bugün

an itibarıyla beyaz show da izleyebileceğiniz kick box da dünya şampiyonu olmuş trabzonlu gururumuz. değişik tarzı olan da bir bayanmış kendisi, helal olsun başarılarının devamını diliyorum.

http://www.haberts.com/images/upload/5(7).jpg

görsel
survivor 2017 ile buralar hep entry dolacak.

görsel
erkek gibi amk.
dürüst kız zamana ve mekana göre değişmeyenlerden.
1988 Trabzon doğumlu boksör. Spor hayatına hentball'la merhaba dedikten sonra boksa yönelmiştir. Şu sıralar Tv8 ekranlarında hareket yavaşlıkları ile dikkat çekmektedir.
Survivorda gündelikçi muamelesi gören ve gündelikçi kadın gibi konuşan yarışmacı.
(bkz: 1988) doğumludur.
Ruh hastası olabilir. Evet.
Bir git artık be bir defol git şurdan.. kafası hiç bir oyuna basmıyor.
tam benim gibi bi kız patlamaya hazır bomba gibi ama oyunlarda başarısız olduğu için yakında gider.
Hiçbir zaman %100 suçlu ya da %100 suçsuz olduğunu düşünmediğim, ama artık kabak tadı veren yarışmacı. Tamam, insanlar üzerine geliyor olabilir. Hepimiz hayatta biraz Sabriye olduk, Doğru. Ama bu kadar da değil ya. Hadi performansın yok diyelim, Al karşına herkesi, anlat derdini, insanlarla aranı düzeltmek adına bir adım at, bir köşeye çekilip adadakilerle adem aracılığı ile konuşma.
Hadi performansın yok dedim, ama bu da artık kabak tadı vermedi mi? Gönüllülerdeki kızların hepsinden daha güçlü, daha zinde görünüp nasıl bu kadar beceriksiz olabiliyor anlamıyorum. Parkur oyunu oluyor, Yok. Beceri oyunu oluyor, Yok. Atış oyunu oluyor, Yok. Güç oyunu oluyor, Yok. Bir oyun kazanıyorsa bu kız diğer iki üç gün yok.

Evet psikoloji her şey demek. ama insan bir çaba görmek istiyor. Performans değil bak, çaba. Yapamasın ama çabasını görelim. Ama hem çaba yok, Hem performans yok, Hem ifade edebilme yok. Takım ne yapsın? Kimse oraya arkadaşlık kurmak için, birini iyi hissettirmek için gitmedi ki sonuçta.
saçım şekil önümden çekil;

görsel
Çok TATLI asik oldum ya.
Atarlı sokakların giderli genci. Ergen styla.
Adamın dipçiği.
Abi ben sörvayvırı bi kaç kez izledim. Bişey anlamadım, at gibi sağa sola koşuyorlardı. Bu kızcağıza gözüm çarptı, ilk tepkim şu oldu: ula gardaş iyi sikilir la bu. şimdi resmini görünce de aynı tepkiyi verdim. Bi gece geçirsem Ertesi gün pert olursun.
Bunun dünya şampiyonu olduğu kick box sikleti acilen kaldırılmalı bu görüntüsüyle böyle başarı yakalamayı nasıl basarmış hayret ediyorum.
Psikolojik sorunları olan şahıs. Evet.
survivor'un gelmiş-geçmiş en başarısız yarışmacısı aldığı yarışma sayısı beş var mı bilmiyorum.
Slow motion.
survivor'a giderken, onu havaalanına götürecek araca binmeden önce bir kızı alnından öpmüştür, yorum sizin.
(bkz: başkası adına utanmak) normal hayatta sorunlarını şiddetle çözdüğü için survivorda herhangi bir tartışmada sacma cevaplar veren ve en sonunda ağlayan kişi.
Fenerbahçe sk de boksörmus amk..
Survivor sedat ın da dediği gibi;her şeyi biliyor ama hiç bir şey bilmiyor aq ağlak karısı.
Ben de ilk başlarda öyle düşünüyodum ama kötü biri değil. Hakettikleri cevapları veriyor sadece. 3 5 dakka izleyip yargılamayın hemen.