bugün

Bazen de bu rüyaların etkisinde kalınır. Gerçek olmadığını ve böyle bir şeye imkan vermediğini bilsen bile tüm bünyeni o olumsuzluk sarmıştır. etkisi en fazla bir gündür. sonra unutulup gider.
yapılacak mantıklı iş tersi cıkar demektir, yok bu olmaz derseniz bir hafta on gun sevgiliye hayatı zindan edebilirsiniz, birde en yakın arkadaşla aldattıgını görmek var, cok yazık cok.
ardından sevgiliye trip yapmaktır.
bazen malum olmasıdır.
kişi bunu arkadaşlarına anlattığına polyanna arkadaşları rüyalar tersine çıkar cınım diyerek ona moral verirler.
fazla kadın programı izlemenin yan etkisidir. ama genelleme yapmak gerekirse, rüyaların tersi çıkar.
tersi çıkacağından sıkıntı yaratmayacak durumdur.
rüyada aldattığını görmekten daha az etkileyen olaydır.
ters çıkacaksa gerçekten sorun yoktur.ama çok pis etki yapıyor.sanki gerçek olmuş ki uyanıyor insan.kimsenin başına gelmemesini istediğim olaydır.
sevglinizin bir hareketinden dolayı ondan şüphelendiginize delalet eder.
Aldatildiginiza işarettir.
tersi çıkar bu rüyaların genellikle.
%50 gerçeklik ihtimali olan rüyadır.
izmirli kızlarla sevgili olan erkeklerin başına gelen durumdur. adam sürekli aldatıldığından şüphe ediyor tabi rüyasına yansıyor.
Rüya olduğunu unutmamak ve sevgiliye bu konuda yüklenmemek gerekir.
Bu ruya yuzunden esini sevgilisini olduren kisiler vardir.Ruyalar bilinc altinin yansimasi olarak cikarlar genelde.partnerinizden supheleniyorsaniz bu ruyayi gormeniz normaldir.
ne kadar umursamasaniz da ertesi gunun berbat gecmesine sebep olur illa.

boyle sevgiliyle kavga cikarmaya calisip en sonunda da sen zaten ruyamda da beni aldattiydin falan gibi sacmalanabilir.
gerçek olsa neyse suçlu başkası falan da.

ulan rüya benim bilinçaltımın suçu görmek istemem kardeşim unutmak için her şeyi bırakıp içersin büyük ihtimal kimden çıkarıcan acısını *
Belki de izlenen filmler, okunan kitaplar yahut yaşanan olaylardan etkilenip de olan hadise. Bir hışımla uyandım.