bugün 564 başlık

sürekli yalan söyleyen arkadaş

1. 1 1
    söylediği yalanlar muhabbet olsun diye söylendiyse pek sorun teşkil etmez. iyidir böyle eğlendirik yalan söyleyen arkadaş. askerdeyken, helikopterden helikoptere atlarken bir yandan şarjör değiştiren arkadaştır bu. ''geçen yine..'' diye başlar yalanlar ve sonu gelmez bir türlü. hayata çok fazla sirayet etmez. bir de söylediği yalanlarla hayata direkt etki eden arkadaş vardır. bu türün tehlikeli olanıdır. sizi dolduruşa getirebilir, hiç olmadık sorunlar çıkmasına neden olabilir. neden yalan söylediği sorgulanmadan, kendisine veda etmek gerekir.
  2. 2 2
    gerçekten olağan bir tiptir. Elinde değildir, sürekli söyler. Ve kalitesiz yalanlardır, inanılmaz çabuk anlaşılır. işte o an hafif bir sahte tebessüm ile kafa sallamaktan başka çareniz yoktur. ve dediğini dinlerken içinizden " bi sus amk yaa" dediğinizi belli etmeden "he deyip geçmek" eylemini gerçekleştirirsiniz.
    Arkadaşlık bile değildir. Şahsen bir daha görüşmemek için elimden geleni ardıma koymam. Harbiden kötü bir huydur.
  3. 2 2
    bir de söylediği yalanı unutması daha acıklıdır. bu gün farklı, diğer gün farklı konuşanı vardır bu palavracıların.
  4. 1 1
    aynı yalanı birkaç gün sonra farklı anlatarak, bir süre sonra kendini iyice salak gibi hissetmene sebep olan olmaz olası arkadaş.
  5. 2 2
    "arkadasim" yalani söyledin'mi dogruyu gececek, sözü'ne cani gönülden inanan. zaman ve mekan gözetmeden işine geldigi sekilde yani "atmosferi kuvvetli dedigimiz" insanlari aptal sanan, fakat kendi aptalligini ortaya koydugunun farkindaligini göremeyen zavallidir. kisi kendine yapar işi sözü'nü duymamis olsa gerek.
  6. 0 0
    hayatınızdan acilen uzaklaştırılması gereken arkadaştır. Söylediği yalanlarla ortalığı karıştırıp insanlarla aranızı açabiliyorsa. Hatta sevgilinizle aranızı açabiliyorsa yalanlarıyla dövülesi, öldürülesi arkadaştır.* ivedi zaman zarfında muhabbet kesilmelidir.
  7. 0 0
    benim o arkadaş. biri gelip anlatsın beni buraya. benim gibi türleri çok iyi arkadaştır. her yalanı fayda sağlama amacı taşır. karşısındakini yetiştirir, kendini geliştirir. saygılar sunuyorum kendime.
  8. 0 0
    bir sözü bir sözünü tutmaz, bir yere çağırır gelmez, kendisi gibi hayatı da yalandır bu arkadaşın.
  9. 0 0
    sadece arkadaş olarak kalır en fazla... dost olma ihtimali yoktur.
  10. 0 0
    yalandan arkadaş. yalandan korktuğu kadar yılandan korkmayanlardan uzak olsundur.
  11. 0 0
    -seviyorum de!
    +seviyorum...
    -yalan söylüyorsun...
    +sevmiyorum...
    -yalan söylüyorsun...
    +haydarpaşa...
    -peki öyle olsun!
  12. 0 0
    insanlar yalana evet eksiklikleri ortaya çıkmasın diye başvuruyor.
    sürekli yalan söyleyen insan yalancıdır.
    ama insan kendisine yalan söyleyemez.
  13. 0 0
    yalan soylemenınde bır sınırı var. oyle bır yalan soyler kı sızı sankı salak yerıne koyar baska bırı duyarsa vaybe adam nelere yaşamıs der.
    uzak durulması gerekır.
  14. bir arkadaşımın telefonla her aradığında kütüphane olmam , osym gonullusu sen yalancısın he !
    sonuç artık görüşmüyoruz
  15. 0 0
    fark edip de kendinizi kandırmayın, uzaklaşın o insandan. sonra acısı çok pis çıkar.
  16. 0 0
    Yarin öbürgün sirtindan vuracaktir.
  17. 1 1
    kontrol altında tuttuğunuz zaman, yalanlarıyla keyfinizi gizliden gizliden yerine getiren arkadaştır.

+ abi ben de eve yazıldım işte, düzen kuralım artık.
    - olm sen uzay mekiğinin taksitlerini bitirdin mi?
  18. 0 0
    kesinlikle hayatınızdan çıkarmanız gereken arkadaştır.zira orospunun tövbesi olmaz demişler atalar.
  19. 0 0
    üç cümlesinden ikisine inanmamak gerekir bu insanın.
  20. 0 0
    Bazılarının sinsilik olsun diye yaptığı şey.bir oda arkadaşım var okul ortalamamı sormuştu ben de neyse onu söyledim 2,20 filan.kendisi de sana yakın bi şey dedi biraz altı filan dedi.şimdi az önce 3 dedi.şimdi aklı sıra aman öğrenmesinler nolur nolmaz diyo.bana ne senin ortalamandan Allah daha artırsın,neyin peşindesin oğlum?
  21. 0 0
    lisedeyken vardı böyle bir arkadaş. hep inanır gibi yapardım kendisine. yalanlarını yüzüne vurmak varken neden hep inanır gibi yapardım bilmiyorum. Arkadaş arasında ona kolpacı lakabını takmıştık.
  22. 1 1
    arkadaşlıktan bir süre sonra çıkarılması gereken arkadaştır, hatta eski arkadaştır, hatta hiçbir şeydir.
  23. 3 3
    bide anlamadığımızı sanıp daha da yardıran arkadaş şeklidir.
  24. 1 1
    ilkokuldaki bir arkadaşımdır. insan durduk yere gelip yanına yalan söyler mi arkadaş ya? Hadi diyelim sıkışırsın falan hani o da kötü de neyse bu arkadaşım durduk yere hicbir sebep yokken sürekli yalan söylerdi. Ben de hep "hadi ya" falan diyerek hep inanmış gibi yapardım. Sinemaya gitmiştim bir film sormuştum, ismini hatırlamıyorum, görevli daha gelmediğini 1 hafta sonra falan geleceğini söyledi ben de tamam diyip başka bir filme girdim. Ertesi gün o sürekli yalan söyleyen arkadaşla konuşurken dün sinemaya gittim dedim o da ben de gittim dedi. Nereye dedim benim gittiğim yeri söyledi. Hangi film dedim o benim sorduğum bir hafta sonra gelecek olan filmi söyledi. E dedim ben dün sordum gelmemiş yok dedi ben izledim dün. Tuttum bunu kolundan götürdüm izledim dediği yere beraber sorduk görevliye bir hafta sonra gelecek dedi. Sonra bununla konustum güzelce yalan söylemesi hakkında sonra baya azaltmıştı. Umarım artık hiç söylemiyordur.
  25. 0 0
    artık arkadaş olmayan kişidir hele de gözünüzün içine bakarak söylüyosa.
sürekli yalan söyleyen arkadaş ile alakalı başlıklar