bugün

rte'nin beyanına Göre 2 milyar 800 milyon olan ağaçtır. Koskocaman Palavradır. yalandır. koyunları uyutmak için anlatılan masaldır.

bi hesaplama yapalım isterseniz;

783.562 km² Türkiyenin yüz Ölçümü

Dikildiği iddiaa Edilen ağaç Sayısı 2.800.000.000

Her fidan en az 30 cm²'lik arayla dikilmesi gerekir.

işlemi yapalım. 2.800.000.000 x 30

84.000.000.000 cm² Alan Gerekir iddiaa Edilen Ağaçların Dikilmesi için.

Türkiyenin Yüz Ölçümü / Agaçlar için Gerekli Alan =

783.562 km² / 84.000.000.000 cm²

Bu Hesaba Göre 93 Metrede 1 Ağaç Dikildi.

Demekki Bizim Apartmanın Tam Ortasından 1 Tane Ağaç Geçiyorda Benim Haberim Yok *

Hesaplamaya Eskiden dikilmiş Ağaçlar, Evler, Caddeler, Otoyollar, Kayalıklar vs Eklenmedi Onlarıda Hesaplasak Hepimizin Kıçına girmiş Bir Ağaç Olduğu Ortaya Cıkar.

Biri allah için şu adamın üstüne 1 tane matematik hocası atsın.
2.8 milyar ağaç diktik derken eski parayla söylüyor.
Vatandaşına en iyi hizmeti getiren başbakanımızın ülkemizi ağaçlandırma seferberliğinin sonucudur.
altı sıfır atmadan konuşuyor.
cumhuriyet tarihinde dikilmemiş ağaç sayısı kadardır. düz mantıkla matemetik hesabı yapmanın sonuçları bu kadar olur. bu kafayla ülke yönetmeye çalışıyorsunuz ya yine güldürdünüz len.
görsel
(bkz: tüy dikmek)

tüyle ağacı karıştırıyor bazı ibneler.
türk halkının ocağına dikilmişlerdir.
(bkz: #20016106)
Ortalarda görünmeyen ağaçlardır.Bir kayseri kadar ağacımızı kaybetmişiz.Demek ki o milyarlarca ağacı başka yerlere dikmiş.
(bkz: para ağacı)
duble ağaçlardır.
bi takım adamların ağaç dıye çıktıkları yolda, o ağaçlar başbakanın dar ağacı olmadı diye üzüldükleri ağaçlar.

peki ne yaptılar o ağaçlarla?

işte böyle balta sapı.!
10 taneden azdır.
diktirdiği olabilir mi? çünkü ben sanmıyorum gidip ağaçlar dikeceğini. diktirdiyse bile zaten bunu yapmak zorunda bir ülke yöneticisi olarak. görevi çünkü. lütfetmiyor, yapmak zorunda.
gezi parkı için eylem yapıldıktan sonra gezi parkını hep ağaçlarla doldurdu gelin görün ki şuan insanlar o ağaçları mahfetti demek ki mes'ele ağac değil siz hala anlamadınız mı.
(bkz: incir ağacı)