bugün

29 yaşındadır kendisi.
zavallı adamcağız oralarda haftada 300 liracık para alabiliyormuş. içim parçalandı. ahahah.
zengin beyaztürklerin , zengin düşmanlığına konu olmaktadır.
(bkz: enişte)
Rüşvet davasından olur kurtulursa, nazardan öbür dünyaya gidecek şahıs.parasını konuşa konuşa bitiremedik.
karanlık ilişkiler yumağı ,karakutu.
Savcilar degistigine gore pacayi kurtarmasian meseledir.
Önce Ebru gündeş ve reza ile ilgili haberlere yayın yasağı getirildi.

sonra ebru gündeş'e ek görüş imtiyazı sağlandı.

şimdi mal varlığına konulan tedbir kararı kaldırıldı,rahatça jetini de yarış atını da kaçırabilsin diye.

yakında çıkması an meselesi.

adaletini sikeyim.
abd'de suikast organize etmiş biridir. yani yasadışı tek işi türkiye'de yaptıkları değildir.

ve bu adam yakında halk kahramanı olacak.

(bkz: adaletini sikeyim kalkınma partisi)
3 vakte kadar cezaevi çıkışında "türkiye seninle gurur duyuyor" sloganlarıyla karşılaşması muhtemel çıban.

adaletini siktireyim.
baklava çalan çocuğun senelerce hapis yattığı bir ülke de serbest kalması çok normaldir.
bu ülkede adeletin öldüğünün bir kesitini daha yaşadık..

ne yazik ki ülkemizde çocuğu ölmesin diye eczaneden ilaç çalan adam hapis cezası alıyor ise kimse bana adeletten bahsetmesin..

ölümlü dünya vesselam orda terazi Şaşmaz burda değilse ötede elbet hesabı sorulur, senden çıkmazsa coluğundan cocuğundan elbet çıkar...
milletin parasıyla uçaklar, yarış atları, son model spor arabalar alan şahıs.
aziz yıldırım davasın da bile yayın yasağı konmazken bu veled-i zinanın davasına yayın yasağı kondu.
yargıyı da pavyona çevirdiniz sonunda aferin size...

hele ki reza zarrab hayırlı işler yapan hayırsever biridir diyenler var ki onların yatacağı yer yok, büyük ihtimalle geberdikten sonra gömülmez bu şahıslar.

edit: sözde adalet sistemi adamı serbest bıraktı evet 2 ay yatıp çıktılar, çok iyiysiniz siz memur arkadaşlar, buyuruhn size rıza zerrabın bakış açısı.

https://www.youtube.com/watch?v=todw4s-N-Sk
millet vekili adayı olması gereken kişi. net!
ben bu memlekette her şeyi beklerim arkadaş!
Muhtemelen hükümete "Beni ya çıkarın ya da geri kalan bütün pisliklerinizi de açıklarım" resti çekip dizginleri eline almıştır.
bu herifleri kurtarmak için kolluk ve adalet sisteminde yeri değiştirilmeyen adam kalmadı.

hallaç pamuğuna çevirdiler memleketi.

yarın bir gün bunları beraat ettirecek yeni gelen savcılar ve hakimler.

o zaman da çıkıp bazı orospu çocukları "bağımsız yargının kararıdır, bize yorum yapmak düşmez" diyecekler.

aha şimdiden söylüyorum, hepinizin taa anasını avradını...
kılıçdaroğlu'nun söylediğine göre akp'ye resti çekmiş, "beni çıkarmazsanız konuşurum" demiştir.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25746920.asp

(bkz: reza zarrab ın beni çıkarmazsanız konuşurum demesi)

önce dişim ağrıyor diyerek hastaneye kaldırıldı, daha sonra mal varlığına konan tedbir kaldırıldı. gerçekten bu iş iyi yerlere gitmiyor. bir haftaya kalmaz çıkar bu adam.
an itibarı ile tahliye edilmiştir.
Mars'ı almak için girişimlere başlamıştır. hayırlı olsun. *
ses kaseti patlamıştır. hadi bakalım masum abi ne oldu?
(bkz: 29 yaşındayken bakanı önüne yatırtmak)
anasının babası orospu ile memurun bahşişini başında verin demiş adam.
https://www.youtube.com/watch?v=-C2Y-8PJvKA

sülalecek iyi biliyorlar bu işleri galiba...

bu bilmemne çocuklarını başımızdan nasıl atacağız yahu? adam bir de salındı??
Hayırsever işadamı oluyorlar kendileri. içeride gerçekten kaç gün yattı acaba diye de merak etmiyor değil insan.
babadan oğula nesil herhalde bu hayırsever işadamları. bir şeyler diyeceğim ama doğru örnek olmaya çalışıyorum.
orospu nun bahşişini peşin verecen derken orospu sıfatını kim için kullandığı merak uyandırmıştır. kendisinden mi yoğusam hükümet arasındaki bağlantılarından mı?