bugün

boarwalk empire dizisinin hiç tartışmasız en sağlam karakteridir.

Kısa bir kesit için;

http://www.youtube.com/watch?v=YYHxOdqepl8
tam bir savaş makinesi olan, dürüst, vicdanlı, adam gibi adam karakter. boardwalk empire'ın en sağlam karakteri. keskin nişacıdır, savaş gazisidir. diziye ilk sezon girmiş, üçüncü sezona özellikle son bölümde damgasını vurmuştur.
--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--

R.i.P

--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--
başlı başına bir filme konu olabilecek, boardwalk empire dizisinin en taşaklı karakteri. düşmanını 3 gün kör noktada bekleyebilecek kadar sabırlı bir keskin nişancı. yüzünün sol kısmı hemen hemen yoktur ve burayı, ilk bakışta herkesi ürküten, ilkel, makyajlı bir maskeyle kapatır.

tek kişilik bir ordudur.
--spoiler--

vay be.. ölmeden önce saf değiştiren boardwalk empire'ın şüphesiz en çok iz bırakmış karakteri.. o da kaybedecek bir şeyi olmayanlardan kaybedecek bir şeyi olanlar'ın safına geçti ölmeden önce. ve kendi tabiriyle en iyi olduğu konuda, keskin nişancılıkta titreyen ellerinin kurbanı oldu. çünkü o eski richard değildi. artık kaybedecek bir şeyi olanlar'dandı. ve asla kaybedecek bir şeyi olanlar, kaybedecek bir şeyi olmayanlar kadar cesur değildir.. yüzünün yarısı olmayan bir asker bile olsan, durum böyledir.

case closed.

--spoiler--
hakkında tam bir şey yazacak gibi oluyorum sonra yazdığım şeyler adamı alçaltır diye korkuyorum. öyle bir tip işte. hayatımda gördüğüm en etkileyici dizi karakteri. son nokta. zirve. ne derseniz.
Akşam akşam aklıma gelen ve hayat hikayesiyle huzunlendiren boardwalk empire karakteri. Sırf senin için en bastan diziyi izlemek düşünüyorum.
Kullanıcı adıma ilham kaynağı olmuş yüce karakter. Sesi, yüzü, mimikleri vesaire efsanedir. Boardwalk empire'daki en iyi karakterlerin başında gelmektedir.
Öğretmenlerin 3 aylık maaşına göz dikmiş ülkenin diğer gediklerini görmemiş üstün(!) ekonomist görünümlü sırtlan yazarımsı.
Okuyan kızlara takık yazar. Sanane be oğlum.
Troll niteliklerinden ötürü donuza eklediğim yazar. Mutlu ama uzak olsun.
pompalanmayı hak eden bir yazar.
Dediğine göre Münih teknik üniversitesine kabul edilmiş. Adam bilimle uğraşacağım, eğitim göreceğim diye sevinmiyor da Alman kızı tavlayacağım diye seviniyor. Bari trollük yapacağım diye yalan atar tutarken mantıken tutarlılık olsun entrylerinizde.
edit: Özelden konuşunca sempatik adammış yav *
özelden mesaj atmış zaar havlıyor. this is a ergenus. işi gücü futbol olan zaar. aklını futbola devretmiş zavallı. üzdün richard.
görsel
(bkz: yazık deli galiba)
Bana viski getirmiş yazar. Amacını biliyorum: beni sarhoş edip uyutmak, sonra faydalanmak.*
Seviyesiz troll bir zibidi.
Entryler gözüyle okumayan bir densiz.
Sokakta görse abi çekecek bir zavallı.

Şu zibidiyi silin şu sözlükten. Insanlara saçma sapan mesaj atıp çöp entryler girmekten başka işi yok.
girdilerinin birçoğunun sonuna (bkz: evet) ekleyen yazar.

(bkz: cümlenin sonuna evet yazan yazar)
(img:#145498)
okuduğu okulun yanından bile geçemeyeceklerin nickaltını doldurduğu yazardır.
Katıldığım birkaç entarisi olsa da adam hem futbol fanatiği, hem solun yobazı ve kürtçü, hem de aynı konuda milyon tane entariyle frameyi dolduran bir tip, kaliteli bir yazar olmadığı hususunda da çoğu kişi hemfikir zaten.
sözlüğün kanser suseri.
nerede insanları aşağılayan boş beleş başlık varsa mutlaka altında bu primatı görebilirsiniz.
(bkz: cihangir solcusu)