bugün

erkekler için sevgililerine göre daha kanlı geçen dönemdir. reglin öncesi 1 hafta, kendisi 1 hafta, sonrası da 1 hafta olduğu düşünülürse 1 hafta da ben vereyim beni rahat bırak denilesidir
bayanlarin agresif olmadigi dönemdir cok abartiliyor. agrisi cok olur o kadar.
erkeklerin burda bile bencillik yaparak herşeyi kendilerinin çektiklerini iddia ettikleri dönem.

kadın hamileyken de olan erkeklere oluyor zaten. her yerde olan erkeklere oluyor.

(bkz: değil mi) *
kadınların en fazla şımartılmak istedikleri dönemdir. fazla üzerine gidilmemeli, nutella ile yaklaşılması gerekir.
ota, boka kavga çıkan süreç. 3 ila 10 gün arası değişen uzunluklarda sürer. bu dönem içerisinde ayağı denk almak gereklidir.
M günleri. her şey M olmalı. merhamet, majezik, molped, mutfak, mantı, makarna, magnum gibi.
Sevgiliyle kavganın en çok görüldüğü dönemdir. Kız ota boka kıl olur, sorun çıkarır, duygusal dönemindedir. Müthiş ağrılar içinde kıvranmaktadır. En iyisi onlara hiç yaklaşmamak.
ne çok ta abartmoşsınız ya bu söylediklerinizin her kadın da olmuyor ki mesela ben o günlerde fazlaca mutlu oluyorum. kendimi daha iyi hissediyorum. herkeste bana öyle der ben istisna mıyım ne??
sürekli ağlama isteği getiren çileli dönem.
(bkz: overrated)

yeter artık ya, anladım benim de başıma geliyor da iki yumurta bırakıyon diye bik bik bik...
vajinası büyük olanların acısız geçirdiği dönemdir. küçük olanlara ise tek tavsiyem acıdan ölseniz bile arveles içmeyin. majezik candır.
erkeğin susması gereken dönemdir.
erkeğin daha ağır geçirdiği dönemdir.

- aşkım
+ ben hastayım iyi davran bana..
- ama aş...
+ yaaaaa ühühü ühü hüühü ühüü

hay sokayım.
abartıldığını düşündüğüm dönemdir. bünyeden bünyeye değişir tabi ama yine de fazla abartılıyor. hiçbir zaman intiharın eşiğine gelmedim, bunalım takılmadım, o dönemde ilaç içmedim, ağlamadım, çevremdekilere hayatı zindan etmedim, çikolata da yemedim. neyin kafası bu?
nutella-sıcak su kesesi-buscopan plus üçlüsüyle daha az sancılı atlatılan dönem. davranışa olan etkileri abartılandır doğruluk payı vardır, fakat fizyolojik olarak sancısı gerçekten çok ağırdır. örneğin final döneminde sınavın ortasında bir giriyor sancı kıvran babam kıvran.
bayanların başına gelmesinden mütevellit abartılan dönem. sızlan anam sızlan.
erkekteki da$$ak ağrısına benzediğini dü$ündüğüm.
Harun abilerin de regl olduğunu görüp ibret aldığımız dönem.
görsel
canımızın cok fazla seks istedigi dönem.
kadınlara en fazla üzüldüğüm dönem, alıp koynuna uyuyacaksın çiçeğini.
bir önceki mesajında kavga edip, bir sonraki mesajında
-ee aşkım napıyosun bakıyim. denilen dönemdir. dünyasını şaşırıyolar.
genelde cikolata ile eve gelmeniz gereken ve her zamankinden daha anlayisli olmaniz gereken 4gundur 5te olabilir hava kosullarina bagli olarak.
(bkz: regl iken yazıldığı düşünülen şarkılar)
kadının en isteksiz olduğu dönem. o dönemi ölerek geçirmek bile isteyebilir.
güncel Önemli Başlıklar