bugün

insanı çileden çıkaran triplerdir. dır dır, zır zır, vır vır... çene hiç durmamakla beraber saçma sapan kaprislerle karşısındaki insanı yorar. bi insanmı yoksa android mi gibi sorgulamalar yapmamıza neden olan dişi insandır...
-aşkım.
+banamı dedin.
-elbette senden başka aşkım mı var?
+bilmem belki vardır.
-offf. peki hayatım.
+hayatım? daha evlenmeden nasıl hayatın olabiliyorum? insan hayatını paylaştığı kişiye hayatım der.
-tamam işte gün aldık ya bebeğim. yakında evlenicez.
+bebeğin ha. bebek gibi bugüne kadar avuttun beni evet.
-ya sen günündesin sanırım. ben kapatıyorum. sonra konuşuruz.
+iki güzel söz söylemeden telefonumu kapatıyosun. inanamıyorum rıza.
-ama ben ne diyeceğimi şaşırdım sevgilim.
+ne sevgilisi rıza. yakında evlenicez biz. karın olucam ben senin.
-?!

bu kadar olmasa da gerçekten çok anlamsız şeylere trip yapılabilir. belki biraz abarttım ama, gerçekten o günlerde trip yapılan şeyler çok basit olabiliyor. hormonal durum normaldir *
bazı erkek arkadaşlarımın regl olduğuna dair şüphelerim var. +duygu gelsene. -bi arkadaşla görüşcem +ok, sen zaten bizi hep ihmal et
realist adam sami ayarında olan erkekler için çok da sorun olmayacak triplerdir. yalnız aşık, duygusal bir de yumoş kalpliyseniz ağzınıza sıçılabilir sayın baylar.
not: benle bi alakası yok.
(bkz: bi siktir git)
tamam ben rahatsız etmeyim seni.
+ ne var yine ipek?
-yumurtluyorum üstüme gelme sami...
(bkz: içimde fırtınalar kopuyor)

dediği an koşarak uçarak ışınlanarak uzaklaşıyorsunuz tabii.
"offf anla beni, hastayım."

lan sanki tek regl olan kadın sensin. kadına bakıyorum, thy'de kaptan pilot. tonlarca ağırlıktaki uçağı kaldırıp indiriyor; kaç kere demiştir kuleye "ya ben indirmicem işte uçağı, özel günüm, anlayın beni."

o kadın uçak indirip, kaldırıp da trip atmıyor, sen neyi indirip kaldırıyorsun da trip atıyorsun. *
insanı hayattan bıktırırlar. en ufak bir tartışmayı kavga haline getirip kadına evi terk ettirebilecek triplerdir.
bir sakız için bile trip atma yetisine sahip dişi varlık evrimini gözler önüne serer.

-niye durduk mahmut?
+ya ahmet sakız istedi de gelirken alsana diye.aliyim hemen şurdan.
-ahmet kadar değerim yok demek gözünde! geçen ben de istedim unuttun!
+ne alakası var canım! ben o zaman trafikte...
-ya sus mahmut tamam! sus!
Erkekler icin trip sayilan oysa bir kadin icin bayağı agri ve aci sonucu cikan davranislar butunudur.
özellikle bir de ağrı çekiyorsa lütfen ya alttan alın ya da hiç konuşmayın. bırakın o günleri kendi içinde atlatsın...
sigara verirmisin, çakmağıda verirmisin, küllüğüde uzatırmısın, bir bardakta su koyarmısın. atıştıracak birşeyler varmı ? gibi bir istek silsilesine maruz kaldığım doğrudur.
+her şey berbat ve ölmek istiyorum.
+belki de gerçekten ölüyorumdur.
+iyi.
Özel günümdeyim sonra cry cry cry cry cry.
kadın bu dönemlerde feminist tavırlara girer. Aslında şekilden şekle girmesinde de büyük etkendir bu regl denen illet. Her şeye karşıdır. Çirkeftir. Siz erkekler ne anlarsınız ki diye en yakın kankasından tutun varsa sevgilisine kadar isyanda bulunur. Ağdası var regli var yetmedi ilerde seks sırasında korunması var hadi korunmadık hamile kalması var o mide bulantıları var sancıları var hormon kargaşası var var da var anlayacağınız. Ben bir bayan olarak regl olan arkadaşlarıma yaklaşmamayı tercih ediyorum beyler. Sevgiliniz varsa geçmiş olsun demekten başka çarem yok.
görsel
Çekilmez.
Regl döneminde bi kadın size şerefsiz derse en önde gideniyim bayrak tutanıyım diceksin.
Where is the chocolate? diye dusunuyordur.
Totally.
Regl falan dinlemem, klitorise iki parmak attın mı trip falan kalmaz.
sevişemeyiz biliyosun di mi
+ olsun içine girmem şart değil
iyi peki

-- olaylar gelişir --

iğrenmeyeceksen gir çok istiyorum
+ çok kızlık bozdum kan aynı kan bi şey olmaz
ohh