bugün

referandum sonucu hayır çıkma durumunda sözlüğü bırakacağını ifade eden yazar söylemidir.

evet, bugün 5 ağustos 2010 perşembe. 12 eylül 2010 referandumunun sonucu "hayır" çıkarsa ben a master of thoughts sözlüğü terk edeceğim.

edit: evet çıkarsa sözlüğü terk edecek babayiğit göremiyorum? madem hayır çıkacağına çok güveniyorsun yazdır ismini.

not: yeni bir nickle geri dönmeyeceğime hayatım üzerine yemin ederim.

edit: beyler daha uzun süre birlikteyiz anlaşılan hahaha. *
illa hayır da çıkacaktır, evet de çıkacaktır... kaçar tane çıkacağı belli olmaz tabi..
destek verdiğim kampanyadır.

(bkz: referandum sonucu hayır çıkarsa sözlüğü bırakırım)
kendinden ve halkından emin olma ifadesidir.
tutarlılık açısından daha evvel söz veripte yerine getirmeyen devlet bahçeli ve deniz baykal çıkışlarına benzememelidir.
tayyip erdoğan'ın "hayır çıkarsa giderim ama evet çıkarsa gidecek birilerini göremiyorum" sözünü kendine örnek alan akp li yazar söylemi. cümleyi de aklınca sözlüğe uyarlamış.
(bkz: gitmezsen şerrrrrefsizsin)
Kesinlikle referandum'dan mhp-chp-bdp ortak koalisyonuna rağmen tek başına Ak parti bu işi evete bağlıyacaktır.
değişik bir yaklaşım.
bir dee böylesi var.
o da olur hepsi olur yeter ki ozunde sevgi olsun
* (bkz: çok artistik hareketler bunlar)
(bkz: keşke inci sözlükte açılsaydı denen başlıklar)
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
(bkz: çocuğumu keserim)
(bkz: kendimi ortadan ikiye keserim) de der bu yazar.
(bkz: daha karpuz kesecektik)
REFerandum denilen şey halkın, "bilinçli" olarak bir karar hakkında seçim yapmasıdır. ama bilinçli olarak kesinlikle. nolacak peki? referandumda oylamaya katılacak olan bizler, değişiklik yapılan metni ne derece okuyup anladık? okuduk mu? değişiklik metnindeki, anayasayla ilgili maddeler dışında aslında pek bir değişiklik de olmadığının kimler farkında? görmemiz gereken şey, akp'nin askeri şura ve anayasa mahkemesi ile ilgili değiştirmek istediği birtakım uygulamaların var olduğu gerçeği. diğer maddeler ise genişletilmiş şekli 82 anayasanın. onlarda bir sorun yok. hangisi iyi hangisi kötü ya da durum iyileşecek mi ondan da bi skim anlamıyoruz. ama evet diyecem aga! ya da hayır dicem lan olur mu öyle şey! diye diye dolanıyoruz ortada. haydi hayırlısı diyorum. akp'liler evet diyecek ama bundan eminiz.(genelleme yapmaktan hoşlanmam ama durum böyle olacak büyük bir ihtimalle.)
"sonucun "evet" yada "hayır" çıkmasını beklemenize gerek yok. ananızı alıp gidebilirsiniz."

rte fan page
hayırlara vesile olaydır. sen gitme diye tüm türkiye şimdi evet diyecek.

- üzülür müsün?
+ kahrolurum gızıımmm.
(bkz: seçimi kaybedersem rodosa kadar yüzerim)
(bkz: fener tur atlarsa bikini giyerim)
(bkz: ingilzce sözlüğü di mi çakaall)
(bkz: referandum sonucunun evet çıkacağına güvenmek)
(bkz: bi daha da sözlüğe gelmem)
(bkz: bu da böyle biline)
(bkz: sözlük fatiği a master of thoughts)
12 eylül de evlenecek olsamda hayır diyeceğim...
kendini müslüman olarak tanıtıp kumar oynayan kişi söylemidir velhasıl aynı peşi sıra gittiği akp gibi; çakma müslüman hareketidir.

yok bi de bu heriflere sorsan borsa kumardır ha. valla bak. haramdır falan.

bunların kafa bu işte. tahta yok mu evde? masa yok mu? vur, çekinme. akp kafasının sesini duy.

eskiler derdi ya; nato kafa nato mermer diye. aynı, aynı.
sözlüğü küçük nihat doğanların bastığına delalet durumdur.
kafayı referandumla bozmuş yazar söylemi.
anlaşılan a master of thoughts'a yazık olacak.
severdim de kendisini, ateistleri filan dövmesi nerden okuyacağız.
bari şimdiden fake bir hesap oluştursundur.
inanılmaması gereken bir cümledir ve hatta hayatım üzerine yemin ederim, and içerim dese bile itibar edilmemedir. sanki referandum sonucu kendisini sadece sözlük sınırları içinde ırgalayacak da sözlükten çıkınca kurtulacak mantığıyla yaklaşmış demektir, zira ölsün daha iyidir efendim.

(bkz: vakit tamam seni terk ediyorum)