bugün

rock muzigi ile yeni tanismis ve sevmemis genc beyani.
doğrudur efendim, sanırım satanist oluyorum bende bu durumda.
90'lı yılların sonlarında ana haber bültenlerinde trend olan değişikli görüş. Satanistlerle özdeşleştirirlerdi rock ve metal müzik türlerini. Ne tuhaf milletiz lan.
Doğru önermedir.

Eğri oturup, doğru konuşmak lazım.

Mesela Haluk Levent'in sürekli tutuklanması günahkar oluşundandır. Haydi satanistler bunu da açıklayın?
aşık dertli yıllar yıllar önce vermiş böyle saçmalıkların yanıtını:

(bkz: şeytan bunun neresinde)
15 seneden beri elektro gitar çalıyorum... e haliyle bu melet, yunus emre şiirlerine fon müzik olarak çalınmıyor... ya metal müzik ya da rock müzik yapıcaksın ya da belki blues ki tadı çıksın... 15 senedir şeytanın müzisyenliğini yapmışım da haberim yokmuş lan ahaaa ! https://www.youtube.com/watch?v=gEPmA3USJdI
sürekli rakı masası öven; zakkum, umut kaya ya da gece yolcuları gibi grupların, yaptıkları bu günah davetleri ile bir kez daha güçlenen önermedir.
hard rock dinleyerek bahsi yukselttigim onerme.
https://www.youtube.com/watch?v=lovX7l1rVZw sende haklısın dediğim şey*
(bkz: sen dinleme bokunu çıkarıyorsun)
bir insan pink floyd dinleyipte nasıl kötü olabilir?
(bkz: diye bağırdı sığır adam)
sen dinleme ulan ayı.
an itibari ile şeytana taptığımın ispatıdır.
Bir iddia. Bence yazar kişisi burada metal'den bahsetmek istemiş. Tüm rock/metal i brutal olarak bildikleri için Sıkıntı oluyor.

Ayrıca, hail satan!
kardeş sen sabah akşam karı peşinde koşuyonda şeytanın işi olmuyor rock dinleyince mi şeytan işi oluyor. bu arada rock müziğin kendi içinde türleri var.
(bkz: indie rock)
(bkz: metal rock)
(bkz: heavy metal rock) ... uzarda gider bu liste.
yanlış önerme. Rock müzik baş kaldırının, asiliğin müziğidir ve inananlar için bu dünyanın en büyük asi yaratığı şeytandır evet. Fakat rock müzik dinleri eleştirirken şeytanı övemez çünkü inanmaz. inançlı rockçılar da zaten şeytana tapmaz, siyasi parçalar yapar. Demek ki şeytan müziği olması mümkünsüz.

Öte yandan, hem inanıp hem şeytana tapınmayı emreden müzik türü arabesktir. Tanrıya hem inanır hem de suçlar şeytan gibi. Şaşıran sen mi yoksa ben miyim derken, madem unutacaktın beni neden yarattın derken içki içen biz değiliz, sizsiniz.

Gerçekten satanist olan kişiler belki black metal dinler. Ama black metal dinleyen herkes yine satanist değildir, müzik zevki öyledir sadece. Ki satanist olsa bile onu da rock müzik diye genelleyemeyiz çünkü rock bir denizse black metal sadece bir damladır. O yüzden rock müziğe bu kadar sığ yorumlar 90'larda kaldı, Isıtıp ısıtıp gündem yapmayın. Başarısız trollük. Gerçi sinirlenip bu kadar uzun açıklama yaptırmayı başardıysanız başarılı trollük olmuş. Ama baydı.
"Bu neyin kafasını yaşıyor , bende bu kafadan istiyorum" dediğim yazar beyanıdır...
Rock müziğin hakkını veren insanlara kurban ol lan sen...
(bkz: yeni ergen olmuş troll)
Bir de bunların saza şeytan çalgısı diyen tipleri vardır. Troll başlıpı olduğu belli.
rock müziğini dinlemekten ziyade hakkıyla yapan biri olan adam ;

(bkz: mempisadamsın)

bu da şeytanlıklarından birisi ;

(bkz: tanrı nın varlığına ve dine dair sorular)

şu yazının 10da birini bile almaz beynin.
son zamanlarda yapılmış en saçma tespitlerden biri. evet rock şeytanın, pop cinlerin müziğidir. tövbe ya.
şeytanın müzik yaptığına dair herhangi bir bilgi ve belge bulunmamasından dolayı geçerliliği olmayan tez.
bazı cahil dincilerin dedikleri laftr.
(bkz: götüm gülmeyi öğrendi)
güncel Önemli Başlıklar