bugün

ara sıra olur denebilecek durumdur. eski sevgililerimin rüyalarına çok giren birisiymişim, öyle diyorlar...
(bkz: rüyalanmak)

geçti geçti he he tamam hımm peki.
insanı üzen garip bir durum. vay amk diyerek uyanılır ve günlük hayata devam edilir.
neye niyet neye kısmet olayının fantastik hayal dünyasındaki salınımıdır. ihtimaller arasında bu ihale yeni sevgiliye kalır.
insanı mutlu eden durumdur.

Uyanıldığında gerçek olmadığı anlaşılınca küfür etmekle sonuçlanır.
eski sevgiliyi unutamadığının bir göstergesidir. hala kafasından ruhen ve bedenen silememiştir. acil yeni bir kız arkadaşına ihtiyacı vardır.
sabah derhal eski sevgiliye mesaj atılır: "rüyamda seni gördüm, iyi misin".
uyanınca "bu nerden çıktı lan şimdi?" diye düşünmenize sebebiyet verebilecek durumdur.

ben de rüyamda eski sevgilimi gördüm ama sevişmiyorduk. bir de; gece telefonda müzik dinlerken uyuya kalmışım, uyandığımda da cem adrian'ın "tek kişilik aşk" şarkısı çalıyordu. az önce de bu başlığı görünce "acaba bu bir işaret mi?" diye düşünmedim değil. ama sonra kendi kendime "sen de telefon etmeye bahane arıyon amına koyayım. bitti lan işte! azıcık kendine gel delikanlı ol!" dedim.

edit: şimdi siz "bize ne amına koyim bunlardan?" diyebilirsiniz. haklısınız da... anlatma ihtiyacı duydum sadece.
gemen rüya tabirlerini açıp bakmak gerekir.

not: rüya tabirleri ayağınıza geldi.

http://www.ruyatabirleri.com.tr/ruyada-el-gormek.htm
Eski sevgilimin beni gorus bicimi.
Rüyada eski sevgiliyle sevişmek, yeni sevgiliye olan sevginin rüyada şekillenmiş halidir. Bilinçaltı yeni sevgiliye olan bağlılı rüyada eski sevgili ile gösterir.
yeni sevgiliye bilinçaltının ihanetidir.
sperm kesesi dolduğunda beyne sinyal gönderir, '' ben doldum boşalmam lazım '' anlamında, beyinde klasik sürtünmeleri cinsel aktivite olarak algılamaya başlar bu dakikan sonra ve beyin görsel arar cinsel boşalım yaşamak için, o an beyinde en yakın ne varsa cinsel kimlik olarak ( bu eski sevgili olur genelde ) onu seçer ve onu da canlandırarak cinsel boşalım sağlar, sonra er kişi ıslaklık ile uyanır, aslında tüm olay silsilesi böyledir alt tarafta.
geçen eski sevgilimi görüyorum rüyamda ama yüzünü seçemiyorum ama göğüsleri hd kalitesinde bana sunulmuş. Gerisini siz düşünün.
yatak geçmişiniz biraz kabarık ise, eski sevgilinin yatağınıza girmiş en heyecan verici insan olduğunu gösterir.
''Anca rüyanda görürsün '' mesajını verir...
rüya tabirlerinde ödeyemeyeceğiz bir borcunuz olduğu anlamına gelir.(öyle yazıyor)
yani diyor ki rüyanız "değerli kullanıcımız borcunuzu ödeyemediğiniz için sikiş dönecek. borcunuzu ödeyin sikeller."
rüyaya giren o demek ki unutamayan da o hemen rüyayı görene yormayın olayı.
eski bir borçtan dolayı rahatsız olmaktır .( gerçek yorumu )
bilinç altında yer etmiş ıslak rüyalardan sadece biridir. eski sevgiliyle rüyada sevişmeyi görmek, onunla sadece bedensel birlikteliği özlemek anlamına gelmektedir.
onu hala unutamamışsınız demektir.
yeni sevgilini aldatmış gibi hissetmektir.
bazıları için ancak rüyada gerçekleşebilecek bir durumdur. Zamanında çatır çutur çakmazsan şimdi böyle rüyalanır sabah kalkınca da don yıkarsın işte.
"eski"yse gerçekten bu sevgili gereksizdir, hiç olmasa daha iyidir.
bilindik bir ten olacağına, günlerdir kesişilen henüz tanışılmamış bile olan kişiyle görülse ya rüya keşke.
olmaması gereken olduğunda ise direk banyoya koşulması gereken hede.
güncel Önemli Başlıklar