bugün

Abd'nin yaptırımlarından payını alan birçok ülke gibi Rusya'da payını alıyor. Tabii rusların yine eli güçlü bir şekilde. Döviz alımını da kısıtlamış Rusya.
Kime selam versek götü toplayamiyor.
biz kime yakiniz ben bilmiyorum vlla bir rusya krizi bir abd krizi bir israil krizi bir ay once abd dost dedik daha onceleri ruslar tuh kaka dedik. simdi ruslarla kader mahkumu olduk. O zengin oglu biz kuzeyin oglu yine olan bize oldu.
Dolar cok uzun sure 62 ruble civarindaydi, su an 67 civarinda. Yani hissedilir bir fark olmadi. turkiyenin kriziyle kiyas kabul etmez.
Ayrica 2016 da 80 e falan cikmadi, gotunuzden element uydurmayin. Yanlis hatirlamiyorsam en fazla ciktigi 70 ruble civariydi.
Abd dediğin ülke sadece rusya değil yeri gelince ingiltere, almanya gibi ekonomik devleri dahi karşısına alıyor. Hoşunuza gitsin ya da gitmesin ortada şöyle bir gerçek var; adamların 30 kilo taşağı var, istediğine koyuyor postayı.
evet kardeş, element..
herşeyi herkesten daha iyi bilmek gibi bir zorunluluğunuz yok. rusya'da yaşayan biriyle rusya hakkında iddialaşma medeni cesaretinizide ayrıca tebrik ediyorum.
o seksen dediğin sakın euro olmasın? Hos, euro bile o kadar cikmadi.
bak bakalım gün be gün 2014 kasımında kur neymiş.
http://rdkurs.ru/11_2014_god