bugün

cumhurbaşkanlığı seçimlerinde tayyip erdoğan'a oy vereceklerin nedenleridir.
saymakla bitmez nedenler. en başta birilerinin daha yeni vadettiği "Sevgiyi, Saygıyı, Birliği, Dirliği" ektiği için...
çünkü karşısında küfür var. yoksa iyi olduğundan değil.
yoktur efenim.
kürdistan için.
ülkemizde sevgiyi, saygıyı, birliği, dirliği ektiği içindir. ayrılıkları bir yana bırakıp herkesi birleştirdiği içindir. ateist olsun müslüman olsun kavgaları bitirdiği içindir. ha dur lan. "onlar ateist, onlar solcu, onlar terörist" diyen adam buydu değil mi? zaten sosyal anlamda on bin parçaya bölünmüş ülkede bizdik değil mi lan? karıştırdım beyler pardon.

(bkz: kafalar karıştı)
diger adaylarda cumhurbaşkanı olacak potansiyel olmadıgındandır. Birisi terorist itin teki, digerinin siyasetle alakası yok.
bir paket nevaleye fit ezik olmak.
adam gibi adam olmasından dolayıdır.
ben şehide kelle dediği için oyumu atacağım.
doların 0.95 kuruş (sıfır nokta doksanbeş kuruş)
işsizliğin 0 (sıfır) olduğu
meclisinin gündemsizlikten kapısına kilit vurulduğu.
petrolün arka bahçede musluktan aktığı
'dağlarında' çiçek! açtığı, böceklerin 'şükür' namazı kıldığı
ülkemi olur! vermeyeceğim..vermem oy benim değilmi?.
tamam çıkarların varda oy veriyorsun hükümeti karşına alıp ekonomik sıkıntıya girmek istemiyorsun. anladım arkadaş da kıçındaki donu yırtık olanları halen anlamış değilim.
0:00 1:31
suriyeden yeni geldim.... Orayada zaten ırak sınırında tc askeriyle çatıştıktan sonra geçmiştim.... 2 tanesini vurdum. Bende yaralandım ama olsun.... Şimdi tc ye sivil elbiselerimle geçip önce paramı alacam, sonrada rte ye oy verecem. Allah rte yi başımızdan eksik etmesin. Biji ERDOĞAN !!!!
Anlamayan mallara not: iRONi iÇERiR.
çünkü beynim yok.
(bkz: suriyelilere 31 milyar euro harcadık) çok hoşumuza gitti, iyice zevklendik. tekrar seçelim de 300 milyar euro harcayalım muhacir kardeşlerimize... onlara götümüzü bile versek az gelir...
Biraz daha sikilmek.
yoktur.

https://pbs.twimg.com/med...DcLsdyhXcAAM8Pe.jpg:large
ülkenin düzeni ve refahı için insanlar oy verecekler. gerçekleşecek mi diye sorarsanız, göreceğiz.
Oyumu tabi ki vereceğim çünkü PKKmız mecliste, bir zamanlar emniyet maliye vb en iyi kurumlara en güvenilir ikinci örgütümüz FETÖnün biatçıları yerleştirilmiş durumda,TL YP karşısında değersiz, gerçek manada değersiz, satın alma gücümüz yok gerçekten yok,hiç yok, ev sahibimiz öğretmen atamalarında yardımcı olur diye aman dilendiğimiz Xxx ilçe gençlik kolları başkanı düzenli olarak bacımı sikiyor (adını vermek istemedim allah bin kere razı olsun çok cömert bir abimiz) asgari ücret hakedilenin üzerinde-benim hala işim olmasa da bu benim suçum reisimizin değil neden odtü fizik seçer ki akıllı bir birey- , 6 tl benzin 50 tl yani bu demek oluyor ki paramız benzin karşısında çok değerli ,yani paramız değerli, biz değerlerimiz ile bu kadar mutluyken neden partimizin arkasında durmayalım? Neden oyumuzu vermeyelim ? Biz de sizin kadar gerçeklerden uzak mı yaşayalım ??
4,67'e Dolar kurundan kar yapmak, kilosu 6,5 tl'ye soğan almak, litresi 6,20'e benzin almak, minimum %45 ötv zammı ile otomobil almak, %10 işsizlik oranıyla avrupa'da zirveyi zorlamak...vb gibi nedenlerdir.

Ha tabi en kötüsü her gün düzenli olarak şehit haberi almak var ama size koymaz malum çözüm sürecinden.
y-chpnin ihanet içerisinde olması. unutmadık.
götümü de sikseler oyum akp ye.

melaba ben akçomar.
biri teröristlere kucak açarken diğeri tepelerine bomba yağdırıyor. hem de yerli iha ve siha'lar kullanılarak.

tabi ki erdoğan'a oy vereceğiz!

beybi!
bu sonbaharda ekonomik krize dönüşecek durgunluğun henüz akp'nin kemik seçmenine yansımamış olmasıdır.
güncel Önemli Başlıklar