bugün

Buzdağının görünen yüzü.
--spoiler--
yalan yalan yalan
seni sevmediğim yalan
--spoiler--
erkeklerin klasik yalanı. sadece sarilip uyuycaz versiyonu da vardır. filmlerden bildiğimiz kadarıyla sonu iyi değil.
diye başlar.

(bkz: ona fuck buna fuck şuna fuck her şeye fuck)
Bu sicakta pisersiniz. Hem horlarsiniz da ne gerek var? (bkz: haset)
ne güzeldir sevdiceğinin kokusunu içine çekerek uyumak.
Hayali bile rahatlatan istek. Sevenlerin birbirine karşı koymasi zor evet ama sarıldık diye sevisecek değiliz. Herşeyden uzak sevgilinin kokusu eşliğinde kendini huzurun kollarına birakmaktir.
Benim oldukça masumane, romantik bulduğum istek. Ben sevişmektense ona sarılıp uyumayı daha duygu dolu bulurum.
(bkz: biraz irade lütfen)

Ayrıca söz tutulmuyorsa ortada aşk yoktur.
Sarilarak yapilmak istenendir, tabi yayilinip yataktan firlatilmazsan. *
Not: muah.
inanma sikecek.
sevişmek için fırsat varken sadece birlikte uyumak bir erkeğe göre değildir. seviştikten sonra da birlikte uyunabilir.
Erkek - " sadece birlikte uyumak istiyorum"
Kadın- " gördüğüm kadarıyla çadırda uyuyacaz".

Yalandır, dolandır. Tüm romantikliğimle söylüyorum, yok öyle bi dünya.
Termometreler 7200 dereceyi gösterirken hala işin romantizminde olanlar var. Derdiniz ne sizin lan? Pişik mi olsun oramız buramız? Onu mu istiyorsunuz?
saçma sapan bir istek.

bana desen ki seviştikten sonra sarılıp uyumak istiyorum kızmam çünkü insan doğası belli.

sen sevgiliysen zaten düzenli seks hayatın yok genel olarak e açsan benimle sevişmek istemen çok normal sadece uyumayı istemek hakaret gibi.

bunlar insansal şeyler sanki sen istiyorsun da ben istemiyor muyum? neden numara yapıyorsunuz acaba?

neresinden tutmaya kalkarsan elinde kaldı bu.
gerçek hayatı geçtim, filmlerde bile tutulamayan sözdür.

(bkz: ıssız adam)
(gibti).