bugün

sabahın köründe hiç üşenmeden kuaförün ilk siftahını veren hatundur. ne zaman kalktın ne zaman yaptın o saçları gittin kargaları alarm niyetine mi kurdun be kadın.
Bunların üniversiteye saçlarını yaptırarak gelen öğrenci modelleri de vardır. Ulan ben sabah tembelliğimdem kahvaltı yapmıyorum. Bu ne azimdir sen git sabah kargalar kahvaltısını yapmadan saçını yaptır. Kuaförler açık mı oluyor? Onu bile bilmiyorum.
kuaförlerin sabah mesaisi yapmalarına sebep olan kadın.
korkulacak hatundur, ay pardon hanımdır. makyajına saçına elbisesine laf edersiniz dayanamazlar. kin güderler. halbuki insan dediğin eleştiriye açık olmalıdır, eleşetirilerin çoğunun onu daha iyiye götürmek için yapıldığını bilmelidir, her ay kuaföre 300-400 milyon harcamaz insan dediğin, türkiyede bir seferlik kuaför ücretiyle(asgari ücrete yakındır) 1 ay geçinen yüz binlerce aile olduğunu unutmaz insan dediğin. ama tabi düşünmek için harcamadığı zamanı, sabahın köründe kalkıp saçına loreal'leri sürmek için harcayan biri ne kadar insandır tartışılır.
işine saygılı hatundur.
Kendine bakan ve işine saygı gösteren kadındır.Garip görülecek bir tarafı yoktur.Şayet çoğu insan işine takım elbisesini giyerek,yıkanarak,temiz gider ve gitmelidir de.Kadınların da saçı bakımsız olmamalıdır.Sonuç olarak karşısındaki insanlarla iş ilişkileri olacaktır.Müşterisi gelecektir,yeri gelecek satış yapacaktır.
iş yerinde hoşuna giden biri vardır belki.
saçlarının yapılmamış olması durumunda paçoz denilebilecek kişi.
etrafta neden bu kadar bayan kuaförü var sorusuna cevap olabilecek kadın modelidir.*
aferin, severiz kendilerini.
cevresinde pasaklı pacoz bayanlar görmekten hoşlanmayan insanların beraber çalışmak isteyeceği bayanlardır.
liseye giderken, sabahın 6'sında kalkıp saçını yapıp, makyajını eksiksiz yapan, eteği belden kıvırarak kısaltan, lise bittikten sonraki zamanlarda iş hayatına atılmış hatundur.
psikopattır, korkun ondan. ne var ki çok mu garip kadının kocası kuafördür belki? belki kadında envai çeşit alet ırdavat vardır ne bileyim kadınlar kendilerine bakmaktan gocunmaz yani.
günlerdir bir tas su, bir kalıp sabun yüzü görmemiş hatundur bir ihtimal.
güncel Önemli Başlıklar