bugün

geniş aileye geçtikten sonra bayağı güzelleşen oyuncudur. ya kendisi ezelden beri güzel ya da geniş ailede gözüme güzel gözükmektedir.
çok güzel bir yüze ve fiziğe sahip bayan. beğenerek izliyoruz efenim.
görsel
kürt olmasının bir vönemi olmayan güzel bir kızdır, ancak bu kızın kürt olmasının özellikle belirtilmesininde bir gereği yoktur.
bir aslan burcu hatunudur.
cazibesini de burdan alıyor zannedersem.
gün itibariyle ekşi sözlükte "bugün gel desin xxxxx derim" diyoloğu ile güldüren bir başlık olmuştur.
burnu estetiklidir.
2 sene önce gördüğümde dibimi düşürmüştü bu bayan benim. ayrıca jennifer anniston'a benzetiyorum hafif.
türkiye nin tartışmasız en güzel kadınıdır. ötesi yoktur.

(bkz: kusursuz güzellik)
makyaj denen mucize ve fotoğraf hilelerinden habersiz ergenlerin "afet" ilan ettikleri sıradan kadın. o bakımla buna 100 basacak onlarca kız etrafınızdan geçiyor hergün.
geniş ailenin kurtulduğu kadın. güzeldir iyi oyuncu değildir.
Kendisini çok çok beğenirken Gönderilmemiş mektuplardaki estetiksiz halini görünce fikrimi değiştirdiğim oyuncu.
estetiklerinden önceki hali şöyle olan abla:

görsel
güzeldir güzel olmasına ama oyunculuğu da iyi bir hatundur.
estetiksiz hali görüldüğünde kendine masraf yaptığı anlaşılan, "ay o kadar uğraşsalar benle ben de taş gibi hatun olurum hahayt" stili hanım ablaların ağzına sakız olabilecek oyuncu. ne pis bi tabir oldu o kendine masraf yapmak da yau. neyse artık.
esnetikle baya evrim geçirmiş olan abla kızımız.
(bkz: yolda görsem tanımam)
Hayran olduğumdur.aynı zamanda tiyatro kökenli gerçek bir star.
kaşları inceltip saçları kısaltsa daha da güzelleşicek kanımca.bir de gözleri çok güzel bakıyor.izliyoruz efendim severek.
her haliyle itici kadın.
o kadar estetik yaptırdı hala çirkin hala çirkin.

(bkz: durduramıyoruz efendim)
Çoğu yazarın çok güzel, tas gibi falan dediği kişi. Hatta türkiye nin en güzeli demiş denyonun biri, cık sokağa bak ne güzeller var. Allam ya, buna güzel demek ayıp ulan.
an itibariyle atv de alev alev dizisinin başrolünde oynamaktadır.

(bkz: bu ne güzelliktir yahu)
burun estetiği yaptırması isabetli olan ünlülerdendir. ayrıca gözleri güzel bir oyuncudur.
kürt kızıdır. evet.
çok güzel kızdır ama maalesef bir o kadar yapmacık ve yeteneksizdir.
oynadığı hemen her dizi bir de başrolse kesin batan ama buna rağmen sektörde hep iş bulan kişi.