bugün

hoffenheim'in 10 numarası. sağ ayaklı forvet arkası görev yapan futbolcu. 22 yaşında ve ismini büyük takımlarda göreceğimiz brezilyalı.
Bu sezon 28 maçta görev almış ve 19 gol, 13 asist ile oynamış büyük yetenek. Değeri 15.000.000 milyon euro. Kendisi için:
milan
atletico madrid
b. Dortmund
psg
inter
chelsea
liverpool gibi dünya devleri kapısında kuyruk oluşturmuştur. Top kontrolü ve şutları muazzamdır.
bu sene hayvani bir oyuncuya dönüştü. kendisinin en büyük artısı bitiriciliği. o yüzden rodgers kendisini istiyor. bilindiği gibi coutinho her yönden mükemmel bir oyuncu olmasına karşın bitiriciliği gerçekten sıkıntılı. bu eksikliğini firmino ile tamamlamak istiyor rodgers. firmino bence coutinho kadar yetenekli değil. coutinho ve firmino'yu izleyen herkes bana hak verir. coutinho topu ayağına aldığında adeta dans ediyor, büyü yapıyor. magician denmesinin sebebi de o. firmino'nun coutinho'dan artıları daha uzun boyu var ve bunu süratiyle dengelemiş süratleri aynı diyebilirim bu uzun boy ona fizik gücü ve hava topu hakimiyeti sağlıyor. pasları coutinho kadar iyi değil fakat bitiriciliği üst düzey. sene sonu daha büyük bir takıma transfer olacağı kesin ama bu takım kim olur bilmiyorum. bir liverpool taraftarı olarak firmino'yu bir yandan takımda görmek istiyorum bir yandan istemiyorum. sanırım coutinho yüzünden duygusalım biraz.
hoffenheim gibi bir takımda 23 yaşında 25 milyon euro değer yapmış olan brezilyalı on numara. brezilya milli takımına da çağırılıyor artık.
gelecek sezon için liverpool ile anlaştığı söylenen brezilya milli takımı oyuncusu.
Geçen Fransa maçında iyi reklam yapmıştır. Gelecek yıl kesin bir deve imza atacak.
Tıpkı rodrigo tabata gibi bu elemanın da çekik bir göz sekli var.
görsel

ynwa.
liverpoolda severek izleyeceğimizi düşündüğüm sambacıdır. ayaklarına çok hakim.
https://www.youtube.com/watch?v=8nmDgDL4t-4
Coutinho ile beraber çok iyi bir ikili olacagını ve bol bol gol ve asist katkısı yapacağını düşünüyorum.
Klopp un gelişiyle kendini göstermek için ekstra gayret göstereceğini düşünüyorum. Premier lige alışmak kolay değildir. Başka hiçbir lige benzemez. Zamanla firmino da kendini bulur.
Şu an ilk yarısı 2-2 sona eren liverpool-arsenal maçında ilk yarı itibariyle takımının 2 golünü atmış ve 45+2 de mükemmel bir şutu direğe çarpmış futbolcu. Geldiğinden beri ki en iyi maçlarından birini oynuyor.
Dün Liverpool un norwich i 5-4 yendiği maçta 2 gol atarak son haftalardaki golcülüğü devam ettirmiş orta saha. Klopp gerçi su an onu en önde kullanıyor ama bakalım bir golcü cikar mi acaba bu adamın içinden.
Şu ana kadar lig+kupa+avrupa dahil 37 resmi macta 9 gol 9 asisti olan brezilyalı hücumcu.

Şu an takimin kesinlikle en iyisi ve eger sturridge , coutinho ve henderson da onun formuna ulasirsa uefa kupasi liverpool un olur.
Klopp'un ellerinde yeniden doğan eski Hoffenheim'lı.
harika futbolcudur. bunun gibi adamlar futbol oynamalı. cahil cühela yeteneksiz ayılar değil.
Liverpool'un Japon Forveti.
yeni imajını çok Beğendim Fakat Bugün Saha da Oldukça etkisiz Umarım toparlanır.
Liverpool un hücum hattında ancak rotasyon oyuncusu olarak yer alması gereken brezilyalı. Bize de bir Marco reus lazım , eden hazard lazım.
asıl pozisyonu merkez orta saha olmasına rağmen klopp'un sisteminde forvet oynayabilen brezilyalı oyuncu.
basit bir orta saha oyuncusu iken jürgen klopp'un elinde 3 yılda klas bir forvet oyuncusuna dönüşen brezilyalı futbolcu.

brezilyalı olduğundan dolayı çalım ve skill yapmaya çok müsait ve bunu klopp'un oyun sistemi ve oyun zekası ile birleştirince lukaku'dan, morata'dan ve lacazette'den çok daha iyi bir forvet oyuncusu çıkmakta.
standard chartered'in ocak ayı için ayın oyuncusu seçtiği, liverpool'da oynayan brezilyalı forvet oyuncusu.
görsel

hoffenheim'da sıradan bir ofansif orta saha oyuncusu iken 3 yıl içerisinde dünya sınıfı bir false nine'a ve daha fazlasına..

mimarı: (bkz: jürgen klopp)

nice ödüllere bobby.
Brezilya milli takımında ilk 11'de başlaması gereken forvet. Ama teknik direktör ısrarla gabriel jesus salağını oynatıyor ilk 11'de.
Oyuna girer girmez golünü atmış olan brezilyalı.

Sen gabriel jesus salağını 85 dakika oynat, son 5 dk'da Firmino'yu al, ama Götünü firmino kurtarsın.

Tite senin ananı sikeyim.
Mane salah firmino hücum hattında forvet olarak oynayan lfc oyuncusu.

Yeni saç şekli:
görsel