(bkz: sado muzo)

sadettin-muzaffer
günümüzde "alan razı, veren razı" şeklinde kullanılmaktadır.
ıssız bir adaya düştüğünüzde yanınıza alacağınız 3 şeyden ikisi.
sadist, mazoşist ve çekirdek. (çiğdem de denir ege'de)
arkadaşım deri ceket giyip okula geldikten sonra diğer arkadaşımla arasında geçen dialog;

- ooo tolga deri ceket ne iş
- hiç abi bi bu var adam gibi zaten
- sado mazo oldum diyosun ha? hehehe
- ne alakası var abi?
- deri falan çakal seniii.
- yok abi, duyan sanar kedi kesiyoruz.
- ahuha ne kedisi la?
- kedi kesiyolar ya sado-mazo.
- satanistleri diyosun galiba???
- ?...
- ...?
kedi köpek yerine kamçılı hayvan besleyen tiplerdir.
sado*acı vermekten,mazo*acı çekmekten hoşlanır, manyaklıktır o ayrı konu.
cinsellik konusunu düşünerekten çoğu kadını dahil etmek istediğim grup. ama neden? efendim şimdi bu kadınlar ilişki halinde acı çekiyor ama bi yandan da zevk almıyor mu? alıyor efenim, mazoşistlik kısmını hallettik gelelim sadistlik kısmına, zaten sadist der demez aklınıza birşeyler geliyordur. nedir efendim? giyerler üstlerine minicik elbiseler, erkekleri azdırırlar, abazalaştırırlar psikolojik olarak acı çektirirler mi? çektirirler efendim, psikolojik acı çektirirler önce, sonra da ellerine mahkum ederler çekerler giderler. kıssadan hisse bu kadınlar sado mazo'dur efendim.
bu bakış açısı, hayatı sadece cinsellikten ibaret sanan bir kişi tarafından yazılmamıştır, sadece anlık olarak akla gelen dışarıdaki cinselliğe aç erkeklerin varlığı baz alınarak yazılmıştır.***
doğan görünümlü şahin arka camı yazısı.
işemeli sıçmalı ayin. *
lisedeki aşırı disiplinli sadrettin hocamıza yakıştırdığımız bir sıfattır.
(bkz: bdsm)
kolpacino da işemeli sıçmalı ayin sahnesindeki genclere yakıştırılan sıfattır.
--spoiler--
adam haklı abi.yeni trend bu.sado mazo diyorlar.
--spoiler--

http://www.facebook.com/video/video.php?v=132064460191871&oid=139345996124360&comments
"hocam ödev vermiştiniz" diyen öğrencidir.
http://aktuel.mynet.com/g...lari/3843/91723/sayfa/70/
Okan bayulgen'in her disko kralında 99 kez severek söylediği kelime. Lugatine almış mübarek.
mazo, sadoya gider ve şöyle der;
-bana acı çektir, bir şeyler yap, acı çekmek istiyorum.
sado da hiç bir şey yapmaz.
mazoşizmin upgrade edilmiş versiyonudur. sadizm ile alakası yoktur, işemeli sıçmalı ayinlere az da olsa rastlanılabilir.
iki tarafıda zevkin doruklarına çıkartandır. Çünkü taraflar nedenini bilmeden tek bir tutkuyla yanıp tutuşurlar baştan beri... Ha felsefe yapmakta yanlıştır yok sadist birine zevk verdiği için huzursuzdur falandır diye aslında o anda tek düşündüğü birinin ayaklarını yalaması, ağzına işetmesi falandır...
önce acı sonra şefkat üzerine kurulu tutkuların tavan yaptığı cinsel bozukluk.
bi kitap buldum yine * *bi prof genç bi kızla ilişki yaşıyo sadistin teki adam.kız sonra ölü bulunuyo falan katil aranıyo herkes o adamdan şüpheleniyo .katil kim acaba yani henüz yarıya gelebildim yazcam sonucunu .yani ölüme kadar gider mi olay .

bu arada o adam gelsin beni siksin .*
ilişkilerde, tencerenin yuvarlanıp kapağını bulmasıdır.
(sadık-mazlum)
bu tip bir ilişkide mazoşist kişi "döv beni beni yarim, vur beni yarim" gibi isteklerde bulunduğunda sadist kişi dövmeyerek daha büyük acılar çektirebilir.
ve bazı sorular uyandırır insanın aklında;
mazoşist kişi sadist kişiye zevk vermek için mi acı çeker yoksa kendi için mi? sadist kişi ise karşısındaki kişi acı çekmekten zevk aldığı için mi döver yoksa kendi dövmekten zevk aldığı için mi merak konusudur. yani şimdi sadist birine rastlayan bir bağyan eğer pasif karakterli ise dayak yiyecek, sonra karşısındakine zevk verdiği için zevk mi alıcak nolucak gibi sorular da gelir insanın aklına.
güncel Önemli Başlıklar