bugün

Her gün hüloo, rte şöyle aşşağılık böyle aşşağılık, atatürk'ü şöyle seviyoruz böyle seviyoruz o bizim atamız, canımız kanımız diyen yazarların yaptığı karşılaştırma. istatistikler konuşuyor

recep tayyip erdoğan için girilen entry 19026
Mustafa Kemal Atatürk için girilen entry 9609

" Ee hani nerede Mustafa Kemal Atatürk'ü o kadar seven sözlük ahalisi ? " diye sorulur adama, neden yazmadınız diye.

Not: Atatürkçü'yüm.
not2: sözlükteki herkes Atatürk için bir entry girse, 100.000 olduydu şimdiye kadar..
Atatürk için yerin altındaki yüzbinleri neden unuttun dedirten versus.
Birinin hakkında Övgü Entryleri girilirken birinin başlığında hergün yeni bir yolsuzluk kasetleri yayınlanıyor. ee yolsuzluk o kadar çok olursa girilen entryde o kadar çok olur.
Karşılaştırmak değil adlarını aynı cümlede kullanmak bile hatadır.
Karşılaştırmak bile yanlıştır.
sizce karşılaştırmak doğru mu. biri başbakan diğeri lider.
Rte nin başlığında yazılanların çoğu eleştiri. Atatürk ün ki ler se
Hepsi övgüdür. Sorun sözlükte herkes bir kere hakkında bir entr girse şimdi 100 bini geçerdi.
çok boş karşılaştırmadır.
hırsız, yolsuz, adaletsiz, katil, diktatör vs başbuğ, ulu önder, modern türkiye'nin babası, Türk'ün özgürlük kıvılcımı atatürk
gereksiz ve iki büyük lideride birbirinden kutuplaştıran bir karşılaştırma. ben bir akp liyim atatürk var olduğum ülkenin kurucusu. allah rahmet eylesin ve her zamanda anılacak en güzel şekilde. ama tayyip erdoğan da benim şu anki liderim. neden çarpıştırıyoruz ki.
ikisinide seviyoruz.
recep tayyip erdoğana girilen entrylerin yarısı "hırsız, şerefsiz" ve bunların türevleridir.
Ülkeyi soyan adamla büyük bir lideri karşılaştırmak bile yanlıştır.
recep tayyip erdoğan için girilen entrylerin çoğunun küfür içerikli olmasından dolayı kıyas bile yapılamaz.

ulan adamın beyni yok fikri var. daha fazla entry girilmişmiş. 31 lira vereyimde sus haysiyetsiz.
Rte alır tabiki çünkü Atatürk'ün 15 yılda yaptığını 13 yılda yıkmıştır.

Büyüksün reis.
Biri bıçağı kemiğe dayatıp duruyor, diğeri bıçağı düşmanın götüne sokuyor.
Birisi bolca övgü alırken diğeri bolca beddua, küfür, lanet alır.
berabere.
mka ülke yönetirken muhalefeti susturmak zorunda kalmıştır. erdoğan muhalefeti susturmadan da devlet yönetebilmektedir.
rte- başakşehirspor
atatürk- f.c barcelona.
Biri paraları sıfırlamıştır diğeri düşmanları.
şu karşılaştırmaya gerçekten gülüyorum ya. tayyip kim ya. üç beş yıl sonra unutulup gider. hatta iddia ediyorum şu an ona tapan göt kılları ilerde ona ana avrat söveceği günlerde gelecek.

lütfen ya, mustafa kemal atatürk başka yerde türklerin yüreğinde. ne yaparsanız yapın o sevgi türkiye cumhuriyeti yaşadıkça bitmeyecek.
Dünyanın takdir ettiği bir komutan ile askerde kantincilik yapmış bir kişinin kıyaslanmaya kalkılmasıdır.
Versus olmasi bile sacma versus.
Ataturk her kulvarda bakin ciddiyim her kulvarda rte ye fark atar.
Rte Atatürk'ün yaninda ancak el pençe divan durur o kadar!
bu karşılaştırma yapılıyorsa, vahim durumdayız. gülüyorum.
rte bir önder değildir. kurduğu hiç bir şey yok. inşaat yapmakla yol yapmakla lider mi olunur amk. o kadar şekil yapacağına bir çakmak fabrikası kursun. onu bile ithal ediyoruz.
güncel Önemli Başlıklar