bugün

"nasıl olsa karşımda kimse yok, ağzıma geleni söyleyeyim" diyerek sosyal medyanın azizliğine uğramış akabinde ise içinde biriktirdiği kini ve nefreti dökmüş ağza alınmayacak küfürler etmiştir.

olay ayyuka çıkınca da göz altına alınmış. bu sanal alem işte böyle hallere düşürür insanı. üstte de dediğim gibi, "nasıl olsa karşımda kimse yok istediğim gibi küfür eder, sövüp sayarım" dersiniz ama belanızı bulursunuz.

asıl olan reelde insanların karşısına çıkıp böyle konuşmak veya küfür edebilmek. sanal da cesaret edebiliyorsanız reelde de cesaret edebilirsiniz. bence de etmelisiniz, etmelisiniz ki o ettiğiniz küfürleri üzerinizde gerçekleştirelim.

https://www.yeniakit.com....iKae9tNEyoh_7Og_WswBB8EZ8

edit facebook sayfasında bir kaç arkadaş tepki göstermiş, anladığı dilden konuşmuş. söz konusu kemalist yobazın kızı ile çektirdiği bir fotoğraf üzerinden. böyle şeyleri tasdik etmiyorum ama, kısasa kısasta hayat vardır. eyvallah kardeşim.

görsel
Gereksiz davranış.

Eleştir, lakin küfür etmek neden?
burada bizimle aynı platformda küfreden, akli kufurden ötesine yetmeyenler yokmu? buda videolu ifşa edilmiş hali işte.

kimse kimseye küfür ederek.hakli çıkamaz. hatta ben haksizim demektir küfür etmek. başka çıkar yolum yok demektir. kafasi çalışan bir insan küfürle haklı çıkarım sanmaz.

özellikle islamla hemhal olan arkadaşlardan en büyük ricam karşı tarafın seviyesiz küfürlü saldırılarına kalitelerini düşürmeden cevap vermeleridir.

haa bu arada sosyal medya yikiliyo eger bu adami serbest filan birakirlarsa olacaklar hakkinda endişelerim var.
ba ba ba, şu müptezeli savunma şekillerine bak kemalist yobazların. hiçbir açığımı bulamamış, kendisine insanlara davrandığı gibi davranılmasını, nasıl bir hata ettiğini görmesi açısından olumlu karşılamamı eleştirmiş.

ne yapmalıydı peki, teşekkür mü etmeliydi insanlar? "çok güzel konuşmuşsun"mu demeliydi? ulan her haliniz, ağzınızdan çıkan her söz skandal niteliğinde.

şimdi ortada hiçbir sebep yokken bu adam bu şekilde, evladı üzerinden bir eleştiri ya da bir tutum sergilenseydi elbetteki tasvip etmezdim. lakin, söz konusu şahıs hak ettiğini bulmuş.

ettiği sözlerin altında kalmış. yine de tasvip etmiyorum ama söylediklerinin ne denli tehlikeli, kışkırtıcı sözler olduğunu anlaması açısından yerinde bir tepki olmuş.

özetle; haksızlık karşısında susulmamış, hak edildiği şekilde cevap verilmiş. şimdi ikile!
Anketlerin kötü olduğunu gösteren kişi. Gariptir bir anda küfürbaz kemalistler başörtülülere saldırmaya filan başladı.