bugün

Paralel yapı yaptı.
Ahahaha.
Abd yi türkiye mi sandın rezo.
Amerikada kabz eylemis adalet kendisini. 75 yil istiyorlarmis. Babek zencaniye cikan idam kararinin ardindan iranla iade anlasmasi olmayan bir ulkede bulunmasi isabet olmus.
(bkz: Kahrolası paraleller)
cari açığımızın bir kısmını kapatandır. çok güldük.
ABD'DE YAKALANAN 75 sene hapsi istenen hırsız.

Dexter'i göreve çağırıyoruz.
abd'nin iran ambargosunu delerek türkiye'ye para akıtan adam.

abd'nin alması ve fethullahçı terör örgütü elemanlarının buna paralel olarak sevinmesi doğaldır.

ama diğerlerini ben de anlamıyorum. enteresan.
bişey dicem.
tanımam etmem kendisini, çok laf yalansız, çok mal haramsız olmaz.
bu elemanın yaşı kaç, serveti ne? nasıl yaptı amk.
zaten bunlar bilinen tatavalar da...
şimdi ben reza olsam, abd'de ne işim var?
75 yıl hapsimin istendiği ülkeye adım atmam, hatta türkiyeden dışarı çıkmam amk.
bu elemanın orada ne işi var?

ama ben şu el konan paraların faizlerini falan geri aldılar ya, orada ayar olmuştum kendisine. o yüzden iyi olmuş derim.

ama bir şey daha var.
şimdi bu eleman abd'yi dolandırıp parayı türkiye'de ezdiyse, abd bunun parasına, yani türkiye'nin parasına çökecek bir şekilde.

hay sikeyim ya,
lan süper loto devretti biz onun hayalini kuruyoruz, reza'dan bana ne?
sayesinde şu kara günlerde yüzümüz biraz gülmüş, içimizin yağları erimistir. şimdi önüne yatanlar düşünsün. aboow şimdi her kanalda sincap suratlı karısı ağlar durur.cekilmez.
Haberi ilk duyduğumda iki güne çıkar burda zengin adam hapis mi yatar dedim. Sonra abd de olduğunu öğrenince sevindim zannetmiyorum abd'nin affedeceğini.
türkiye sınırları içerisinde kendisinin kılına zarar gelmedi. kaldı ki Amerika ile olan durumu da ortada. nasıl böyle bir risk aldı o da ilginç. muhtemelen büyük bir strateji hatası yapmış. bu tayyibi rahatsız etmiştir. şuan köşkünde yatağında bir sağa bir sola dönüp yargılanacağı günün yaklaştığı hissi ile gözüne uyku girmiyordur.
yargılanacaksınız. hepiniz gün gelecek bu millete hesap vereceksiniz. bu sadece akp için geçerli değil. hdp chp MHP sdp bla p sla p ne bok varsa hesap verecek. istifa etmeyen ve bu ülkenin canına malına kastedip geceleri uyuabilen sözde vatansever kalantor para yiyici göbek büyütücü beyin yoksunu herkes
yar

la
na
cak!
şimdiye dek abdye gitmiyor muydu bu sarraf, neden tutuklandı ki, anlamadım. ama iyi olmuş. fakat niçin yakalandı, altından birşey mi çıkacak diye düşünüyorum. malum, memleket havaları paranoyaklaştırdı bizi.
Gece gece göbek attıran, yüzümüze şebelek bir gülüş yerleştirmiş olan zat.
Reza tutuklandı.
Başkan Obama Miami Emniyet Müdürünü görevden aldı.
Miami valisi Montana'ya sürüldü.
kendisini aradım fakat nedense telefona cevap vermiyor. bir dolandırıcılık işi vardı onu halledecektik.

başına bir şey mi geldi ki acaba?
Tutuklanmıştır. Abd'yi dolandırmaktan 75 yıl. Birileri bu gece fena zıplıyor. Güzel haberler alacağız inşallah.
Yanlış hesap usa'den döner diyelim o zaman. Darısı ankara'nın başına.
muhtemelen bizimkilerin kendisini para karşılığı iran'a satmasından korkup abd'ye gitti ve orada itirafçılık karşılığı korunmayı amaçlıyor. o meşhur defterini açıp teker teker türkiye'de yediği naneleri anlatacaktır ki asıl o zaman şenlik başlayacak! işin halkbank'a uzanması da muhtemel zira kara para aklama işinde halkbank'ın görev aldığı bizim iddianamede de geçiyordu.
bişi dicem en azından türkiye hapishaneleri amerikanın hapishanelerinden bin kat iyidir.
çok kötü oldu çok *
zor zamanlar geçirdiğimiz şu günlerde tutuklanması haberi çok iyi gelmiştir. 75 yıl hapsi isteniyormuş. ha 75 olmadı da diyelim ki 60 oldu o da olumlu.
reza zarrab'ın içeride kalacağını sanmıyorum.

türkiye'deki gibi rahat çıkamayacaktır ancak, bilgi karşılığı serbest kalma olasılığı yüksek kişidir.

çok şey bilir rıza gibiler. türkiye'de serbest bırakılmaması gibi bir durum söz konusu bile değildi.
türkiye'deki adalet boşluğundan yararlanıp her türlü usulsüzlüğü yapan ve hiçbir ceza almayan ama amerika birleşik devletleri'nde anında ensesine çökülen iş adamı.

insan düşündükçe mutlu oluyor. bir umutlanıyor, acaba diyor.
ak-yamukların iş ortağı
hepimizin kurtarıcısı
altına yatarım raza
amerikada tutuklanmış

http://www.milliyet.com.t...utuklandi-gundem-2213802/

şimdi çanlar kimler için çalıyor.

https://scontent-frt3-1.x...04666c107&oe=5797CB1C
başlı başına bir muamma olan şahıs.

anahtar kelimeler: altın, ötv, rte, rte medyası, abd'de tutuklanması, iran, zencani, zencani'nin idamı ve iptali için şart koşulan madde, 17 aralık tutuklaması ve kurtulması, bu yaşta ultra zenginlik.
o değil de şimdi ben eBru' ya üzülüyorum.
boğazından helal lokma geçmeyen minik bebeği nasıl büyüyecek şimdi.
2 gün sonra acun abisinin programına ''ya rabbim'' ana temalı ağlamalı showunu da yapar. % 50' si de ahmaktan oluşan bu halk gider bir daha üzülür.
sonra kocam bana uçak aldı... ahey ahey.
https://scontent-frt3-1.x...18bcd1e87&oe=5752C945
güncel Önemli Başlıklar