bugün

Eyyyyy korona!?!!!

Virüs müdür bakteri midir nedir bilmem.

Ben ve ekibim bu virüs illeti için gereğiniiiiii yapacağız.

Kimse bizim bağışıklığımızıııığğğ sorgulamasın.
suriyeli kardeşlerimizin sıhhati için tüm hastanelerimiz 24 saat aralıksız çalışıyor.
enfeksiyonlular tepesi hiç bir zaman boş kalmayacak.
dostum putin ve soçi mutabakatı.
köprüler tüneller yaptık.
bay kemal.
Yine gevrek gevrek gülecektir.
Çok önemli cümlelerdir. Zira sayın cumhurbaşkanımızın vatandaşlarımız üzerinde çok önemli bir tesir gücü vardır. Bu lanetin yayılmaması adına cumhurbaşkanımızın vereceği tavsiyelere halkın büyük bölümü uyacağı için bu zamana kadar açıklama yapmaması hatadır.
Ne muhalefete, ne de başka bir şeye çatacağını düşünmediğim açıklama olacaktır. Siyasi hayatının en makul, mantıklı açıklamasını yapacağını düşünüyorum.
Ey corona, sabrımızı sınama!
aşina olunan cümlelerdir.

- milletimizin dirayeti sayesinde bunu aşacağız
- şiir
- yapılan duble yollar mükemmel giden ekonomi
- bay kemale sallama
- espriler gülücükler
- bay kemal
- cehape nin nasılda kötü bir yapı olduğu
- bay kemal
- corona ile feto arasındaki bağlantı

ve kapanış.
Birileri çıkmış virüs heryerde diyor. Yahu siz nasıl adamsınız, neyse gereği yapılacak yapılıyorda.
bay kemal hiç virüs görmüşmü ki !..
(bkz: kakara kikiri)
(bkz: hahahaha)

Suriyede şehit olan 36 askerimizin arkasından nasıl bir tavır takındıysa aynı cümleler yeniden ağzından dökülecektir.

Suriyeli kardeşlerimiz falan filan der.

Pek bir beklentim yok.

Bunlar amerikanın oyunları derse düşüp bayılırım.
malum cehape zihniyeti virusle savaşta yine belli merkezlerin yanında yer aldı.
Allahın izniyle bunun da üstesinden geleceğiz. Diyecektir.
biiiiizzz!
şahsım!
eyyyyyy!
allah
kuran
suriyeli din kardeşlerimiz
bay kemal
sen kimsin yeaaa
avrupaaaa
imamhatip
Bakiniz 1918 de ispanyol gribinden 50 milyon kiši öldü. Normal hayatıniza donun Ben kale gibi korunan sarayimda organik yiyecek ve icecekleri tuketip keyfime bakicam.
suriyelilerin ne kadarda zor durumda olduğunu, daha önce bir tane türkün bile savaşmayıp kaçtığı çanakkalede tek başlarına ingilize nasıl direndiğini, bugünde suriyeliler sayesinde virüs denen illetin yenileceğini bize müjdeleyecek.

bay kemalide vatan haini ilan edip istifaya davet edecek.

görsel
Coronaya karşı tüm Suriyeli kardeşlerimizin sağlığı kontrol altında, sağlık bakanım bizzat ilgileniyor.

Ekonomi bakanımızla Suriyeli kardeşlerimizin dolar kurundan etkilenmemesi için çalışmalar içindeyiz. Suriyeli kardeşlerimize hesabı kolay olsun diye sadece onlar için 1 doları bir tl ye sabitledik.

Ulaştırma bakanımızla Suriyeli kardeşlerimizden Avrupa'ya gitmek isteyenler için ücretsiz uçak servisi üzerine çalışıyoruz. Maliyeti karşılamak için yeni vergiler koymayı planlıyoruz.
En merak ettiğim 15 temmuz ve bay kemal. Bakalım yine bu konulara değinilecek mi. Demirbaş gibi bu konular.
virüs allahtan, yapacak çok da bişey yok. sağlık bakanının da bakmayın öyle koşturduğuna, emri ben verdim ne yapsın garibim.

hepinizi camilere ve duaya davet ediyorum.
Reis kesinlikle vatandaşlara aylık ödeme yapacaktır
(bkz: trumptan bütün vatandaşlara aylık bin dolar)
''pekmez'' kelimesini içermeyecektir.