bugün

yoğun bakımda ki hastayı yumruklayacak kadar zalim acımasız insanlardır.

https://www.youtube.com/watch?v=WbHlymmZ3K0
gerçekleri konuşalım.
(bkz: orospu)
Cs:go da radyo mesajindan konusunca ingilizce bile konussa ne dedigi anlasilmayan insanlardir.
Kadınları bizim iç anadolu erkeklerinin yarısından daha delikanlı. Tek bir şart var, kadına kendisinin aşırı güzel olduğunu fark ettirmemen gerek..
Kaba oldukları konusunda herkes hemfikir. Bu kabalık soğuk iklimden filan kaynaklanmıyor. Rusların kaba kültüründen kaynaklanıyor. Eğer biraz daha sola, baltık civarına çıkarsanız samimi ve kibar tontiş kuzeylileri görebilirsiniz. Ruslar çoğunlukla kırodur, kırolukta bizim içimizdeki bazı tiplerden aşağı kalır yanı yoktur.
bize uygun değillerdir söyleyeceklerim bu kadar.
Soğuk. Evet.
Erkekleri kavgadan korkmaz.devamlı Votka içtikleri için acıyı hissetmezler. O yüzden hiç bulaşmayın.
Kızları daha sempatik, türklere göre daha komplekssiz ama erkekleri kaba ve ruhsuz.
Ben genel olarak severim rusları. bize benzer yönleri de varmış gibi geliyor bana..
ruslarla ilgili rus edebiyatı bilsem yetermiş gibi geliyor bana. kızlarının aşırı abartıldığını düşünüyorum. erkekleri de uzaktan bakınca keko görünüyor zaten. gopnik deniyormuş öylelerine.
hemen hemen her sokağında kütüphanenin olduğu -insanı hayrete düşürecek kadar- okumayı ve düşünmeyi seven millet. (moskova için bir youtuber dediydi)
Arkadan konuşmazlar, dedikoduyu sevmezler, çok sportiflerdir, evi otel gibi kullanırlar, eğlenceyi, dolaşmayı çok severler.
Taşındığı yeri kendisinin zanneden, kaba bir millet. Örnek Antalya'da türk bayrağı astırmayan ruslar. Türk devleti bunları sınır dışı etmezse yazıklar olsun o şehrin yetkililerine...
almanları sevmezler, ben otelde çalışırken otelde alman varken rusları pek almazlardı, zaten alman rus eğer aynı bardaysa kesin kavga çıkar.
güncel Önemli Başlıklar