bugün

1974 Burslemtam dogumlu. tam adı :Robert Peter Maximiliam Williams .ingiliz pop sarkıcısı. Maximiliam resmi olarak adı değildir
unicef ile calısmak için Sri Lanka'ya Ian Dury ile birlikte gitmiştir
feel klibindeki kowboy olmak için sadece yarım saat binicilik dersi almıstir.
Tripping (Live in Berlin VIDEO 10-09-05)-Robbie Williams isimli videosunun indirilmesi tavsiye olunur.
tripping'in çok eğlenceli bi konser versiyonu.
gereksiz şarkıcı. her sene en seksi erkek seçilmesine de bir türlü anlam veremem. neresi seksi bu adamın ya? hey allahım yarabbim..
çok ukala şımarık bir sanatçıdır. mtv'nın evinde yaptıgı* röpörtajda kıçini açıp sallamaktan hiç çekinmemiştir. ukaladır, şımarıktır! ne yazık ki aynı şeylerı sesi için söyleyemem.
sesi dısında begenilesi bir tarafı olmayan bir sarkıcı modelidir.
altı adet albümü vardır.bunlar: "life thru a lens", "i've been expecting you", "sing when you are winning", "swing when you are winning", "escapology" ve "intensive care"'dir. bir de best of albümü vardır.
sin sin sin şarkısına çektiği klipte hem hz.isa'yı canlandıran hemde sayısız kadını hamile bırakmış harem ağası şeklinde karşımıza çıkmış güzel insan.
mtv latin ödüllerinde şarkı söylediği esnada pantalonunu sıyırıp seyircilere g.tünü gösteren şarkıcı. millette çok meraklıydı senin g.tüne, eee yeni albüm öncesi sansasyonel birşeyler yapmak gerekiyordu afferin robbie.
yeni klibiyle elestirileri uzerine ceken guzel sarkılara ımza atan sanatcı.son klibinde elestiri almasının nedeni kadın kılıgına gırmesıdır.
gunde 36 bardak ekspresso kahve, 2 paket sigara ve 20 kutu enerji icecegi, antidepresan ile uyku hapi alan sarkici. gorecegi tedavi sonrasi bu aliskanliklardan kurtulmayi umuyormus.
hayat felsefesine, görünüşüne, müziğine hayran olunası insan.
lovelight klibinde bir dönüşü vardır, o kadar havalıdır ki hayatım boyunca izleyebilirim o dönüşü. onun başı dönecektir tabi ama o da bunu istemekte değil midir uyuşturucu kullanırken?
yaptığı müziği, hayat tarzını beğenmesem de slow şarkıların hakkını vererek söyleyen insan. feel, supreme, angels, something stupid şarkıları dinlenmeli.
benzerleri arasından bir ruhu olan ender sanatçılardandır. tarzım değil, ama yaptıklarına saygı duyuyorum. müzik zekası denilen şeye sahip kendisi. sinatra'dan something stupid yorumuyla aklımı almıştır.
no regrets şarkısı inanılmaz olan eski take that üyesi.
sapık bir ingiliz superstar.

hic unutmam, bir konserinde yine sarkısını soylerken ansızın seyircilerin arasından tas gibi bir hatunu sahneye cagırıp sevismis ve g.tunu avuclamıstı.
zamanında oasis'ten noel gallagher'la acid ortamlarına takılmışlığı vardır
sevimsiz itin teki.
yüzünden çok .ötü görünen ingiliz şarkıcı. yoksa yüzünü mü daha çok gösteriyor ah hatırlayamadım ikisini karıştırıyorum bazen.
süper seksi bir adamdır.süperdir!şarkıları keza dövmeleri falanı fıstığı.. nerde söylesem bu düşündüklerimi hep tepki hep tepki. niye sevmiyorsunuz yahu ? ayrıca; ergen tarzı entryler vol.1 *
(bkz: me and my monkey)
(bkz: Have you met miss jones)
freddie mercury tahtına aday bir ingiliz kökenli türkücü arkadaşımız. ne olacağını ilerleyen zaman gösterecek ama tek aday da o.
iyi bir sahne performansı olan şarkıcıdır. çok hoş şarkıları bulunmakla birlikte sıcak bir insandır kanımca. make me pure, feel ve advertising space şarkıları dinlenesidir.
artık beyaz perdede görmeyi beklediğimiz ünlü pop şarkıcısı.
o iri iri gözleri ile sapık katil rolünde harikalar yaratacağını düşünüyorum.
evinde donsuz dolaştığını açıklayan şarkıcı. kıl yumağıdır aynı zamanda.
(bkz: supreme)