bugün

benimdir. her sabah filtre kahvemi içerim. en sevdiğim şey hatta.
Babasının evinde her sabah kahve içiyordur kesin. Çay varken kahve kim köpek be.
Kahveye sigara gibi bağımlılık kazanmış insandır. Bazı popiseviciler yüzünden ön yargıyla karşılanırlar fakat doğrudur. Kahve içene kadar mal gibi dolaşırlar etrafta.
Samimiyetsizdir.
Nescafe içip kahve içiyorum zanneder.
Selam verirken de give me five bro der.
Bunu ağzını yaya yaya söyleme oranı %80 oranındadır.
ben kahve içsemde yaramıyor zevk için içiyorum.
Benimdir.
Filtre kahve sevmem bulasik suyu gibidir ama sek nescafe gold içmeden asla yemek yiyemem.
Çok fazla Amerikan filmi izlemiştir. Hayatı kolpadır. Evet.
duyanda kobra zehiri içiyor sanar müptezelleri .

kahve lan bu .
Yalandır, net yalandır.
Ne yani kahve içmiyen milyonlarca insan kendine gelemiyor mu?
Öğlen yemeğinden sonra içilenin yerini tutamaz.
açılamıyorum demeyelim de kahve iyi geliyor sabah. sade türk kahvesi tercihimdir.
Ayyy göçüme bak hele, sanki bana los angales te doğdu.
Antidepresanlarımı bırakacağım zaman doktorum şiddetle tavsiye ettiği sabah egzersizidir . Doğru olduğuna inanıyorum .
(Bazı muhteremlerin maksat muhabbet olsun diye dötünden de uydurduğu görülmüştür )
kahve, sigara ve çay modunda takılan insanların dünyasını anlayamıyorum bende. abartılacak güzellikleri mi var da ben fark edemiyorum. kahvede kafein var bi uyumaman gerektiği zaman kurtarıcın.
Sabah işe gelir gelmez French presste 1 koca fincan kahve yapıyorum. içmeden gerçekten gözüm açılmıyor. Bana da çay gereksiz geliyor. Zevk meselesi.
Ne ara kahveci kruvasancı tipler oldunuz ya oturun yiyin zeytininizi peynirinizi için çaynızı bu ne elitlik ya az anadolu insanı olun olm.
samimi bulmamakla beraber gereksiz yere eleştrildiğini düşündüğüm insan modelidir.
Her sabah Bir Espresso iyi geliyor.
ben geceleri de içmeden kapanamıyorum , kahvenin uyku kaçırdığı iddiasına tepki olarak doğmuş gibiyim.
görsel
bir de bunun kahvaltı masasındaki taze sıkılmış portakal suyundan bir yudum alıp dışarı çıkan versiyonu vardır ki evlerden ırak..

ulan biz o portakal suyu için 5 yıldızlı otellerde sıraya giriyoruz vicdansız.
Gece işim çoktu hacı siz yatarken ben neler yapıyordum subliminal mesajı vermeye de çalışan insandır.
Sefildir.
Kahve içtikten sonra tekrar uyur.

Açılamıyormuş bak bak bak. Sen açılsan ne olur be...
güncel Önemli Başlıklar