bugün

bayrakları asın arkadaşlar.
kocaman bir helal olsun diyorum.
beyaz saray'daki basın toplantısında erdoğan'ın sarf ettiği cümleleri can-ı gönülden alkışlıyorum.

--spoiler--
Özellikle YPG/PYD terör örgütünün hangi ülke tarafından olursa olsun muhatap olarak alınması uygun değildir.
--spoiler--

kırmızı çizgilerimiz gayet net.
teşekkürler.

görsel

bu açıklamadan her türk vatandaşı, her vatansever memnun olmalı.
yanlışlarını eleştirdiğimiz gibi, doğru yaptıklarını alkışlamayı da biliriz ve ben bu gece erdoğan'ı alkışlıyorum...

erdoğan'ı sevmeyebilirsiniz, muhalif olabilirsiniz, ama beyaz saray'da abd'nin yaptığı şerefsizliği bütün dünyaya, üzerine basa basa haykırmak gerekliydi.
siz şerefsizsiniz.
sizler terörü besleyen kansız köpeklersiniz.

ypg/pyd bir terör örgütüdür ve siz bunlara destek veriyorsunuz.
Gururlandırmıştır.
Erdooğannn!
Bu
Mil
Le
Tin
A da mığğ!
işte yeni türkiye'nin gücü.
so what ? sonuç nedir? türkiyenin güneyinde hızla nato ve rusya tarafından silahlandırılan ve örgütlenen düşman unsurlar var.du a edin de bunlar batıda nitelikli asker eğittirip düzenli birlik haline geçmesin o zaman bop süreci epey hızlanır ve sıkıntılı olur.
recep trump erdonald.
kaç posta?.
Dkkatli izleyen varsa rte ypg ile ilgili konuştuğu sırada tercüman önce duraksadı sonra ypg yi telaffuz etmeden terörist organizasyon diye geçiştirdi, asıl olay budur.
kırmızı çizgilerimizin belirlenmesi ve o kürsüde belirtilmesi ziyadesi ile mutlu etti.

tanım: olması gereken.
https://www.youtube.com/watch?v=1HAC0ABw7go
Gerçekten posta koymuş ve delikanlılığın kitabını Mayıs 2017'de bir kez daha yazıp; Trump'ı resmen maymun etmiştir.....
Ha ha ha ha..
Şaka lan şaka..
Salak mısınız?
20 dakikada kimin kime ne koyduğunu zaman gösterecektir.
incirlik üssü'nün kapatılmasıyla sonuçlanmamıştır.
Trump yav he he der gibi bakmış.
bir çomar hayalidir.
aynen hacı trump öyle bi ders almış ki müslüman olcakmış ümmete katılcakmış.
beklemediğimiz zat ın reis hakkındaki yorumudur. En azından vatansevermiş kendileri bunu da öğrendik.

----

Reis'in artık alışkanlık haline getirdiği şeydir. Asla ve kat'a davos tan büyük değildir o da var.
Erdoğan yıllardır posta koyuyor zaten o yüzden çok da şaşırtmamıştır. adam yürek yemiş.

dünyada hangi devlet başkanı çıkıp abd başkanına "siz terörü destekliyorsunuz" diyebilir ki?
Çelişki yok. islamcılar amerikayla herzaman iyi anlaşırlar. Sevda büyük, omurga küçük.abd askerleri ırakta kaç milyon kadina tecavüz etti, sayıyı bilen yok.
Sayın erdoğan lafları trump a ardarda geçirmiştir. Geçirememiştir diyene inanmayın, o lafları iyi geçirdi. Yoksa kurt trump başarılı bir görüşme oldu diye kısa kesip gitmezdi.
Iyi demiş Cumhurbaşkanı. Muhalif olmak için muhalif olunmaz.
Ama sanki o sarı ibne cool story bro der gibi bakmış.
Sizlere dumandan özgürlüğün ülkesi isimli şarkıyı armağan etmek isterim.
(Bu ne biçim felsefe yine düştün petrolün peşine)
görüşme 2 saat sürmüştür "20 dk sürecek" diyenlere kapak olmuştur.
görsel
Benim tepkim moderasyona diye bir mevzu olmazsa işin sonunda helal olsun.
trump Erdoğan'ı kapıda karşılayıp kapıya kadar uğurlamış. muhtemelen bu görüntüyü kıskanacak çok kişi çıkacaktır. umarız ki görüşme sonucu bizler için hayırlı olur.

görsel
20 dkda posta koyuyorsa bu sağlık sorunlarına işarettir.
trump Erdoğan'a el sallarken:
görsel
güncel Önemli Başlıklar