bugün

Red edilmek rezil olmak degıldır doğal bir olaydır zaten buna bu gözle bakan kızdan cacık olmaz adamın selamı sabahı kesmesi çok normal doğru olanı yapar gururludur.
Kezbanları üzen, kaliteli adamdır. Ego şişirmez, karakterinden ödün vermez. Karşı tarafı afallatır.
hem ret edip hem de reddetiği erkeğin selamı sabahı kesmesini dert eden geri zekalıdan ret yemekle hayatını kurtarmış erkektir.
adam teklifini etmiş, üzerine bi güzel reddedilmiş. bir de konuşmaya devam edip kendini küçük mü düşürecek? selamı sabahı kesmese anormal olurdu.
Son yıllarda artış gösteren kadına şiddet ve kadın cinayetlerini düşünürsek, selamı sabahı kesmesi daha iyi bir durumdur.

En azından zorla kendini sevdirmemiş, kızı takip etmemiş, rahatsızlık vermemiş.

Doğrusu elbette iki medeni insan gibi selam vermektir ama bu medeniyetsiz toplumdan çok şey beklemeyin.

Kişinin içinde bulunduğu karmaşık durumu atlatma sürecini de, ayrıca hesaba katmak gerek.
Feminazistler birazdan entry sicmaya gelir dikkat...
doğrusunu yapan erkektir. ne yapsın ki hoşlandığı veya belkide uzaktan uzaktan aşık olduğu kız ile kanka moduna girip kızın sevgilileri ile yaşadığı maceraları mı izlesin ? veya gene uzaktan uzaktan bakıp yutkunsun mu. ulan bir de biz erkeklere öküz kalas falan diyorlar ya..

adam hoşlanmış belli ki. bizim içimizde ( türkiye sınırlarından bahsediyorum ) bir yüzde 30 luk kesim var böyle arsız utanmaz umursamaz. o yüzde 30 a bakıp tüm erkekleri onlar gibi zannediyor kadınlar. onları reddetmeyi bırak suratlarına tükürsen yarabbi şükür der yürümeyi bırakır koşmaya başlarlar. ancak bunlar haricinde kalan kesim duyguları olan insanlar. bu kalan yüzde 70 inde kendi içinde en az yüzde 50 si öyle her gördüğü kıza teklif eden insanlar değiller. cesaretini toplayıp açılmış ise gerçekten hoşlanmış belki gerçekten sevmiş insanlar oluyor. kibarca usulünce anlatıp reddedene zerre lafım yok ancak çoğu kız maalesef karşısındaki insanın gururunu kıracak şekilde reddediyor.

hee ben bu ülkede yaşayan tüm erkekleri elbette tanıyamam. verdiğim oranlar sadece kendi mantığım ile uydurduğum rakamlar. çok fazla arkadaşım oldu bu yaşıma kadar. çok fazla insan tanıdım ve çok fazla olaya şahit oldum. genelde süreç anlattığım şekilde sıkıntılı ilerliyor. o yüzden arada uzun süreli bir arkadaşlık varken cesaret toplanıp açılınmış ve reddedilmiş ise arkadaşlığa biraz burkuk olarak devam edilebilir ancak arada uzun süreli bir arkadaşlık yoktu ise erkeğin uzakta durması hem kıza hem oğlana daha çok faydalı olur.
reddedilmek doğal birşeydir. ha medeni olarak selam sabah verilebilir ama bunun ben mümkün olduğunu düşünmediğimden. selamı sabahı keserim yüzüne dahi bakmam.

selam versen ya bu bana yine yürüyor mu der yanlış anlayabilir ya da yav bu bana tav sunu kullanıyım diye düşünebilir. vermesen reddettim diye böyle yapıyor der. yav hiçbir ilgin yok sadece suratına kapı çarpmasın diye kapı tutuyorsun. belki kızı birkez daha görmeyeceksin yürüdüğünü sanıp tersleyenler var.
mesela çalışan kıza kibarlık olsun diye selam verince ya da teşekkür edince yürüyor sanıp kendince ümitlenenler.

seni reddedip sonra a bu niye ilgilenmiyor demek ki sevmiyormuş iyi ki reddetmisim diyenler. kısaca kezolar her yerde.

buarada çalışan erkeklerede kolay gelsin , teşekkür ediyorum diyorum. sadece kızlara değil.
Selam allahın selamı. Elbetteki kesilmez. Lakin Herkese, yani genele nasıl davranılıyorsa o kişiye de öyle davranmak icap eder. Kural bu. Selamsa selam, Merhaba, merhaba, o kadar. Hatır gönül faslı bitti. Kendisi böyle istedi. Fazlası yok. Zaten fazlasını beklemeye hakkı da yok. Bu fırsatı ona vermeyin. Yüz vermeyin. Bırakın ne hali varsa görsün. Baksın başının çaresine, banane. Bana mı sordu bensizliği isterken iyi ya. Ne yani Bi de özel muamele mi bekliyor? Çok bekler. Geçcen sen onu. Yok öyle yağma. Çünkü özel bir durum yok arada. Tak sepeti koluna haydi yavrum herkes kendi yoluna. Yallah yolun açık olsun. Kişi, Artık o şahısla mülaki (Kavuşmak, buluşmak, görüşmek) olmaz, samimi olmaz, hatta çok muhatap bile olmaz. Konuşmaz. Karşısına çıkmaz. Mümkünse en uygunu mekanı değiştirir. Tebdili mekanda ferah var dedikleri olay budur. Olması gereken bu ve müsebbibi de sen değilsin. Boşver acıma vur satırı gitsin. Yürüüü..
bence şehri bile değiştirmeli.
Selam sabah vermeye devam etsen beni çok darlıyor, çok boğuyor,musallat oldu

Devam etmesen ay zaten ilgi göstermiyor demek ki sevmiyor be ebenin amı hanım kızım.
ey beni aldatan sevgilim! buradan sana sesleniyorum: eğer yine hayır dersen sana selam sabahı keserim. bana geri dön ey sevgilim
selam verse yüzsüz...vermese artis...

yaranılmıyor üstadım yaranılmıyor...
(bkz: reddedilince reklamı meklamı kesen erkek)
bundan sonra merhaba merhaba.
butun sihiri bozan erkektir oysa o erkek o kizin pesinden kosturmali basinda pervane olmali turlu turlu maymunluklar yapmaliydi o kizda her turlu istegini o erkege yaptirmaliydi.
Üzücü durumdur. Olan arkadaşlık bağına olur.
Bu ülkede medeni erkek olmak en az kadın olmak kadar zordur. Selam verirsen seni sapık yerine koyarlar, vermezsen ilgilenmediğini düşünüp seni silerler.
Genelde bu kültürsüz tiplerin derdi, herkes onlarla ilgilensin... ilgi orospusu yapılmıştır. Bundan vazgeçemiyordur.
Erkeklerde de var bundan ama kadınlarda daha fazla.
allaha sükrediyordur.
Akıllı erkektir.