bugün

hoşgelmiş yazardır.

(bkz: fahriye abla)
recai kutan ın hanımı sandıgım yazar kişisidir. hoş gelmiştir.
(bkz: kıl dönmesi)
rus harbi görmüş teyzenizdir. kurabiye de yaparım size, söküklerinizi de dikerim. akşama gelin tosuncuklarım, çaya beklerim. *
ismini saadet partisinden aldigini dusundugum teyzedir. recai kutan olmasindan supheleniyorum.
ismi konduğunda saadet partisi diye bir şeyin olmadığı yazar.
(bkz: saadet hanım teyze)
kurabiye yapmasini bekledigimiz teyzedir. emekli parasiyla 64 mb adsl e baglatirmistir. saygimiz coktur ona.
belki sözlük'e renk katacak tartışmalar açmak istiyordur.
anne yarısıdır. *
bol bolamat sitesinin reklamını yapan yazar.

http://www.devriye.wordpress.com*

ayrıca forum kültürü olmasa gerek flood nedir bilmiyor.
ee haliyle bir başlığa - artarda , ayrı ayrı farketmiyor -onlarca entry girebiliyor.
açtığı her başlık ful çeken cici yazar. neden acaba? bu arada kahrolsun pkk.
isiminden de anlaşılacağı gibi hayırsever bir teysecik ve sözlüğümüze yazar olarak katılmış insancık rumuzu.
sizi çok sevdim saadet teyze size baba diyebilir miyim.*
mahlasını görünce gözlerime inanamadığım yazar. teyzeciğim sen misin? annem de mi burda yoksa, offf..
ne güzel taraftarsın sen saadet teyze...

sen bakma bu uşaklara bunlar ne yapacağını şaşırmışlar... trabzonspor'un ruhunu bilmeyen kişilerdir onlar, ruhsuz deriz biz onlara...

ha bi de gelmişler teyzeciğimize pollyanna yazmayı bilmiyor falan diyorlar. bizim zamanımızda pollyanna beşikte bebekti. sen kafayı takma onlara, zaten onlar pollyanna'nın nasıl yazılacağını kafayı takmış tiplerdir. ne var ? yazamıyoruz işte al sana polyana yazıyorum. linkoln, baroş, kivıl, meyra yazıyorum hatta utanmıyorum barselona yazıyorum ne var bunda ? sen mesajı aldın di mi ?

(bkz: inadına trabzon)

ek : stau bükreş, trömse, çelsi, polyana, hayidi, pitır, şeker kız kendi
aynı zamanda teyzeminde ismi saadet olduğundan dolayı sol çaprazda gördüğüm an dikkatimi çekmiş nikin sahibi yazar. bu ne biçim cümle
haşin trabzonlu. *