bugün

an itibariyle akp nin düzce mitinginde duydugum vaad. rte elinde ebook mitingi sürdürmekte... akıllı tahta ve diğerleri de cabası.
(bkz: le-book)
(bkz: bim)
(bkz: serbest çağrışım)
normal baskı kitapları bile adam akıllı okumayan bir millete verilmiş gösterişten başka bir amacı olmayan vaattir.
En fazla ezan okuyan saat verebilir o.
yarım altın vaad etseydi kesin tutardı ama bu postalcılara yararlı vaad vermek anlamsız.
öğrenci sayısında patlama olacağı kesin 12 haziranda malum sabi millet mutfakla tuvaletin yerini yine karıştıracak.
başka şeylere kaynak bulamayan erdoğan kaynak kemalden destek aldı heralde... diye düşündüren vaaddir aynı zamanda.
atma recep din kardeşiyiz.
e-book vererek ironi yapmaya çalışmış sanırım.

"siz bize verin oyları, e o zaman yiyeceksiniz bokları."
nvidia tegra vermeden adam yerine koymam. *
değil ebook acaba hiç crysis 2 açan bir tablet görmüş müdür?
önce e-sansür olayını kafasından silip sonra e-book olayını düşünmesi gerekir.
verse nolur. okucak kitap bırakmadıktan sonra bu imamın orduları(!)
(bkz: zikirmatik)
(bkz: benzine zam) (bkz: elektiriğe zam) (bkz: telefona zam)

bu bir yerden çıkacak.
Seçim kazanma vaatlerinden bir tanesidir. Yalnız benim merak ettiğim asıl şey şu;

(bkz: internet paketi aile paketi mi)

Malum filtreden sonra yasak olacak ya hani. yasak dedim eyvah o kelime de yasaktı. Gene yasak dedim of!

(bkz: yasaklı kelimeler)
hangi kitabı okuyabilecekki öğrenci. hepsini yasakladılar... dedirten vaad. doğacaktır sana vaadettiği günler tayyipin, ama ne zaman belli değil...
mod medyan konusunda oldukça bilgili, üstün şifre çözücülere verilmesi kesin olan ebook. ya da ygs mağdurlarının karşısına dikilecek koyunlara verilecek ebooktur.
tayyip bu yapar dediğim durumdur. lakin yakında e-öğretmen dağıtır her okula biz atanamayan öğretmenler bakkal dükkanı açıp çalışırız artık..
ebook u verir, interneti yasaklar.
güncel Önemli Başlıklar