bugün

gerçekleşmesi sonucunda* bir çok kesimi rahatalatacak olan olay. yoksa başka türlü kurtulamayacaklar.
kimsenin canına bir şey olmasını istemeyen yazarlarımızın ölmesin ama siyaset yapamaz hale gelsin diyerek savsalayacakları durum.
(bkz: romeo must die)
akp'nin oylarını artırması için yapacağı son taktiğidir.

allah rahmet eğlesin ölen sanatçıların albümleri, kitapları deli gibi satılır muhabbetinden yola çıkan akp kurmaylarının son numarası olabilir.
yakın zamanda olması durumunda [allah korusun] basbakanın ölmesi anlamına geleceğinden, kriz yaratması muhtemeldir. bunun yanında secim arefesinde olursa ak parti oyları inanılmaz derecede artacaktır.
her canlının ölme ihtimali kadar olan ihtimaldir.
kötü ye bişey olmaz, iyi*yi de allah korur.
kesinlikle simdi ölmemesi gerekir. zira daha ipligi pazara cikmamistir, cikmadan ölürse efsane olur, ölmezse ipligi pazara cikacagi icin kestane olur. ugur mumcu nun dedigi gibi, türkiye de din somurusuyle basa gelen hicbir parti uzun omurlu olmamistir. akp de bitecektir ama rte nin olmesi ile bitmeyecektir, insanlar birseylerin farkina varmaya baslayinca bitecektir. ama bitecektir. bittigi zaman hala burada olursam ben demistim diyip bu entryme bkz vericem
(bkz: hanım sniperi kap gel)
akabinde stevemcqueen i akp genel başkanı yapacaağımız olaydır. aakgaşgj.

hem ülke kurtulur hem de bütün hayran sozluk ahalisi hükümeti partileri eleştirmekten vaz geçer de sol frame biraz kendine gelir. folloş oldu lan. alghag. evet.
ölmesin , kimse ölmesin gerçi ama ne bileyim gitsin yaa. gercekten gitsin nasıl seviyor insanlar aklım almıyor. ben ki hiçbir başbakandan bahsedereken ne kadar nefret edersem edeyim adıyla hitap etmedim. ama bu adama mesela tayyip diyorum , çevremdeki herkes gibi. saygı falan yok. tansu çiller i arar hale geldik yaa. bu kadar olur. daha kötüsü olur mu olur bülent arınç mesela.
ölünce birde şehitlik payesi verirler falan, aman diyeyim şom ağzımız haklı çıkmasın.
(bkz: kötüler ölmeli ama önce acı çekmeli)
herkes yaşamayı haketmez, bazıları da haketmediği halde ölür. RTE nin ilk kategoriye girdiği düşünülürse, sevinçle karşılanacak olay...
(bkz: ölüm allahin emri ayrilik olmasaydi)*
(bkz: uludağ sözlük suikast timi)
inna lillahi ve inna ileyhi raciun. * böyle der kuran. ama bunu bir temenni olarak sunuyor olmak hoş kaçmaz.
insanlar gelip geçicidirler yaptıkları baki kalır. recep tayyip erdoğan da mutlaka ölecektir ama bu ülkeye yaptığı hizmetler baki kalacaktır. ve bu milletin torunları ondan her daim iyilikle bahsedecektir. * *
ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?
ben senin için ülkenin içine etmeyi göze almışım.
bir faşizan söylem ya da bir temenni olmayan er yada geç gerçekleşecek olan olay.
(bkz: her canlı ölümü tadacaktır)
not:baslığı acan arkadası tanımıyorum.

tanım:butür söylemler fasişt duyguların dısa vurumudur. basarımızla gecemiyoruz ölsede meydan bos kalsa anlamına gelir. silik insan lafıdır.
ölünce kıymete binecek başkaban kişisi. (bkz: ölü ölünce ballanır)
akpnin yasa bogulacagi(!) durumdur.acaba kac kişi uzulur gercekten yuzde 10 barajını asarmı 367 sartmıdır? ölse de ölmese de farketmez iktidardan cekilsin gitsin denilesice insandir işte.
(bkz: allah seni davul etsin)
gerçekleşmesi durumunda, hayattayken tüm kinlerini gözlerini kırpmadan, her saniye kusmaya hazır olan güruhun, timsah gözyaşlarını sel olup akıtacağı hadisedir...*
Recep Tayyip Erdoganın ölmesi, Emine Erdoğanın dul kalması anlamına gelmektedir.