bugün

antalya'da bile üşütür.
sabah cenabet olarak uyanmışsan gerekli olan duştur.
sürekli tekrarlanması durumunda ev halkının zihninde soru işaretleri bırakan olaydır.
"oğlum daha gece girmiştin" sözüne maruz bırakabilir.
bu sıcak günlerde, üşüme hissini tekrar yaşattığı için sevilesi duştur.
güne zinde başlamak için gerekli olan duştur. soğuk suyla alınırsa daha bi güzel olur.
insanın güne ferah ve pozitif başlamasına sebep verir.
suyun sesi bile etkiler sabahin o sessizliginde su ve vucudun birbirine karismasi huzuru yakalatir size. gozlerinizi zor aciyorken uyandirmasi da cabasi.
canlandırır.
Ferahlatır.
gözlerinizi açar.
en sevdiğim.
Üşendiğim ve zaman bulamadığım için gerçekleştiremediğim eylemdir .
yaz kış dinlemeden her sabah yapılan eylem.
gece yapılan mükemmel seksten sonra insanı dinçleştirir.

gece alınan zevk ile beraber uğraşılması sebebi ile maruz kaldığın yorgunluk kız arkadaşın ile yaptığın duş sırasında kendisini yeni bir enerjiye bırakır.
Hele yaz aylarında süper olan duştur. Sabah kalkarsanız yataktan, hafif uykulu bir şekilde soğuk bir duş alırsınız sonra o rahatlıkla gün boyu zinde olabilirsiniz.
Alışkanlığa dönüşmüş bünyeler için, güne başlamanın olmazsa olmazı.
O duş alınacak!
Yoksa afyon patlamıyor, akşama kadar hebele hübele geziyorsun.
suyu biraz ılık ayarlarsanız zihniniz de bedeninizle birlikte zımba gibi olacaktır. aman abartıp üşütmeyin de. sıhhatler olsun .
dünyanın en zor eylemlerinden biridir. burdakilerin her sabah yapmazsam olmaz, gün boyu kendime gelemem, siz nasıl dışarı çıkıyorsunuz dediklerine bakmayın. sabahın beşinde kalkın da o zaman görürüz küvete vanilya esansı mı döküyorsunuz yoksa salyanız dudağınızın sağından akarken boş boş duvarları mı izliyorsunuz.
Abi böyle bişey yok sütten kesilmiş kedi gibiyim. O saatte o kadar masumum ki anlatamam. Öğrenci yurdunda kalıyorum ben 2 tane ranza var 4 kişiyiz sabah kahvaltıya kalkmak için alarmı 2 dk aralıklarla kuruyorum bir etki yaratmıyor. Benim tavsiyem akşam yatmadan yapın sabah uykunuzu feda etmeyin.
Sağlık için kahvaltıdan hemen önce alınması gereken duş.
Terapi etkisi yapan duştur.
uykudan kafamı kaldırdıgım gün yapacagım eylem.bu gecenin üçüde olabilir.
şeker olmadığımızı hatırlatan eylemdir.
vücut için gereklidir toplu taşıma için gereklidir lütfen ihmal etmeyelim.
güncel Önemli Başlıklar