bugün

sigarayeni bırakmış bir vatandaşın her gece rüyasında yaşadığı şey. *
sigara kullanmayan bir kişi gördüyse: bağımlı olmaktan korkuyordur fakat bir yerlerde bastırılmış bir isteğinin de olabileceği göz ardı edilmemelidir. belki de tam tersi nefret ettiği o illete tutulmuştur. kabus.
sigarayı bırakmış olan insanlarda görülen durumdur. 8 aydır sigara kullanmıyorum. hala arada rüyalarımda sigara içtiğim oluyor hatta bir keresinde yine rüyamda bakkaldan winston light alıp içtim.
bırakalı uzun zaman olmasına rağmen bugünlerde sık sık gördüğüm rüyalardır. hatta o kadar ki; bir rüyamda önce pişmanlık duyup yere atıyorum, sonra rüya gördüğümün bilincine varıp, "amaann nasılsa rüya, bir şey olmaz" diyip, yerden alıp daha sıkı çekiştiriyorum *
sonuç olarak rüyalarımda bile olsa, artık bilinçli bir içiciyim.
bıi hafta boyunca üst üste gördüğüm rüya silsilesidir.
(bkz: tanrılar nikotin istiyor)
sigara içmediğim halde bugün benim de gördüğüm rüya . pek de hoşuma gitmedi zaten .
yakında beni sigaraya başlatacak rüya. periyodik olarak görüyorum.
Sigara içmememe rağmen Sabah sigara içme isteğiyle uyanmama sebep olmuş rüyadır.
Dün gece camili bi bahçe de yağmur altında kaldım.tanıdık bir bahceydi. Yağmurdan kaçmak için bir evin çadırlı girişine sigindim. Sığındığım yerde çöktüm, sigara içmeye başladım.hala biraz yağmur geliyordu.

Bir manası var mıdır merak da etmiyor değilim.
Akabinde öksürerek uyanılır. içmeyin la şu mereti.
sikiş sonrası yakılmışsa iyidir.
rüyada sigara içtiğini gören kimse üç vakte kadar beş tane sigara içecektir.
2 ay 3 gün oldu bırakalı. Dün gece rüyamda önce ince bir sigara yaktım. Sonra kesmedi kalın bi sigara içtim. Tam yarısına geldim pişman oldum, dedim onca mücadele ettin... içmeyeydim iyiydi falan. Bi an rüyada olduğumu idrak ettim. Sonra aman rüya bu boşver diyip izmariti bile içtim. Çok değişikti lan.
son dört günde üç defa yaşadığım durum. rüyaların diğer rüyalardan farklı olarak daha gerçekçi olduğunu söyleyebilirim. rüya içinde rüya sanki inception. cobb, arthur, ariadne, eames, saito yardım edin..

(bkz: nikotin yoksunluğu)
Rahmetli dedem uzun yıllar boyunca sigara içtikten sonra, vefat etmeden 15 yıl kadar önce bırakmıştı sigarayı.
Geçenlerde anneannem rüyasında görmüş dedemi, sigara içiyormuş. Yine başlamış diye kızıyor.
Eğer rüyada sigara içerken dumanı çekip içinizde uyanana kadar tutarsanız uyanınca ağzınızdan duman çıkar. Bir yaşam hilesidir.
Rüyada bile sigaradan vazgeçememe, sigaranın köpeği olma durumudur.

(bkz: Sigaranın köpeğiyiz)
Rüyamda genel de daha farklı olmayan şeyler görürüm ben. Gerçek hayattan uzak olur benim rüyalarım.
Google-> rüyada Rus kız görmek-> ruyayabirlericom.

Yanlış noktaya odaklanılmış rüyadır.
güncel Önemli Başlıklar