bugün

kuşkusuz birçok fark sayılabilir ve sayılacaktır da birazdan. lakin bana kalırsa en temel fark şudur;

(bkz: putin in şerefine 1000 rus memesini elleyen adam)

(bkz: başbakana dokunmak bile bence ibadettir)

putin' dokunmak ibadet değildir. yani en azından ben öyle biliyorum. başbakanımız'a dokunmak ibadetmiş... hiç bilmiyordum. fakat hangi elle dokunduğumuzda önemli sanırım. 100 meme elleyen rus arkadaş gibi bolca avuçlayıp dokanırsak başbakanımızın kutsal vicuduna o ibadet kabul olmaz gibime geliyor. şimdi rus fırlamanın aylar öncesinden onca zahmete girip bir sürü meme ellediği sonunda putin'le tokalaşarak ortaya çıkardığı video mu daha komik yoksa tayyip erdoğan'a dokunmanın ibadet olduğunu söylemek mi? bence ikinciyi söyleyenin milletvekili olması hepsinden komik.
biri sarışın biri esmer.
biri osbir çeker, diğeri pozisyondan pozisyona atlar.
rus erkeği bütün kadinlara fahişe gibi davranır - türk erkeği hakeden kadina gereken değeri verir
rus erkeği duygusuzdur - türk erkeği duygusaldir
rus erkeği kötü giyinir - türk erkeği ortalama giyinir
rus erkeği iğrenc tarzda saç kestirir - türk erkeği saçına hep dikkat eder
rus erkeği sakalini hergun keser - türk erkeği kirli sakalı sever
rus erkeği yaz kış pis kokar - türk erkeğı kıslari temiz,yazlari hafif ter dedarant karışımı kokar
rus erkeği bayilana kadar içer - türk erkeği kusana kadar içer
türk erkeğinin açık ara götüreceği karşılaşmadır. o kadar da hakkımızı yemeyin lan hadi italyan falan eyvallah. o kadar da ölmedik anasını satayım. (bkz: biz daha ölmedik)
iki ırkın erkeği de evlenecek kız bulamamaktan muzdariptir çünkü batı kültürüyle dejenere olmuştur ve oluyordur hem rusya hem de tr.

tek fark onların çoğunluğunun saçının biraz daha açık renk olması.
daha duygusal olmamızdır, alkole düşkünlüğümüzün daha az olmasıdır, kadına daha düşkün olmamızdır.
rus erkeği: votka içer kaldıramaz. rus kızı kaçar.
rus kızı: türkiyeye tatile gelir.
türk erkeği : aslan sütü(rakı) içer. sabaha kadar mokoko.

not : *
rus kızı türk erkeğinden aldığı parayı rus erkeğiyle yer .
rus erkeği iticidir, soğuktur. türk erkeği sempatik ve babacandır. *
türk erkeği, rus erkeğinin kız arkadaşını siker.
edit : şşşhhh, aramızda rus erkekleri var.
biri elinin tersiyle iter, diğeri " sıcak olsun yılan ağzı olsun " der.
insan olduktan sonra böyle ayrımlara ne gerek var.
rus erkekleri kadınları ne kadar güzelse okadar tipsizdir, haksızlık etmemek lazım Türk erkeklerine.
her daim türk erkeği koyar.
(bkz: 9 şubat 2012 galatasaray mp cska moskova maçı)
rus erkekleri rus kadınlarıyla bedava(100 dolar vermeden) yatar.
rus erkeği hatununu kıskanmaz. türk erkeği kıskanır.
rus erkeği kadınına pek sahiplenmez, türk erkeği ise aşırı sahiplenir.
türk erkeği duygusal rus erkeği alkoliktir.
türk erkeği bara birlikte gittiği kızla biri tanışmaya çalıştığında adamı dövmeye kalkar; rus erkeği "ondan uzak dur, o benim karım" yalanını söyleyerek ortamı sakinleştirir. (gerçi çok fazla kavgacı rus erkeği de mevcuttur)

rus erkekleri keyfi kavga çıkarır, belaya bulaşır; türk erkeği canı sıkkınsa kavga çıkarır.
rus erkekleri sevişmek istediklerinde kıza direkt yaklaşıp muzurluk yaparlar; türk erkekleri romantik takılır.
türk erkeğine ilginç gelecek de olsa, rus erkekleri türk kızlarına bok atmaz, türk kızlarını severler; türk erkekleri türk kızlarından nefret eder.
evli rus erkek pişkin pişkin başka bir kadına asılabilir; türk erkeği bunu yapamaz.
kıllılık oranı.
rus erkegi beyazdır. turk erkegi esmer karayagızdır.
rus erkegi derken? rusya yalnizca kadinlardan olusmuyor muydu ya.
rus erkeği şanslıdır hatunlar überdir, türk erkeği şanssızdır kızlar kezbandır. fark bu.
Biri ata biner diğeri eşeğe.