bugün

yeni gelmiş, şu anda caylak olan ikinci nesil yazar*

edit : yazar olmus*
"ilginç" bir nicke sahip olan uuser.
kanka listemde 4. sırada yer alan yazar..
nikini unutmayim diye ekledim lan siz de!!
sırf gıcıklığımdan ekledim kanka listeme ama bu gidişle gerçekten kanka olacaz.. babası da öğretmenmiş zaten.. ne diyeyim daha? büyük konuşmamak gerek be sözlük!!
adam gibi adam.*
sözlüğe yazar olarak adım attığımda, bana ilk "hoşgeldin"i diyen yazar.*
bana olan destegini cekmeyen iyi gunumde kotu gunumde de hep yanımda olan abi uuser.
an itibariyle bayram kutlama mesajı atarak, ne kadar duyarlı bir yazar oldugunu bize birkez daha göstermiş kişi.
bayramın degerını untumayan az once kutlama mesajı atan yazar arkadasımız.
sözlükte güzel bir mesajla bayramımı kutlayarak, deyim yerindeyse ilk bayram misafirim olmuş kişi. kendisine şekerde ikram etmek isterdim ama malum nedenler. * duyarlılığı için teşekkür ediyorum kendisine.
buradan kendisine kolonya ve şeker* uzattığım güzel insan.
düşünceli insan, duyarlı yazar kişisidir. sevgilerdir, saygılardır.
şekerlere boğılasıca yazar. "el öpenlerin çok olsun, cebin paralarla dolup dolup taşsın ki el öpmeye gelenlere bol bol para ver" kişisi.
uyuşturucu kaçakçılığı yapmayan, faşist olup, hiç bir bebeğe tecavüz etmeyen, kaçak elektrik kullanmayan, başlık parası vermeyen,kimsenin malını gasp etmeyen, eline silahı alıp dağa çıkmayan,vergi vermeden devletten bir şey beklemeyen yazarımızdır. ayrıca bütün kürtlerin bunların tersini yaptığını düşünen komik yazardır. biz ailece gülüyoruz kendisine. *
(bkz: faşo)
geçen haftanın ve dünün en çok oylama yapan yazarı. kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
(bkz: emeğe saygı)
doğum günü kutlu olasıca yazar. heppi börtdey tu yuuuu kişişi.
sevdiklerinle nice mutlu, sağlıklı, paralı yıllar dilediğim yazar.
doğum günü kutlu olsun dediğim yazardır. ailesiyle daha nice yıllarda huzur ve saadet dilediğim, torunlarının da tebriklerini almasını dilediğim yazardır.
sözlüğe ilk adım attığımda bana ilk hoşgeldin'i diyen, bugün doğumgünü olan, "hep beraber nice yıllara inşallah" dediğim abimizdir.. selam ederim.. *
(#926732) nolu entrysiyle beni güldüren yazardır.Anlamaya çalışıyorum, ama bir türlü işin içinden çıkamıyorum.Yani mesala yucebilge nickinden hakikaten bir insan bilgelik kokan entryler mi bekler? ya da filozofbehzut nickinden insan felfesenin dibine vurmuş entryler mi bekler? ya o değilde bir insan diaspora nickinden nasıl entryler bekler onu anlamadım ben.*
ince ruhlu yazar.
düşünceli ve nazik yazar.
gül ve haç isimli bir mason tarikatının orijinal adıdır.
bayramımızı ve yeni yılımızı kutlamış nazik bir ikinci nesil.