bugün

Afrika'dan ülkeye çalışmak için gelip oradaki ailesini geçindiren, bu zamana dek haklarında kötü hiçbir şey duymadığımız, tam aksine bu sevecen ve vefalı adamlar yerine savaştan kaçan, her gün gırla kötülüklerini gördüğümüz tipleri tepeye dikiyorsunuz ya, hiçbir şey demiyorum.
Neymiş neymiş elindekini 1 saati 10 liraya kiraya mı veriyormuş ben anlamadım.
Kardeşlikse bu adamlar benim kardeşim suriyeliler değil, arkadaş 6 yıl yaşadım istanbulda afro arkadaşların ne hırsızlığını ne arsızlığını ne şerefsizliğini gördüm.
Bir ayarı yok şu adamların.

Biraz aklınızı kullanın.
adım kadar eminim türkiyedeki siyahiler şerefli insanlardır saat satarlar ama hırsızlık yapmazlar saat satarlar ama dilencilik yapmazlar çocuk çoluk yollayıp para dilendirmezler bu insanlar sokaklarda saat satarak kazandıkları üç beş kuruşla ailelerinin geçimini sağlıyor suriyeliler gibi kimsenin ırzına geçmiyor kimsenin hakkını yemiyor. gündemlere bakınız siyahilerle alakalı kaç tane negatif haber gördünüz kimi bıçakladılar kimin bacısına tecavüz ettiler hadi söyleyiniz.
Bilerek yapılan eylem.
kimse kusura bakmasın veya baksın ama saçmalamakta nirvanaya ulaşmaktır. bunlar ucu kendilerine dokunmadıkça ses etmezler bir şeylere. kendi oğulları veya yakın akrabaları kaçak saat işine falan girmiştir ondan feryat figan ederler kesin.
soylu yazık olsun sana. iyi ki ekrem'e vermişim oyumu. beni hiç yanıltmamışsın.
Zulmünüz arttıkça daha hızlı yıkılacaksınız. Artırın. Ekmeğiyle oynadığınız namuslu insanların ahına Mazhar olmak iyi mi kötü mü öğreneceğiz hep beraber.
puuu senin gibi bakan olmaz olsun be.
tek suçları suça bulaşmayıp bakanı işsiz bırakmak galiba.
kime ne zararı var afrikalıların? senelerdir devletten bir kurus yardım almadan ve beklemeden kendi yaglarıyla kavrulan emektar ve saygılı insanlar. kim ne zarar gormus onlardan? ama yook nargileci suriyeliler makbul bunlar murdar nasılsa. yazıklar olsun.
sevgi pıtırcıklığının gereği yok

tamam o siyahi vatandaşlar ihtiyacı olmasa buraya gelmez

ama bu memleketin kendi vatandaşının % 25 i işsiz.

gelmelerini doğru bulmuyorum.

mesela neden hiç iran da yoklar ??????????
şu adamların ekmeğiyle oynayan, artı bir de utanmadan aklı sıra suriyeli güzellemesi yapayım diye karşılaştıran kişiler gerçekten karaktersiz hacı.

hepsi canımız ciğerimizdir. Tek bir sıkıntılarını da görmedim yıllarca. Kendi yağında kavrulan, saygılı, topluma entegre olabilen ve zararları olmayan insanlar hepsi.

bakınız;

görsel

saat filan kullanmam, yemin ediyorum destek olsun diye ilk gördüğümden gidip bir saat alacağım.

kimin hayatını mahvedeceğinizi şaşırdınız be, rezil herifler.
afrikalılar cana yakındır. ben şu ana kadar ne haberde ne de herhangi bir yerde zararlarını görmedim.

ama şu araplar bizi 1. dünya savaşında da sattı, şimdi bile akıllanmadık, aldık tonla arabı. şimdi plajlarda terör estiriyorlar, insanlara sataşıyorlar. her gün haberlerde bir olay görüyoruz.

ve şimdi suçu afrikalılara atıyoruz. akıllanmayacak bu devlet.
Tabi Afrikalılar da nargile içip milletin kızına sarkıntılık etseydi el üstünde tutulur üstüne devletten maaş alırdı,bu ülkede her şey doğru dürüst olmak yanlış!
güncel Önemli Başlıklar