bugün

görsel
Darısı başımıza 20 yıldır bekliyorum.
bacım çok iğreti, çok basit, çok çok acaip görünüyosun bunu yapınca demiş miydim?

adet olunca ilan etmek diye bir şey yok. sadece bizim toplumumuzda değil, yabancı toplumlarda da yok. ancak yakınlarınla paylaşman gereken bir hali, özgürlük vs..adı altında yutturamazsın. bizde ki de mide.

iğrenç bi beyan.
açık eksi butonu arattırdı akşam akşam.
görsel
kusacağım şimdi. bu nedir ya.
Anonim kimliklerinizin arkasına sığınarak bu kadar çirkinleşip terbiyesizleşmeye lüzum yok diye düşünüyorum. Bu kadar avam olmayın.
(bkz: sabah ereksiyonu oley)
(bkz: yeni ateist olmuş ergen)

(bkz: ilk defa regl olan ergen)
hiç ar edep haya kalmamış vay amk.
Evli olup hamile kalma riski olduğunun farkında olup stresli günler geçirdikten sonra gelen sevindirici haber. Çevremde ne kadar evli dost arkadaş varsa her ay bu sıkıntıyla bana geliyor. Yeter duymaktan bıktım.
e uzun süren kabızlıktan sonra sıçtığınızı da yazın.
(bkz: sıçtım oley)
ama olmaz dişi olduğunuzu herkese duyurup ilgi odağı olacaksınız ya boklu moklu işlere girmek olmaz.
hem regl filan yazarak ne kadar rahat ve özgür bir dişi olduğunuzu da belli edin.oohh dolsun özel mesaj kutusu şişsin egolar.
(bkz: Uykumda boşaldım oley)
Hala başlık mevcut moderasyon Nerdesiniz? Formatını sittiler formatı ergenler connectme e çevirdiler.
Açacağın başlığı sikeyim. Ulan sanki facebook durum güncellemesi paylaşıyor.
görsel
Tamam regl olmak doğal ama yaşasın balgam çıkarabiliyorum a nasıl gerek yoksa buna da yoktur. Ulan kim burda yaşasın ateşim çıktı demek ak yuvarlarım iş yapıyor diye şukur ediyor.
çirkin bacak fotosunu sözlüğe atmanın nedeni belli oldu.
inşallah bu son olur cümleten kurtuluruz. Trollügünde bi sınırı var. Edep yahu diye boşuna dememisler.
Lan senin takvimin falan yok mu aq. Her dakika hasta mı oluyosun sen ? Bu regle kan mı dayanır amınakoyim
(bkz: hamile değilim reglisi)

Bu sevincin başka açıklaması olamaz.
regl gecikince yaşanan telaşın boşa çıkması sonucu sarf edilen cümle.

(bkz: komdomsuz ilişki yaşamak)
Hepimiz el ele olduk bu paradaysın menopoza girmesini bekliyoruz.
hamile olmadığı için seviniyor siz bakmayın onun regl dediğine.
tam bir (bkz: banane lan banane) olma durumudur. kişinin kendinden başkasını ilgilendirmeyen bir sevinmedir. aynı zamanda pislik bi insan evladı beyanıdır.

afedersiniz ama biz her Ejakülasyonumuzu (bkz: boşalma) gelip yazıyo muyuz burda?
güncel Önemli Başlıklar