bugün

dünyanın en zengin ailelerindendir.
kartel in ağa babası.
dünyanın en zengin ailelerindendir.rockefeller center'ın sahibidirler. yahudi kökenlidirler.
ikinci dünya savaşından ve vietnam savaşından olağan üstü kazanç sağlamış ailedir. vietnam savaşının çıkmasında önemli etken oldukları söylenir. zeitgesit belgeseli bu aileyi kısaca anlatmıştır.
(bkz: şeytan) (bkz: köle yaratıcısı)
dünyanın en zengin ailesi olmalarına karşın abd medyasında en az göz önünde olan ailedir.
(bkz: rockefeller center)

manhattan'ın en güzel manzarasına sahip binalarındandır. times square, empire state ve hatta new jersey'nin bir kısmı görülebilir.*

http://interfacelift.com/wallpaper_beta/details/1740/rockefeller's_view.html
(bkz: şirketokrasi)nin güçlü üyelerinden olan ailedir. Kimse bilmez genelde bu aileleri siyasete de bulaşmak yerine yönetmeyi yeğlerler. Dünyanın en zenginleri listesinin başınaki bill gates'i 50 kere ceplerinden çıkarabilecekleri iddialar arasındadır.
bir de rockefeller bursu vardır ki, deniz baykal zamanında bununla amerikada master yapmıştır.
ekonomide ve siyasette etkindirler. alınan siyasi kararlarda söz sahibidirler. efendi bir ailedir.
dünyayı yöneten yahudi kökenli ailelerden biridir.
(bkz: zeitgeist)
dünyanın en zengin ailesidir, gelirlerinin kaynağı petroldür yamulmuyorsam, eskiden kilise mallarına zarar gelmesin diye başlarında bekliyormuş dedeleri -john d. rockefeller oluyor kendisi- fakirmiş bunlar, sonra öyle bir köşeyi dönmüşler ki petrol işinden, dedeleri şimdiki enflasyon değerlerine göre 189 milyar dolar servet miras bırakmış öyle böyle dünyanın en zengin ailesi olmuşlar,

kendi fikrimi belirtmem gerekirse pis bir ailedir, dünya piyasasını tek elinde tutar kah yerle bir eder kah tutar elinden kaldırır. ayrıca çok rahatsız edicidir belki ama dünyanını sahibi olarak bilinirler.

(bkz: zeitgeist)
"nick rockefeller'la karşılaştığımdaki heyecanımı hatırlıyorum. her şey çok ilginçti. new york'daki gökdelenin tepesinde, devasa bir uzunluktaki tavanı izliyordum. yanılmıyorsam 5 dakika boyunca öylece izledim tavanı. tabloları ve koltukları.. o sırada nick geldi. yalnız gelmişti. demek ki bana güveniyordu. istemsizce gülümsedim. bana tepkisiz bir biçimde bakıyordu. bense hâlâ gülümsüyordum. daha sonra o da gülümsedi. neden böyle yaptığını anlamamıştım. gerçekten de ilginç bir adamdı. sahi, rockefeller'lardan kim ilginç değil ki? bana okulun nasıl gittiğini sordu. uzunca anlatmaya başladım. sıkıldığını hissettiğim anda kestim konuşmayı. sadece ona bakıyordum. jane'in neden beni önerdiğini şimdi anladığını söyledi. bir anda gururla kaplandım ve kendime olan güvenim çok ciddi bir biçimde yükseldi. direk gözlerimin içine bakıyordu. bir kahkaha patlattı. çok komik baktığımı söyledi, ardındanda aptal olduğumu söyledi. gülümsedim ama bu sahici bir gülümseme değildi. daha sonra anlamış olacak ki buraya yeni gelen herkesin aptal olduğunu söyledi. tekrar gülümsedim. tanrı'yla aramdaki ilişkiyi sordu. tutucu birisi olduğumu söyledim. ne palavraydı ama. sonra yine bir kahkaha patlattı. uzun bir süre güldü ve ani bir şekilde gözlerini bana dikti. "tanrı'yı hiç hissettin mi?" diye sordu. şaşırmıştım. nick'in bu konuları neden merak ettiğini anlayamamıştım. ona açıklamaya çalıştım ama deneyimsiz olduğum çok belli oluyordu. sözlerimden ve özellikle gülüşümden.. daha sonra hiç konuşmadık. nick viskisini yudumlarken, yağan yağmuru seyrediyordu. ben de hiçbir şey söylemedim. ardından charles geldi ve her şeyin başlangıcı orasıydı. yarın ruhumun satılacağını hiç tahmin etmiyordum. çünkü, aptaldım! ben de onlara göre "diğerleri"ndendim. kölelerden. charles bana yarın için detayları anlattı. fakat artık hissedebiliyordum. artık o himayedeydim. o azınlıkta.. artık ben de rockefeller himayesindeydim."

not: "rockefeller ruhu" adlı bir makaleden alıntıdır.
insanlara mikroçip takma planları zeitgeist'te vurgulanmaktadır.
takmışlardır bile. hepimizin telefonunda ve banka-kredi kartında çip yok mu zaten?
http://www.xing.com/net/t...ci-bir-roportaj-20671599/
(bkz: the rockafeller skank)*
Rockefeller hanedanlığı olarak bilinir. Yahudi bir ailedir. Zaten yahudilerin dünya da bu kadar etkin olmasının en temel nedeni bu ailedir. ellerindeki gücü kullanmayı çok iyi bilitorlar. Dünyanın gerçekte en zengin ailesidir. Şirketlerin ve aile hanedanlığının başında david rockefeller bulunur. Rostchild ailesiyle beraber dünya bankasının kurulmasını sağlayan ailedir. Amerkidaki jp morgan dahil bazı bankaların sahipleridirler. ABD'nin para basma yetkisi rostchild ailesiyle beraber rockefeller'lerin elindedir. Amerikan temsilciler meclisine ve doğal olarak amerikan başkanına görev kısıtlaması dahil olmak üzere doğrudan müdahale etme hakları vardır. Bunu direk olarak yapmazlar dolaylı olarak dünyanın en güçlü yahudi lobilerinden olan (AIPAC) ile gerçekleştirirler. Daha çok şey varda şimdi burda yazılmaz kısaca budur.
Tüm dünyada etkin bir siyasî nüfuz sahibi olan, serveti 4.2 trilyon dolar civarında olduğu tahmin edilen hanedanlık. Siyasî nüfuzları o kadar fazladır ki; dönemin ABD Başkanı George Bush'un, David Rockefeller'in karşısında ceketinin önünü ilikleyerek durduğu fotoğraf kareleri vardır.
medya, petrol, silah gibi alanlara hükmeden, illuminati ve mason lideri ailedir.
tanımladığı büyük israil devleti onun istediği bir şekilde asla olmayacak. sadece oraya varıyormuş hissi verirken tepe taklak aşağıya inecek.
(bkz: lut golü)
sadece dünyanın en zengin ailesi değildir. aynı zaman da dünyayı yöneten ailedir. gerekli araştırma yapılırsa gerçekler görülür.
edit: entry göte girebilir.
(bkz: illuminati ye giriş)
rotschildgiller gibi zengin ailedir, her daim birbirlerinden kız alıp verirler.

birkaç düğünlerinde bulundum. ne bir halay ne bir dans? yok kardeşim, çok odun adamlar, hiç eğlenemedim. bir de bunlar dünyayı yönetiyormuş. insan biraz paraya kıyar da bi dansöz neyin getirir bari düğüne.
rotschildlerin amerika taşeronluğunu yapan ailedir. yanlarında esameleri bile okunmaz.