bugün

zerre sikimizde bile olmayan önerme.

mekke de, medine de, kudüs de düşsün umurumda bile olmaz.
dolar da düşer mi hocam?
Kudus zaten yahudilerin şehri.neyin kafasi bu.
bulgaristan sınırında kılıçlarını bileylerek bekleyen haçlı ordularının gerçekleştireceği korkunçlu olaydır. 20 senedir bekliyorlar son halife tayyip efendimiz iktidardan düşsün ki istanbuldan başlayarak aksaray adana hatay derken kudüs mekke medine hepsini ele geçirecekler..
mekke medine kudüs düşer .....

bunlar uçak mı ki düşşün ??? ayrıca reisin 16 tane uçağı var .
Kabe, dibine otel yapıp haccı bile sömürenlerin elinde. Kudüs de fiilen israil'in başkenti.

Bu da tutmadı bakalım. Yarın yeni şans denersiniz.
iskandinav ülkeleri ayakta kalır mı sanıyorsunuz!..
Mekke medine kudüs mü kaldı. Rte kudüs'ü israil'in başkenti olarak tanıdı. Filistin hiçbir zaman umrunda olmadı. Akp münafık bir partidir. Suudi arabistan zaten israille abd'nin kuklası olmuş. Evet.
mekke medine düşeli oluyor bir 100 yil kadar.
rte gidebilir. sikinti yok.
Mekke, Medine derken dolar, Euro kasdediliyorsa doğrudur.
RTE öncesinde Mekke ve Medine ingiliz Kudüs ise japon sömürgesiydi, oralar RTE sayesinde müslüman oldu, o giderse tutunacak ......
Aq hikaye yazayım dedim takıldım kaldım, o kadar yalanı peşpeşe sıralayamıyorum, AKP'li birilerinden ders almam lazım.
Hatta ve hatta new york, tel aviv, londra, berlin, moskova, pekin bile düşebilir ama gülmekten.
ampül kafalının din üzerinden korkutma seansı vol.2
ondan sonra hoop yine iktidarda.
sakın oyuna gelmeyiniz. islam oyuncak edilmiş vaziyette
bize ne lan mekke medine kudüsten. dolar düşecekse ki gittiklerinde kesin düşecek, önemli olan bu.
ajansın açtığı saçma başlık. sırf altına girilen entrylerde erdoğan'a hakaret edilsin diye açılmıştır. girilen entrylerden de zaten bunu anlayabiliyorsunuz.
Düşmez düşmez merak etmeyin kimler geldi kimler geçti bu ülkeden ve islam aleminden kim gitti de ülke ya da kutsal sayılan şeyler düştü.
görsel
görsel
niye düşsün mk. türkiyenin 82. 83. 84. illeri mi orası?
ORALARI DÜŞELi YILLAR OLUYOR ZATEN iSRAiL HiMAYESi ALTINDALAR.
Yav esenyurt düşerse değil miydi o?

Nitekim düştü de... Fakat esenyurt'la birlikte mekke, Medine ve Kudüs de düştü mü, düşmedi mi, yoksa zaten düşmüşler miydi bilemem. Onu Böyük resim okuyucuları söylesin.
Bize ne bundan.
Ulan zaten yarak kürek arapların elinde daha ne kadar düşebilir bu şehirler.
böyle düşüyor mu?
zaten arapların eline düşmüş, daha kötü nereye düşebilir sorusu akıllara gelir.
galiba çoktan düşmüş .....

görsel

görsel

görsel