bugün

kaslı ve kısa bacaklı kızdır.

o biçimsiz kısa ve ayrık bacaklarından igreniyorum, her gün biraz daha minilenen o etegin nereye kadar çıkacak merak ediyorum, acaba bacaklarında oldugu gibi bacak aranda da mı roberto calos'a benziyorsun? hafta sonu gördüm, giymissin daracık taytı ayrık ve kaslı bacaklarınla erkekleri kadın milletinden sogutuyorsun. üste para versen sana tecavüz bile etmezler, zorlama.
iyi frikik veriyordur.
küçükken çok futbol oynadığı için bacakları çarpık ve kaslı olabilir.**
etek giymemesi gereken kızdır. birde boyu kısaysa vay haline.
arkadaşımın arkadaşıdır.

nasıl mı? şimdi bu arkadaş 1,65 boylarında, zamanında 100 kilonun üzerindeymiş. derken, rejim yapmaya karar vermiş ve her öğün abartısız bilimum et ürünleri (kırmızı et, beyaz et, sucuk v.s.) yiyerek 55 kiloya kadar düşmüş...

fakat işin ilginç yanı; mini etekli halini gördüm, belden aşağısı ile belden yukarısı arasında inanılmaz bir fark vardı.

korkmuştum.
çok gezdiği için kas yapan ve eti zor yenen köy tavuğu misalidir.
fenerli ve erkek biri olarak söyleyebilirim ki, ben bile istemem carlos bacaklarına sahip olmayı.
halı sahaya davet edilesi kızdır.
görsel
futbolu da onun gibi oynuyorsa tadından yinmeyecek kızdır.
10 kaplan gücünde orgazm olan kızdır.
(bkz: hadise)
Bu benim ehem.zayıflasan dilediğin kadar zayıf olsan dahi değişmeyen bacak tipi.pek dışarı çıkmazdım ergenlik doneminde otur otur hep ondan olduğunu düşündüğüm.
hali saha maçlarında vazgeçilmez hale gelecek kızdır. -akşam maça geliyorsun dimi abi? +evet geliyorum. -bizim carlos u da çağır be abi çok sağlam oynuyor. +lan ayıp olmasın? -ne olacak ya maç parasını biz veririz. +lan kaç yıldır maç yaparız birgün para vermediniz yerime. -ben carlos diyorum sen ne diyorsun amk...
Merak ederek okumuş olduğum başlık. Günümüzde Carlos bacaklı kızlara epey sert eleştiriler gelmiş olsa da kaslı bacakları ve kalçalarıyla epey erkeğin ilgisini çekecek kıvamda bir vücutları vardır.
aşık olunası hayran olunası kızdır. bazı kompleksli tombik kızlar ve cılız erkeklerin kıskançlıktan laf söylemeleri yüzünden bu kızlarımız bacaklarını hep kapamaya çalışır. kapamayın o bacaklardır sizi çekici kılan. hazır bahar yaz gelmiş giyin şortları etekleri basın havanızı. topuklu ayakkabı giyersem kaslar daha belirginleşir deyip çekinmeyin tam aksine daha çekici hale gelirsiniz.