bugün

Bilmek zorunda miyiz ya. Pis pis. Iyyy.
Edit dümen: evet beyler sizin için yaptığım sosyal deney sonucunda aldigim eksileri analiz ederek sözlükte en az 38 kız oldugunu söylebilirim. Hadi koçlarım saldirın.
Edit 2: sayı 45 e cıktı 45 ine mesaj atsaniz 30 tanesini ayni sehirden ciksa 20 tanesi vatsap verse 10 tanesi kahve icmeye gelse 5 tanesi eve cagirsa ulan yine iyisiniz ibişler.
Bunun söylenmeyecek bir tarafı mı var?
benim kız kankalardır.

- mert bu gece baya yorulacak pop.
+ ne oldu sarı ?
- yağmurlu havada maça çıkacak.
+ tam kaltaksın, sevişmeden duramıyorsun değil mi ?
- bu zamanlarda canım daha çok istiyor ne yapayım başkasına mı vereyim.
+ boşuna kaltak demiyorum ben sana.

aynen coni.
Aciksozlu ve tuhaf geliyor. Anlamadigim ve anlamak istemedigim seyler.
gerek yok triplerden anlaşılır zaten.
beyninde akıntısından başka bir şeye yer olmayan samsunlu kezbanın tekidir.
En güzel duyguların insanıdır. Evhamlı erkek kişisini; farklı duygu, durum ve düşüncelere gark ettirmez.
yanindaki kiza azdim diyen erkeklerinde sansi olmali bu hayatta hani esitti kadinla erkek.
toplumsal engelleri aşmış kızdır.
görsel
çocukluk dönemini bir türlü atlatamamış kezbanın tekidir

bunu söyleyen ikide bir de ; çişim geldi, kakam geldi

yok bilmemneyim geldi de diyordur.

önce toplum adabını bileceksin

kimsenin senin özel durumlarını merak etme etme zorunluluğunun olmadığını öğreneceksin

üstüne enseye tokat olduğun arkadaşlarınla paylaştığın şeyleri millete anlatmayacaksın.

sözlükmüdür anı defterimidir belli değil

çişim geldi dur bi başlık açayım

akıntım geldi dur bi başlık açayım.
görsel
Yazdıklarınızı okudum. *

ahlaksızları da, *
aptal feministleri de, * *
gerizekalıları da, * *
demek suretiyle Kendini çok güzel göstermiş.

midemi bulandırıyorsunuz.
Kadın olmaktan utanalım mı taşa mı dönelim günah mı kan benim ped benim.
herhangi bir yerimi kanatıp kan kardeşi olabileceğim kızdır.

selam ve paradise05 ile.
Bu durum pislik falan degil yalniz once onu bi bilmek lazim.

Adet gorunce hadi bakalim oo ben regl oldum diye pankart acmak degil tabi bu ciddi mallik ama yeri gelir bisey olur soylememek icin diretmek de sacmalik bana kalirsa.
regl olan insanlarda hassasiyet artar gerek sancı gerek ruhsal bakımdan. Karşı tarafında bunu bilerek anlayış göstermesi istendiği için söylemesi onu ne kaşar nede orospu yapar.
Aynı erkekler tarafından hunharca bafilenmektedir.
saygı duyulmayası, hatta hayasız veya hafif gözüyle bakılması gereken terbiyesiz kızdır. zira Yatak odasından başka yerde söylenmez bir cümledir.
Adet gormekte bir sey yok. Ha cisin gelmis ha burnun akmis ha adet olmussun ne farki var? Bunun cinsellikle vs. alakasi da yok. Ulkemizde neden boyle dusunuldugunu anlamak da zor.
Olay oyle bir halde ki mesela oruc tuttugu bilinen kadinlar toplum icinde 30 gun boyumca oruc tutuyormus gibi gezmek zorunda kaliyor. Oysa ki adet gormek normak fizyolojik bir surec terbiyesizlik vs. degil. Hal boyleyken sozlukte su basligin olmasi da hos degil.
yabancı kızdır. periot olmak diye bir deyimi ilk defa yabancı sevgiliden duydum. "özel günümdeyim" bana göre daha soft.
kaşarlıgi meslek hâline getiren kişi .
benim, kendi adıma, hoş karşılamadığım kızdır.

tabuyu, kadın erkek muhabbetini geçtim, hoş gelmiyor abi bana. rahatsızım de geç. adam anlar zaten. biz gelip size, "ya midemi çok kötü bozmuşum. sabahtan beri tuvaletteyim. bam bam bam" diyor muyuz babako?

her şeyi, tüm detayına kadar bilmenin ne gereee var?
şahsen tercih etmem ama fizyolojik bir olayın bu kadar abartılması da saçma. şöyle ki söyleyene kaşar gözüyle bakılması ya da kötü düşünülmesi anlamsız. ayrıca anlayış da önemli, bazı tipler var inatla soruyorlar.

- buse neyin var?
+ hiç ya
- neyin var kızım?
+ karnım ağrıyor.
- aa neden ki?

afedersiniz ama ebenin ..ından.. bu kadar ısrar etmeyin işte. kızın başka bi sıkıntısı olsa söyler zaten. ya da bu noktada regl dönemindeyim demek ayıp değildir bence. ama gidip de durduk yere söylenmesi de saçma. tamam sürekli olan normal bir olay ama şöyle düşünün bi erkek arkadaşınız gelip size akşam kamyonu devirmişim ya falan demiyorsa kızların da erkeklere özenle bundan bahsetmesine gerek yok.
eğer söylemek zorunda kalınan bir durum ise söylemesinde hiçbir problem yoktur bana göre.sonuçta bu insanın doğasında olan bir durumdur ve erkekler tarafından da bilinmektedir.

fakat durduk yere konuyu regle getirip, dişi olduğunu göze sokmaya çalışanlara yorum yapamıyorum.
hiç de abes olmayan durum. biz erkekler nasıl ki şu şu zaman sünnet oldum diyebiliyor isek, kadın cinsinin de bunu rahatça dile getirmesi olağan.
güncel Önemli Başlıklar