bugün

çok zengin bir adam. milyar dolarları var ama hapse girmekten korunamadı ne yazık ki. biraz kafasızmış kendileri. o parayla neler yapılabilirdi şimdiye kadar.

o kadar parası var gitti ebru güneşle evlendi. abd veya ingiltere gibi ülkeler varken türk vatandaşı oldu. kameralara kendisini maymun ettirdi. tuhaf bir saç sakal a sahip ayrıca. ahh o paralar benim olacaktı ki...
abd'nin miami kazasında türk hükümetine darbe yapmak için kafeslenen hayırsever işadamı. kendisinin para birimi altın ve or*spu olarak biliniyor.
Beni türk hakimlerine emanet edin.

-reza zarrab
abdnin miami kentinde tutuklanarak cezaevine gönderilen, azerilerin yüz karası, büyük sanatçı (!) ebru gündeşin şerefsiz kocası. acunun "o ses türkiye" yarışması başladığında çok yönlü sanatçı (!), kocası için "miami tatilimiz zehir oldu. çocuğum ortada kaldı." diye zırıl zırıl milletin önünde ağlamaya başlar, acun soytarısı da onu alkışlatır ve onun için azerbaycandan bir yarışmacı daha getirir.
19 Mart’ta tatil için gittiği Miami’de tutuklanan, Türkiye’de 17 Aralık rüşvet skandalının kilit ismi Rıza Zarrab’ın Türkiye’de işbirliği yaptığı kişileri açıklarsa, Amerikan adalet sistemine göre çok büyük oranda ceza indirimi alabileceği belirtildi. istihbarat açığı yaratacak kadar çok bilgiye sahip olduğu bariz ortada olan şahsın konuşması mercileri rahatsız edecektir.
Her yer Türkiye değil alırlar adamı içeri.
Dostoyevski'nin yeni kitabı Suç ve Reza kitapçılarda yerini aldı.
o kadar mahzun duruyor ki nerdeyse üzüleceğim.
Olması gereken buydu.Hakettiği gibi.
son işinde akp'yi satmıştır.
fbi ajanları trafik şubeye verilmese bari.
tutuklanmasına şaşırmadım, bile bile lades deyip amerika'nın yolunu tuttuğuna da ihtimal vermiyorum. sonuçta amerikan yaptırımlarını deldiğini ve bu nedenle hedefte olduğunu biliyordur. peki neden abd'ye gitti. işte orası büyük bir muamma.
ferhat göçer'i dinlerken zarrab kardeşimin içeri alındığını duydum. üzüldüm ama neyse ki problem yok, iyi parasını yedik garibanın, allah razı olsun.

"tayyoş"
adam o kadar zenginki, hapse bile Miami'de giriyor."
" beni Türk hakimlerine emanet ediniz"
gibi muhabbetlere konu olan, baş hırsızın para kasası kişilik.
ya ötecek ya da öttürecekler. alternatifi yok. ama bana göre amariga bundan aldığı bilgileri adalet için değil birilerinin dizginlerini sıkıya almak için kullanır.
suç ve reza.
akp yalama uşağıdır türkiye bu adama sahip çıkarsa içeride ki komutanları ahı reis-i cumhurun üzerine olsun.
ulkemizi cok sevdigi icin iran a bile gitmeyen vefakar sahis. amerikaya da turkiyeye yeni kaynaklar saglamak icin gitmisti. batman onu yakaladi.
Iran ambargosunu delip , Türkiye de para aklayan adam , bizzat amerika nin büyük patronları bunu kullandı, yasak kalkınca tüm suçu buna yüklediler buda gidip itirafci olacak.

Tabi bu komplo teorisi.
reza zarrab'ın yakalanmasına birçok kimse gibi çok sevindim fakat, "iyi geceler reza, ebru'yu merak etme" cümlesi üzerine yerleştirilmiş bir nuri alço resmi ile sevinmek aklıma gelmedi. bu sevinç geyiğinize de gülmedim ve hatta şaşıracaksınız ama iğrenç buldum. aile bakanı sema ramazanoğlu'nu, "ona da şu kadar kişi tecavüz etsin" cümlesiyle eleştirmeye çalıştığınızda da farklı hissetmedim. pek sevgili aşırı tehlikeli gizli mizojinistler, bedenimiz, üzerinden tacizler tecavüzler üretebileceğiniz, politika yapabileceğiniz bir alan değil. o eylemi sabah akşam kadın bedenine küfrederek eleştirdiğiniz iktidar zaten yapıyor. bunu böyle söyleyince de feministler öcü, feministler böö... her gün onlarca kız kardeşim ölürken, tacize tecavüze uğrarken öcü de böö de oluveririm hiç problem değil.
(img:#1009926)
bu adam bilerek mi Abd'ye gitti? Çok enteresan
Recebov tarafından harika bir esere konu olmuştur.

görsel
son cari açık bükücü.
ooo, malzeme geldi.
t-bag görsel hehe