bugün

şok itiraflardır.

http://www.haberyolda.com...ilin-en-buyuk-itiraflari/
kimse böyle bir itirafı yapmaz. tamamen zihin okuma. böyle şeylere gerek yok.
çoğu şeyi açıklayan itiraflardır.
Rockerfeller in bir tarih Öğretmeni olduğunu öğrendiğim itiraftır. G.tten uydurmadır. Hiç samimi değildir.
adam ın türkiye gibi bi ülkeden haberi var mı acaba ? hayır küçük olduğumuzdan değil. hem uzağız hem adam yaşını başını almış, hafıza falan açısından.
varsa da neden bu kadar itirafçı olmuş.
gülmedim desem yalan olur.

propaganda: ilkokul, seviye 5
rockefeller'i içirip sarhoş ettikten sonra kendisinden alınan itiraflardır. yoksa başka türlü alınmış olamaz.
itirafçılık yasasından faydalanmak içindir.
dünyanın en zengin adamlarından birisi olan kişinin yaptığı itiraflardır.

Kendi yahudi asıllıdır. Şuan ülkemizin üzerinde oynanan oyunlarda birkaç baronla birlikte parmağı vardır. cehape zihniyeti bilerek yada bilmeyerek bu adamın yolundan gitmektedir.

Ayrıntılı bilgi için facebook'tan ergün diler'i takip edebilirsiniz.
bu kişinin veya kişilerin bu denli güce sahip olduğunu biraz araştıran bilir zaten.
ama bu söylemleri cidden kendisi mi yaptı, orası merak konusu.
zira bunları açıklamak, ortaya çıkarmak neyin kafası o da merak konusu.
haberde yazılanların bir kısmı doğru olabilir, ancak böyle bir insanın böyle açıklamalar yapması inandırıcı değil.
kısacası hepinizin amına koyacaz demiştir.
çok komik bi şekilde ilkokul seviyesinde birinin elinden çıktığı belli oluyor. aldanmayın.
Olmayan itiraflardır. Ulan bide buna inananlar çıkmış hahah. Facebooktan memleket kurtarıyolar amk ya.
kaynaksız tiraflardır. tutupta yahudi bir bankacı durduk yere böyle açıklamalar yapmaz. adamın anasını sikiverirler.

bir kısmı gerçekten doğru olsa da beyin yıkama olayından başka bir şey değildir.

okurken şunu demek aklıma geldi.

(bkz: özet geç piç)
3 aşağı 5 yukarı buna benzer şeyler yaptığı, düşündüğünü ben de tahmin ediyorum, ama rockefeller s.kesen bunları demez.
inanmayanlar olmuş ama emin olun anlattıklarının yüzde atmışı doğrudur. hatta en basitinden bunu babam anlatırdı ben anlamazdım tabi o zamanlar. marsall yardımı yapıldığı zamanlarda amerikan malı zeytinler, yoğurtlar sütler gelirmiş devlette onları ya bedava ya da çok ucuza satarmış. halk sevinirmiş babam, dedem falanda tabi düşünsenize neredeyse 50 yıl önce türkiyenin bir çok yerine çok uygun fiyata kalite olarak da fena olmayan yağ, zeytin ... geliyor. bu arada o zamanlar türkiye tarımda ilkel olsa da tam anlamı ile kendi kendine yetiyor hatta artıyor. üstüne üstlük zeytin ve yağ üretiminde dünyada birinci. ankara ziraat fakültesi de kurulmuş yani yavaş yavaş geliştiriliyor. ancak 5-6 yıl sonra köylü, üretici ne zeytinden ne yağdan ne undan ... yeteri kadar gelir elde edemiyor hatta zarar ediyor. bunu üzerine köylü arsaların da ki ağaçlarını ya kesiyor yada artık ilgilenmiyor ilaçlamıyor. türkiye de bir anda tarımın öncü alanları sıfırlanıyor. bundan hemen sonraki yıl marsall yardımı denen yardım kesiliyor. amerika artık bu yardımı parayla yapmaya başlıyor hemde ucuz olmayan bir fiyata köylü ve devlet tekrar tarımı canlandırmak istese de tabi o kadar kolay olmuyor çünkü ha deyince ağaç yetişmez. teşvik için yüksek faizli kredi alınıyor acısı sonra çıkıyor böyle bir şey işte iki ucu boklu değnek. bu benim hep duyduğum küçük bir örnekti anlatayım dedim.
rockefeller'i mahalle kahvesindeki rafet amcasına benzeten fakirlerin sevindirik olduğu sözde itiraflardır.
Bir (bkz: paradise05) degildir.
yazının tamamını okumuştum dün.

öncelikle yazılması gereken buradaki söylenenlerin çoğunun bilinen şeyler olduğu. illuminati nin bunları yaptığını ve david rockefeller gibi, rothschild ailesi gibi insanların/ailelerin illuminati nin tepesinde olan gruptan oldukları bilinen şeyler. hele ki rothschild ailesinin 250 yıldır dünyayı yönettiği bile bilinen bir şey.

taktikleri çok basit;

''savaş çıkar, ülkelere silah sat, borçlandır ve faizleriyle bile ödeyemeyecek duruma sokup onları bağımlı hale getir''

burada yazıyı okuduğumuzda bir röportaj havası var. ne david rockefeller ne de david rene de rothschild asla böyle bir röportaj vermez. asla hemde.

bu yüzden baştan sona kurgu olarak görüyorum yazının bütününü. zaten yazıda anlatılanlar tüm dünyaca az çok bilinen şeyler. yani yazıyı kaleme alan doğru şeyleri söylüyor ama bunu itiraf olarak yazması komedi. kıyamet kopar ama bu 2 adam bu röportajı vermez asla.

bu illuminati denilen illetten bir parça uak kalabilmek için ilk önce yapılması gereken amerika merkezli enstitülerin, vakıfların ve bunların uzantılarının ülke içine sokulmaması. ilk önce bunları çıkarmalıyız ülkeden. tabi ilk önce kolunu bacağını kaptırmamış olacaksın bunlara ki o da çok zor.

paranın olduğu yerde bunlar var çünkü.
içindeki çoçuğu da o öldürmüştür. mına kodumun manyağı.
itirafı olmasa bile bu adamın bunları yaptığını düşünüyorum çünkü her şey çok mantıklı geliyor verilen bilgilerin çoğuda doğrudur.

Verilen siteden haber kaldırılmış heralde şuan burda var. http://www.haberiniz.com...._En_Buyuk_Itiraflari.html
link kurbağa olmuş.
içini olduğu gibi döken itiraflardır.
(bkz: cem uzan a hapis şoku). bıktık şu itiraflardan yeter ya!
güncel Önemli Başlıklar