bugün

okan bayülgen in rüyanız hayrolsun isimli programdaki kadına sesleniş biçimidir.
okan'ın son haftalarda kullandığı yegane reyting malzemesi.
okanın rüyanız hayrolsun programını sunan bağyanın beyaza çıkması için kullandığı sloganın bi kısmıdır.
(#7712150) bu repliğiyle yarmış olan teyzedir. hakikaten çok rahattır.*
yatarak para kazanıldığının canlı kanıtı olan teyzemiz.
programda gelen çişini yönetmene titim geldi diyerek telaffuz eden teyzedir.
enerjisi bitmiş,uyku modundan çıkamayan,insanda esneme isteği uyandıran felaket tellalı.
rejiyle fantazi yapan ve medya canavarının vazgeçilmezleri arasına girmeye aday kişidir.
dengesiz bir hanımdır. arada zap yaparken birkaç dakika baktığım oluyor. tamamen sıkıyor, sallıyor. ayrıca çok abuk tavsiyelerde bulunuyor :

- kızım kocan seni aldatıyor... nerden anladın yahu??
- yurtdışından arayan birine: sen sıkılmışsın kiliseye git mum yak, hepimiz gidiyoruz kiliseye???
- kocandan boşan mutlu olacaksın, herşey çok güzel olacak...

inanan yoktur inşallah.
+rüyamda küpe takmış gergedan gördüm ne diyorsunuz?
-sana birşeyler kabarmış hayatım.
canlı yayın esnasında rejiyle sanal sex yapan sunucudur. değişik fantazilerle bu sexi süsleyip arayan seyircileri de bu fantezilerine alet etmektedir.
hatun redhat server uzmanı ancak nat bozulmuş bodoslama giriş çıkışlarda feleği şaşmış servis dışı izlenimi veren bir ana makina görüntüsü versede trafik manipüle edilmiş olduğundan fake söylemlerin abidesidir
okanın her hafta takıldığı,ıQsu sıfır olan bir sunucudur.
Bir adı var mı diye kaç zamandır merak diyordum bugün programını izledim öğrendim.Emine teyze.
okana rest çekerek okanın bekaretini almış taşşaklı hatundur. sanırım bu kapak okana yetecektir ki altındaki 60 milyarlık motordan bile hallicedir bu ayar.
Programın da Geçerken uğramış gibi havası vardır. Bir telefon için 1 saati aşan bekleme süresi bu programın olmazsa olmazıdır. Tabiki ablamız bu süre içerisinde can sıkıntısına alternatif çözümler arar, ilerki pogramların birinde sunucumuzu yumurta kırıp, piknik tüpüyle çay demleyip kahvaltı yaparken görürseniz panik yapmadan kanalı değiştirmeniz tavsiye olunur
Son olarak deniz baykal'ın istifası üzerine yorumlarda bulunan ve istifa etmemesi gerektiğini savunan politikacı teyzemiz (!).
medyamızdaki pek muhterem sınırsız teknolojilerle hazırlanan arkasında yuzlerce kişilik bi reji oldugunu dusundugum harika programın sunucusuna okan bayulgenin verdigi isimdir.(ayrıca surekli number one number two diye teyzelerin nolarını karıstırması sacma bi sekilde beni rahatsız ediyor.)boyle programlar ve rüyanız hayrolsun teyze gibi sunucularımız oldugu halde niye hala medya gelişemiyo anlamadım gitti.
gerçekten de okanın söylediği gibi canlı yayında koltuk altına hapşırabilen tek insan.
okanın teyze demesini içerleyip karşı atak yaparak okana amca demiştir.
koltuk altına hapşırma gibi meziyetleri vardır.
okanı her izlediğimde merakla bekleyip acaba bu hafta ne mallık yapmıs bu hayrolsun teyze diye heyecana kapıldığım kişi kişisi *
okan bayülgen'in mütemadiyen taşşak geçtiği teyzedir.
çılgınlar gibi hapşurup sümkürüyor an itibariyle disko kralında.
daha önce inci sözlüğün onların deyimi ile "bastığı"/işlettiği programdır. Programın özü şişko bir teyzenin atıp tutarak para kazanmasıdır.